Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] 44 3Bp BvB spew

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,452
      PF: vs TAG nemám vytvořenou range, ty smallPPs asi nejsou tolik vhodný na 3bet jako do nita co?

SB: $10.00 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 6, AF: 3.4, Hands: 266

mám dávat PF větší sizing, abych dával jeste mín výhodný odds pro PPs? xr mi nedával smysl INGAME, zpětně si nemyslím že to zas tak nedává smysl, jinak ukázal
      77

Stacks:
      UTG ($141.6BB) 142bb
      UTG+1 ($107.6BB) 108bb
      CO ($185.4BB) 185bb
      BTN ($38BB) 38bb
      SB ($100BB) 100bb
      BB Hero ($119.4BB) 119bb
      Pre-Flop: (1.5BB, 6 players) Hero is BB 4 4

4 folds, SB raises to 3BB, Hero raises to 8BB, SB calls 5BB

Flop: 5 6 T ($16BB, 2 players)
      SB checks, Hero bets 8.4BB, SB raises to 24.4BB, Hero goes all-in 111.4BB, SB calls 67.6BB

Final Pot: $219.4BB
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

call PF. As played postflop xbeh, cbetuji 44xc když už. As played shovuješ ruku, která má bídnou EQ vůči části range a vůči části je efektivně dead, co není moc dobré. On může mít prakticky všechny sety + nějaké monsterdraws. C/r tu dává určitě smysl a sám bych ji tu určitě měl. 77 bych teda vskutku nečekal:f_biggrin: Ale tak jestli máš spewy image, tak asi proč ne, jen se mi na jeho místě nelíbí, že trochu blokuje nějaké Tvé bluffy, ale jak říkám - asi máš spewy image, nebo nevím, proč by se k tomuto 20/17 hráč uchýlil.

e: PF: vs TAG nemám vytvořenou range, ty smallPPs asi nejsou tolik vhodný na 3bet jako do nita co?
      TAG je asi nejčastější typ hráče, takže vůči tomu bys určitě vytvořenou range měl mít. Jinak já 3betuji když už tak 22, které mají ještě o něco horší postflop hratelnost a vůči nitovi se mi to zdá celkem dobré. Nejlepší to je vůči lidem, co hodně foldují vs 3b nebo vůči cbetům. Důvod - pokud 3betneme a dostaneme call vs cbet, tak budeme coolerovat silnou range v případě, že hitneme set. V případě, že nehitneme, tak to není moc problém vzheldem k tomu, že teda víme, že soupeř stejnak overfolduje někde. 44 defaultně calluji.