Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] JJ mono flop

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $10 (100 bb)
      BB: $12.69 (126.9 bb)
      MP: $10.80 (108 bb) 103h, 31/24/6
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $15.50 (155 bb)

Preflop: Hero is SB with J J
      MP raises to $0.30, 2 folds, Hero calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($0.90) 5 T 8 (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP bets $0.64, Hero calls $0.64, BB folds

Turn: ($2.18) J (2 players)
      Hero bets $1.56, MP calls $1.56
      OTT jsem improvenul, proto jsem zvolil donk bet, aby nešel chb s draw a nerealizoval zadarmo EQ, v pořádku ?

River: ($5.30) K (2 players)
      Hero checks, MP bets $3.79, Hero calls $3.79
      OTR jsem se naopak rozhodl zahrát ch/c a dát mu prostor k blafu s miss FD ... nebo bude lepší zahrát bet/fold ?

Díky za vyhodnocení :)
  • 4 odpovědí
    • killtillter
      killtillter
      Bronz
      Registrace: 26.05.2013 Příspěvky: 569
      JJ vs mp z sb 3betím
      post flop OTR podle mě lepší bet, K je scarry card, je tam plno všeho prostě :D :D soupeř bude velmi často xbhnd, b-f myslím lepší
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

JJ hrávám na SB i dost podle hráče na BB. Čím je tam aktivnější + čím aktivnější je sám opener, tím spíš 3b a čím větší to jsou nitové, tím spíš call. na svých stakes defaultně už spíš 3betuji většinu času, tady může být coldcall lepší mnohem častěji imo.

Postflop c/c F je ok, příp.se dá i donkbetnout F, pokud je opener pasivní postflop (nechceme, aby se to často procehckovalo a 2 range realizovali EQ zdarma). Jinak na T se mi líbí začít checkem, nemyslím si, že je to nějak lepší karta pro nás a naopak je velká šance, že bude pokračovat v bluffu s něčím jako AQ/AK s heartem a dokončí ho na R (je to scare karta pro naše PPs, případně nějaké ATs apod.), teda nechal bych ho bluffovat a neoslaboval si range donkbetem. Pokud máš info, že hraje hodně one and done, tak c/c F + donkbet je fajn taky. R je tricky - napiš přesně komba, se kterými si myslíš, že bude bluffovat a potom dokončím komentář....:) .
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      OTR - čekal bych, že bude blafovat se všemi :Ah: a možná s pár :Kh: ... už vidím ten problém :f_thumbsup:

AT chb se SDv, AJ to samé, AQ má straight, která nás beatuje, AK krásně hituje - buď si checkne back nebo možná vsadí lehce pro value ? spíš asi checkne back .... a pokud by měl nějakou missnutou FD s :Kh: , tak pravděpodobně na hitnutém riveru easy checkuje back

Takže hrát OTR ch/c s tím, že mu dáme prostor k blafu s jeho miss FDs nebude nej option :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Přesně tak no, v rangi prostě nemám non-made handy s Ah/Kh, teda za mě taky spíš nějaký b/f pro value z random AK/KQ s heartem, než c/c. Obávám se, že dost těchto ruk xne beh a dost možná to potom vyjde na c/f se setem...