Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

blog: Fix limit - nová volba

• Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Registrace: 13.02.2012 Příspěvky: 105
      Ahoj všem,

jelikož jsem neměl vůbec žádný čas, tak jsem ani nehrál a neměl potřebu sem napsat.

Dnes jsem zkusil pár stolů, ale nezačal jsem na FL, ale vrátil jsem se k SnG - DoN. Nebylo to špatné, ale musím se přiznat, že jsem byl stejně po každé hře ochoten vrátit se k FL.

Jediný problém, který spatřuji v počátcích hraní je poměrně pomalý postup při sbírání bodů do žebříčku a zisku lepšího statutu. Chápu, že musím hrát víc, ale na druhou stranu bych chtěl studiu věnovat nějaký čas a nemrhat kapitálem. Jde mi hlavně o to, abych mohl postoupit a získat tak více materiálu pro studium. Možná je to kontraproduktivní možná ne.

Jaký na to máte názor?
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      na limitu 0,02/0,04 se z vetsiny potu neodvede zadny rake, protoze jsou na rake moc male. Proto se tu strategy body shani pomalu, az budes 0,05/0,10 tam uz to pujde rychle.

Pro zacatek by ti meli stacit bronzove clanky a videa
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj

pro začátek ti opravdu budou stačit bronzová videa, je v nic spousta informací.

Jaký máš roll? nemohl by jsi hrát 0,05/0,10 ?
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Ahoj všem,

to zizelevak: Taky mi to přišlo, že je rake na limitu 0,02/0,04 minimální. Hrál jsem tam totiž docela dlouhou dobu a skoro nic.

to Pepikv: Bankroll mám zatím jen 50$ od pokestrategy.com, teda není to už celé. Něco se mi podařilo prohrát na SnG, takže cca 42$. Ale podle zásad bych asi mohl. Myslím, že to zkusím.

Včera jsem opět viděl video, začal si dělat poznámky a je pravdou, že na limitu 0,02/0,04 je hra některých opravdu strašná. Kolikrát se podívají až na konec za cenu těchto pár centů. Proto budu raději hrát na 0,05/0,1. Tím bych chtěl získat víc bodů a zároveň hrát s trochu lepšími hráči.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      se 42USD se urcite nezahazuj na 2/4c ...jednak je to skoda bankrollu a jednak tyhle limity nemaji s pokerem nic moc spolecnyho, prijde mi, ze tam to vseci hraji jako s play money a ty neziskas ani ty potrebny zakladni navyky. Zacal bych aspon 5/10c , ale teoreticky bys to mohl zkusit i na 10/20c s timhle rollem
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Je to pravda, že teoreticky by šlo jít na 0,10/0,20, ale těch 0,05/0,10 bude pro začátek stačit. Než si na to zvykneš
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Dobrá tedy,

po nastudování videí o Štěpána zkusím ten limit 0,05/0,1. Uvidíme, jestli se mi studium vyplatí a budu na tom líp než před tím.

Jinak bych chtěl říct, že si cením toho, že mám už 500 náhledů na blog:)

Potěšující.
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Ahoj všem,

udělal jsem si poznámky ze dvou videí a musím říct, že mi to dává hodně inforamcí. Takt trochu jiný náhled na celkovou hru a postup, jak to dotáhnout k dobrému konci.

Taky jsem začal číst knížku od D. Schmidt. Čte se to i v angličtině neuvěřitelně rychle a dobře. Jsem tak v půlce a je to opravdu zajímvý pohled na to, jak zacházet s bankrollem a přístup k pokeru.

Do pátku bych chtěl studovat, víkend a dál víc hrát.

Uvidíme, jestli se bude dařit.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Určitě se ti bude dařit :)

Kdyby jsi potřeboval s nějakou handou poradit, tak jí vlož do HJ fóra.
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      To Pepikv: Díky za přání. Pár obrázků už jsem poslal na vyřešení, takže vím, jak to funguje a kolik mi to dá.

Přiznávám, nevydržel jsem a pod tíhou toho, že už něco umím, jsem to chtěl prodat. Hrál jsem podle doporučení z videí a článků, musím říct, že jsem neskončil v mínusu, to je rozhodně dobrý začátek.

Na druhou stranu se člověk opravdu musí obrnit a nepodlehnout nepřízni okamžiku. Několikrát jsem si musel hlasitě oddechnout, abych se uklidnil. Když jsem na showdownu několikrát potkal karty typu K3o, 94o, apod. a prohrál, chtěl jsem to vypnout. Ale ukázalo se, že když se držím strategie, tak se to prostě zlomí a jde to.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Ono to půjde, jen je třeba opravdu občas překousnout, naprosto katastrofální hru našich soupeřů, ale tak přeci jen kvůli nim to hrajeme :)

Držím palce
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ahoj,
      držím ti palec. S tím obrněním doporučuji se obrnit hodně. Taky ti takové zářezy můžou chodit třeba čtrnáct dní v kuse. Nechci tě strašit, ale je třeba s tím počítat, že se ti to může stát (a jednoho dne stane). Ono i to 94o má vždycky nějakou šanci, že vyhraje. Já měl dneska celkově hrozně dobrej den, ale přesto jsem ze třech AA nevyhrál ani jedny a jednou jsem je puknul proti 63o :rolleyes:
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Ahoj všem,

chtěl bych se s Vámi FL hráči rozloučit. Zkoušel jsem ještě nějaký čas hrát, ale úplně mě to nechytlo. Nejspíš se vrátím k SNG.

Ne že by to bylo špatný, ale necítím se a pořád se tak nějak hledám.

Děkuji za rady a připomínky a třeba se někde na stole potkáme.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Pokud by jsi chtěl pokecat, tak víš kde nás najdeš :)

Měj se fajn a ať se ti daří
    • 1
    • 2