Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] TTo

• Guteres
      Guteres
      Stříbro
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,051
      Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

Button ($14.24)
      SB ($2.74)
      BB ($4.42)
      UTG ($10.61)
      MP ($9.32)
      Hero (CO) ($10.51)

Preflop: Hero is CO with 10, 10
      2 folds, Hero raises $0.30, Button raises $0.80, 2 folds, Hero calls $0.50

Flop: ($1.75) 10, K, Q (2 players)
      Hero checks, Button bets $1.10, Hero calls $1.10

Turn: ($3.95) 9 (2 players)
      Hero checks, Button bets $2.40, Hero folds

Preflop calluji s 51% equity proti jeho range. Na hráče namám žádný redy ani stats.
      Flop chytnu set a board je dosti nebezpečný, tak jen caluji. Turn plánuji check call, protože mě příšlo, že porážím jen KQ, pokud by soupeř betoval i nějaký AK s jednou kartou do barvy, tak mám 57% equity, pokud betuje jen sety a 2 páry a postupku, tak jsem na 25% equity. Poškám si na jiný spot. :)

Total pot: $3.95

Results below:

Button didn't show
  • 14 odpovědí
    • johnyx5
      johnyx5
      Bronz
      Registrace: 04.07.2008 Příspěvky: 161
      Flop chytnu set a board je dosti nebezpečný, tak jen caluji. Imo je to must raise.. může mít i např. KJ, KT, JQ, QT, nebo nějaké suited connectory s fd, co může mít v 3bet bluff rangi a nezahodí na raise.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294

Preflop calluji s 51% equity proti jeho range. Na hráče namám žádný redy ani stats.
      Bez readov a stats ale vies ze mas 51% eq ? Good for you :f_drink:

Inac ja by som callol aj turn. Sice nas poraza KK, QQ a AJ no mal by tam mat aj dost vela hands ktore my porazame a ak je to nejaky slabsi hrac moze overplaynut AA, AK, KQ a pod...
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Na F to podle mě určitě must raise není a raise bude zbytečně izolační. Na této struktuře jdu jen call a T je imo nejhorší karta v decku, takže to tady nedefenduju, kór vůči jeho sizingu. Pokud bys callnul a R šel blank a soupeř shovenul, tak si v nezávidění hodném spotu a proto je lepší to foldnout už na T.
    • Guteres
      Guteres
      Stříbro
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,051
      @Brejci proti nějaké základní 3bet rangi TT+,AJs+,A5s-A2s,KQs,98s,87s,76s,ATo+,KJo,QJo, Měl bych se rozhodovat podle toho, jak si proti jeho rangi stojím, takže 50% mám určitě, defaultně i více asi
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 641
      Ahoj proti takým špekulatívnym sizingom volím 4bet na 1,8, ale asi je to spew z mojej strany, lebo na 5 bet idem fold
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      castecne souhlasim s pepanem. mas super handu,ale zranitelnou,navic oop!
      Jeho 3bet neni uplne stndrt. budes callovat oop a temer vzdycky zahodis max na turnu .. kdyz chytnes set (tak ocividne musis chytit jen na dobrym boardu) - tady chytnes set,a stejne zahazujes..
      Raise nebo call na flopu dost zalezi na protihraci (aktualne te porazi jen Aj j9 a kk qq) nicmene v jeho rangi je nekolik hand s hitem a draw ( z tech by slo neco ziskat)

Nicmene jak to bylo zahrano- foldnul bych nerad turn.. (protoze jestli je souper trochu normalni-betne dycky river (a my muzem callnout jen sparovanej)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Proč by jeho 3bet nebyl standard? 8BB 3bet IP klidně stačí, tady to bych jako vodítko rozhodně nebral. 4Bet fold se mi tu zdá jako dost špatná play Imo.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Zlato
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 754
      F jsem za raise neskutečně si usnadníme hru a nebudeme na T hrát guessing game protihráč má pak strašně jednoduchou hru na T pokud příde takovýto runnout stačí aby betnul 1/2 a s tak brutální FE tu bude vždycky mít auto profit. Pokud je hodně tiht a myslíte si že není +ev stackoff což si myslím že je tak můžete proti 3bet pokračovat pouze pokud máte odds na FH jinak zahodit ale spíš bych šel pro stackoff
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Zlato
      pepan47 původně napsal
      Ahoj proti takým špekulatívnym sizingom volím 4bet na 1,8, ale asi je to spew z mojej strany, lebo na 5 bet idem fold

Myslím že to není dobrý nápad..z praxe je to spíš častěji silná handa tyhle menší sizingy ale pokud hrajete často ze stejnýma hráčema můžete zkoušet jestli má sizing tell a pak ho exploitovat ale defaultně normálně call PF bude víc +EV si myslím
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Tyradiel původně napsal
      F jsem za raise neskutečně si usnadníme hru a nebudeme na T hrát guessing game protihráč má pak strašně jednoduchou hru na T pokud příde takovýto runnout stačí aby betnul 1/2 a s tak brutální FE tu bude vždycky mít auto profit. Pokud je hodně tiht a myslíte si že není +ev stackoff což si myslím že je tak můžete proti 3bet pokračovat pouze pokud máte odds na FH jinak zahodit ale spíš bych šel pro stackoff
      Co tady máš přesně pro jistou value kromě AJ?
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 992
      Podle mě to na NL10 není value 4bet, proti unknownovi (předpokládáme racionálně smíšlejícího hráče). S čím horším by mohl callovat?
      Na flopu potom těžké rozhodnutí. Jeho value range není zas tak velká, ale zároveň není jistota jestli je ochoten se stacknout s FD/SD, nebo 2p, když by od nás viděl silný raise - tj. pot commitment.
      Já bych možná taky minimalizoval varianci+rake a hrál jako hero.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Zlato
      hedisaces původně napsal
      Tyradiel původně napsal
      J9s všechny AJ TT chodím vždycky raise a už si na 23 combinací což je dost nemyslíš? + proti některým hráčům se dá přidat KQ určitě a to že raisneš flop neznamená že se vždycky stackoffneš

Edit missreadnul jsem pozici J9s tu nemám ale pořád 19 komb value je podle mě dost na raising range
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 641
      beriem späť ten 4bet, dáva zmysel to čo píšete. Uvedomi som si, že aj ja dám občas s AK taký siizing, ale s AJ, AQ, JJ+ idem zväša na 9-9,5 BB
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Tyradiel původně napsal
      hedisaces původně napsal
      Tyradiel původně napsal
      J9s všechny AJ TT chodím vždycky raise a už si na 23 combinací což je dost nemyslíš? + proti některým hráčům se dá přidat KQ určitě a to že raisneš flop neznamená že se vždycky stackoffneš

Edit missreadnul jsem pozici J9s tu nemám ale pořád 19 komb value je podle mě dost na raising range
      No s TT ale nemáš nijak happy SO, takže nevidím důvod to tu hrát nějak přehnaně agro. Jediné, s čím to můžeš stackovat je to AJ, případně QJs. Ty tu nejvyšší sety nemáš a AJ může mít teoreticky i on.