Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: Darthriderův blog aneb 2,3o is da nutz

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Shipni to! :]

GL, budu railovat ;)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Hned z kraje musím říct, že se vážně stydím, že jsem svůj blog neaktualizoval tak šíleně dlouho. Popravdě jsem sem zabrousil kvůli blogománii, kterou zavedl naprosto nečekaně Hučas a to ještě kvůli sázce. Takže podle Cornieho vzoru "4 bodů" vše napravuju a jdeme na to:

Za ten poslední rok od aktualizace se v mém životě opravdu stalo spousta věcí:

:heart: Svatba
      V září jsem do toho konečně praštil a vzal si svoji přítelkyni Kačenku za svoji zákonitou manželku. S tím samozřejmě přišlo spousta radostí jako společný bankroll a spousta starostí jako účet za svatbu, který byl šestimístný a jen jsem si tak říkal, kolik by to bylo buy-inů, ale co už :f_biggrin:

:heart: Patrik
      Pokud všechno půjde skvěle, v což samozřejmě všichni doufáme, v březnu k nám přiletí čáp, nebo nějaký jiný pták co nosí pokeristy a nám se narodí Patrik, který zatím vypadá jako fanoušek Barcy - když na ni koukáme, tak se může v bříšku zbláznit. I když tady si teda nejsem jistý, jestli jen není nervózní z toho, že jsem si na ten zápas vsadil :f_biggrin:

:heart: Práce
      Sepisovat všechno, co jsme za rok 2012 dokázali, by bylo na několik A4 a já si furt říkám, jak je super, že můžu být členem tak skvělého realizačního týmu jako je PokerStartegy.com, obzvlášť když jezdím se živými reporty po casinech a vidím, jak to dělají "jinde". Někdy se to dá přejít s pousmáním, ale někdy je to vážně :f_eek:

:heart: Sázky
      Tuším někdy v prosinci jsem si depozitnul €100 a začal aktivně sázet, hlavně na víkendovou Premier league. Dnes mám na účtu €660, i když poslední dobou procházím downswingem, který přičítám tomu, že nemám čas na kvalitní analýzy. Skype skupina, kterou jsem kvůli tomu chtěl zavést, funguje zatím jen sporadicky, což bych chtěl určitě časem zlepšit.

Pro dnešek si myslím, že by stačilo a na holý pupek slibuju, že budu blog aktualizovat častěji, možná by pomohl nějaký propbet s Hučasem o aktivnosti :f_biggrin:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Bude fajn, když se vám to podaří aktualizovat :D a kam by si chtěl blog přesunout ? NL CG?
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Pepikv původně napsal
      Bude fajn, když se vám to podaří aktualizovat :D a kam by si chtěl blog přesunout ? NL CG?
      Nechám to na tobě, před svatbou bych řekl NL, po svatbě spíš FL :f_biggrin: