Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[PLO] BLOG: Cesta k úspěchu skrz omahu a mtt

• boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Ahoj,

1. Já se zlepšuji především tím, že dělám session review a dost se snažím přemýšlet nad hrou. Možná se naskýtá otázka, že neumíš dělat efektivně session review, a proto ti můžu doporučit super 2 dílnou sérii od yegona http://cs.pokerstrategy.com/video/26867/. Je to od stříbra, takže by ti to mělo jít.

Dále koukám na videa, ale s tímto bych to nepřeháněl. Myslím, že jedno či dvě videa za týden stačí. Možná se ptáš proč? Protože myslím, že někteří hráči koukají na videa jenom proto, aby si udělali fajfku ke splnění studia. Dále v tom videa se naučíš něco nového a když budeš koukat na moc videí bude těch nových věcí až moc a do reálné hry to budeš těžko implikovat nebo spíš to nebudeš používat správně. Pokud budeš koukat na videa vem si papír a zapiš si to, co tě obohatilo, aby jsi se na to mohl zaměřit.

2. Tohle se dá velice těžko generalizovat, protože každá situace je specifická. Nejlepší je postovat handy do HJ fóra. Pokud se chceš zlepšit v této problematice, tak si udělej plán na týden(měsíc), že budeš filtrovat tyto situace a zaměříš se na ně.

3. Raise to cbet by se měl pohybovat +/- okolo 20 %, aby jsi neměl v této rangi jenom nuts.

Tak snad jsem ti dal odpovědi na tvé otázky. GL!
    • stojaca8
      stojaca8
      Bronz
      Registrace: 28.09.2011 Příspěvky: 421
      Ahoj,

BINGO coach - díky !!!

1. Ja session review nerobím vôbec, ale opäť v tom má prsty HM2 . Mne idú handy vložiť do HJ fóra len v okamihu dokiaľ nevypnem HM2. Po vypnutí ich už neviem vydolovať z databáze - po hre, či už výhernej , alebo nevýhernej mi už moc času neostáva pred spánkom a jednoducho sa mi už nechce ( nevládzem :s_cry: ).

2.+ 3. A možno aj tu sme trafili klinec po hlavičke !!! Môj Raise to cbet je asi po 2 a pol mesiaci a zdokumentovaní asi 181000 hier na PS len okolo 2,5 % :s_cry:

A napadla ma ešte jedna otázka.
      Nevieš, či sa neuvažuje cez PokerStrategy možnosť tracknutia herne Pokerstars.fr ?
      GL
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Ohledně těch ps.fr bude nejlepší si napsat na podporu psgy, protože si nejsem jist odpovědí.
    • ppsoft
      ppsoft
      Bronz
      Registrace: 07.11.2010 Příspěvky: 12
      Gratz, gratz a ještě jednou gratz!!! ;)
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Díky :)