Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] BB K3s 3bet vs BTN

• Willy411
      Willy411
      Bronz
      Registrace: 24.07.2014 Příspěvky: 231
      PokerStars - $0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 242.4 BB
      SB: 132 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
      Hero (BB): 100 BB
      UTG: 122.2 BB
      MP: 120 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)
      CO: 100 BB (VPIP: 14.29, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)

SB posts SB 0.4 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has 3:club: K:club:

fold, fold, fold, BTN raises to 3 BB, fold, Hero raises to 9 BB, BTN calls 6 BB

Bez infa hodně špatná akce, měl být rozhodně call

Flop: (18.4 BB, 2 players) J:spade: 2:diamond: Q:club:
      Hero bets 9 BB, BTN calls 9 BB

Nechtěl jsem to pak už vzdát, když jsem 3betnul a mám teď BD FD i SD. Jak tohle budu hrát? Budu barelovat 2 streety, 3?

Turn: (36.4 BB, 2 players) 5:heart:
      Hero checks, BTN checks

Asi nejhorší možná akce..

River: (36.4 BB, 2 players) 6:spade:
      Hero checks, BTN checks

Hero shows 3:club: K:club: (High Card, King)
      (Pre 57%, Flop 19%, Turn 7%)
      BTN shows 8:heart: Q:heart: (One Pair, Queens)
      (Pre 43%, Flop 81%, Turn 93%)
      BTN wins 34.8 BB
  • 8 odpovědí
    • ABC96
      ABC96
      Bronz
      Registrace: 19.03.2015 Příspěvky: 12
      :spade: PF : easy call , K3s - KJs , skôr by som raisoval off suit kombinácie kvôli playabality , AK,KQ pre value 3bet.
      :heart: F: treba to skúsiť , blokujeme KJ,KQ čo rozhodne môže mať, naneštastie aj KT , môže mať AT,AXs a občas nejaké 99-TT.
      Pokiaľ dostaneme call treba sa rozhodnúť či dohrať 3barrel alebo už vypustiť (check turn aj river).
      Ak raz checkneme Turn , často dostaneme call aj od Jx na riveri, čiže ak Turn check z ostatným sa stotožnujem.

:club: Pre flop mal byť call a následne rozhodnutie na turne či ideme 3barrel.:club:
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,164
      Preflop bude asi celkem jedno. Fold (skrz 3x open) bude taky možnost podle mě a 3b nebude chyba. Postflop se mi nejvíc líbí check/raise flop a pokud hitneme flush draw nebo OESD tak all in, jinak give up. Tak jak jsi to zahrál je to podle mě taky v pohodě s tolika backdoors. Celkově bych se spíš vyhýbal bluffování na NL5 proti unknowns.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Stříbro
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 6,044
      PF oboji je v pohode, "skôr by som raisoval off suit kombinácie kvôli playabality" --- takt toto bych teda urcite nedelal, nechci hrat velky 3B pot s offuited kombinacema ale naopak se suited.

OTF c/r je zajimava option ktera by me nevadila, cbet je standard

OTT urcite neni potreba se na turnu rozhodnout jestli pujdeme 3berl anebo ne... proc jako? Chceme taky nejake kombinace hrat b+b+give up... rozhodne tady kdyz uz nemame zadnou equitu tak bych giveupnul

River lidi dost folduji na BxB ale na to bych asi chtel pouzit mensi sizing na flopu aby mel villain na riveru v rangi i jine handy nez Jx a Qx :)
    • ABC96
      ABC96
      Bronz
      Registrace: 19.03.2015 Příspěvky: 12
      JohnyC1337 - keď už sme sa rozhodli 3betovať , čo väčšinou iba callujeme suited aj off K3, radšej preflop budem 3betovať K3off , lebo to má zlú playability , pričom K3s asi nikdy nezačnem 3bet bluffovať.

Povedz mi ešte viac tvoj myšlienkový pochod :)
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Stříbro
      Pokud villain overfolduje na 3bet tak ano 3betovat handy jako K3o je v poradku... pokud je to ale solidnejsi hrac a overfoldovat nebude tak mi povez jak se ti bude hrat to 3betnute K3o oop ve velkem 3b potu? ja tam teda mnohem radeji budu mit K3s kde muzu barrelovat flopnute/turnute draws.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Stříbro
      Jinak teda jeste pokud neoverfolduje tak bych se teto polarizovane casti 3B range vyhnul a 3betoval bych ciste linearne (oop), takze bych K8s a slabsi calloval vzdy a K9s+ vetsinou 3betoval
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,164
      K3o vs BTN 3x mi přijde strašně loose. Na nl5 budou lidi mít dost nízkej steal na BTN (nedělal jsem analýzu, takže jen čistě odhad), tak si myslím, že K3o můžeme s klidem foldnout. A ani by mi nevadil ten fold s K3s, podle mě na NL5 to nebude nijak výrazná chyba, navíc když hero nemá dostatečný zkušenosti postflop.
    • Willy411
      Willy411
      Bronz
      Registrace: 24.07.2014 Příspěvky: 231
      ""skôr by som raisoval off suit kombinácie kvôli playabality" --- takt toto bych teda urcite nedelal, nechci hrat velky 3B pot s offuited kombinacema ale naopak se suited."
      - je to tak? nebo ty suitted jsme totiž líp schopni uhrát postflop ... ale Kx je asi dost slabý, takže to 3betujem? ... a nebo je tu ten důvod, že chcem 3bet lineárně?
      .. aa, už to tady čtu.

Něco, co by jste vypíchli - obecně, znalost, pro solidní hru postflop?