Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: Ze života high stake(s)

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,230
      fajn že se daří v cashce, trochu to člověku zlepší náladu z tý turnajový variance ;) (ale až to hitneš, tak to bude za nesmysl =) ).

funny historka z bellagia :f_biggrin: maj tam ještě uzavřenou místnost kde se hraje 200/400, vloni tam seděl antonius zrovna v den kdy mě vyřadil z main eventu tak mě museli držet abych na něj nevlitnul ještě na cashku :s_evil: (tj. dát všechny svoje finance do jednoho short stacku a pushovat mu to v každý handě :s_rolleyes: )

GL !
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      GL v dalších dnech :s_thumbsup:
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Mam technicku otazku k prop-betu : Bude sa ratat rodna krajina hraca alebo to kde ma momentalne bydlisko ? Lebo konkretne Jano Bendik je Slovak ale dnes som pozeral Chipcounts a momentalne je vedeny ako Nór ( mal tam uvedene Svalbard and Jan Mayen ) .
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,230
      čau Michale,

koukám že to chtělo ještě jednu otázku a sice kolik ČR přiveze z WSOP 2012 zlatých braceletů :f_biggrin:

Kdo by čekal že Tomáš Junek vyhraje WSOP 2012 náramek a že na finálovém stole $1.500 No-Limit Holdem Eventu #56 budou 2 Češi?

Letošní World Series of Poker je pro Českou republiku už teď legendární a to ještě ani nezačal Main event :s_love: :]

Jak vám se daří, chlapi?

čau
      Cornie
    • johny3333
      johny3333
      Bronz
      Registrace: 25.01.2010 Příspěvky: 5
      Ahoj Michale.Uz dlouho jsi zde nenapsal neco z turnaju a podobne.Clovek den co den sjizdi tenhle blog a stale nic se nedeje.Budes jeste neco hrat ikdyz jsi vypadl na ME a nebo uz zadny MTT nebude a jen dohrajes cashku?Jinak samozrejme stale preji hodne stesti,ikdyz v tvem pripade je to hodne tezky,protoze to stesti asi zusta v CR.Porad ti moc fandim a drzim pesti.Ahoj
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      ahoj,
      ted jsem nasel tvuj blog a super..to tu podle me chybelo ziva high-stakes CG..
      koukam, ale ze posledni prispevek na tomto blogu pred pul rokem..bude pokracovat?doufam, ze ano)

jinak pekny vanoce a gl..
      doufam v dalsi posty )
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Registrace: 05.05.2011 Příspěvky: 274
      Od červencového návratu z WSOP se pokerově plácám a hodně času jsem strávil přemýšlením nad tím jak vlastně pokračovat. Ještě na jaře 2012 jsem jezdíval 2x týdně do Prahy na vyšší cash game, ale tahle pražská high stakes scéna se rozpadla a částečně se přesunula do Rozvadova a někteří hráči začali hrát pouze Omahu. Můj bankroll mi bohužel neumožňuje s Leonem a ostatními hrávat €100/200 nebo vyšší hry, a tak zatím není šance zjistit, jestli bych to vůbec dlouhodobě porážel.

Vymyslel jsem si i nějaké nové aktivity mimo poker, ale ty jsou spíš koníčkem a rodinu neživí. Každopádně po měsících přemýšlení (rozuměj flákání) jsem se konečně rozhodl, jak se dál budu pokerově realizovat. Na následující měsíce jsem si naplánoval novou cestu, kterou jsem si nazval Omaha challenge.

Tato Omaha challenge spočívá v intenzivním studiu Omahy a hraním cash game. Cílem je se vypracovat během několika měsíců na hráče, který bude schopen online porážet PLO200 a časem chci zkusit i nějaké vyšší hry při pečlivé table selekci. Na konci května se chystám opět vyrazit do Las Vegas, a tak doufám, že už budu na takové úrovni, abych se mohl pustit do místních live games.

Se studiem jsem začal tento rok 11. ledna. Začínám na PLO50, níž jít hrát nechci, pokud neprohraji 50 BI. Jsem v tomhle směru nepopsaný list papíru, protože jsem online PLO nikdy nehrál. Součástí Omaha challenge bude i pravidelné psaní blogu na PokerStrategy z této nové cesty. V případě zájmu naleznete tento můj nový blog v sekci Strategie, blogy – Omaha.

Když už jsem zmínil to WSOP, tak ještě prozradím, že jsem se na Silvestra setkal s Cornie4ever a společně jsme vymysleli projekt, který umožní vybraným členům TLN Akademie odjet se mnou na 5 týdnů hrát cash game do Las Vegas a při tom si i pinknout nějaký ten turnaj WSOP. Už za pár hodin se s projektem budete moci podrobně seznámit na stránkách PokerStrategy.

Přeji všem PokerStrategistům opožděně všechno nejlepší do roku 2013! :spade: :heart: :diamond: :club:
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Registrace: 05.05.2011 Příspěvky: 274
      Je to přesně 2 měsíce, co jsem se pustil po nové pokerové cestě. Omaha si mě opravdu získala a dnes můžu s jistotou konstatovat, že se jí minimálně několik dalších měsíců budu intenzivně věnovat. Omaha je daleko zábavnější než Holdem, na druhou stranu může přinést daleko více těžších období než Holdem a je potřeba být hodně obrněn a nepodléhat tiltovacím náladám.

Rozhodně se však nedá o Omaze tvrdit, že je těžší hrou než Holdem. Každá z těchto her má svoje specifika a pokud proniknete hlouběji do obou těchto her, tak nakonec musíte přiznat, že jsou obě zhruba stejně těžké na zvládnutí.

Taky jsem si někde přečetl, že hraní Omahy z vás udělá lepšího holdemového hráče. Buď to psal dotyčný v opilosti, a nebo to myslel jen jako špatný vtip. Pro dobré holdemové hráče bude jednodušší proniknout do postflop hry v Omaze, ale opačně to podle mě fungovat moc nebude.

Svou cestu jsem začal na PokerStars na PLO50. Sledoval jsem úterní tréninky PLO pod vedením boarrdera a domluvil jsem se s ním i na dalších osobních hodinách coachingu. Hodně mi pomohla i videa od LMTU, které jsou k dispozici na PokerStrategy. Všem začínajícím hráčům tyhle tréninky a videa moc doporučuji. Já jsem se díky nim posunul hodně rychle dopředu.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem se dal na Omahu je to, že se loni na jaře rozpadla pražská high stakes cash game scéna, která hrávala Holdem (většinou blindy 200/500 kč). Zůstalo jen pár regulárů, kteří mezi sebou už nechtěli hrát nebo se přesunuli na menší hry. Jediné co se zachovalo kolem casina Win jsou nepravidelné hry Omahy s blindy 200/500 až 1.000/2.000 Kč. Mojí ambicí bylo naskočit do těchto her a pokud možno hned od začátku to začít porážet.

Před třemi týdny jsem naskočil do těchto pražských radovánek s nálepkou PLO - točíme o auto nebo dvě. Hned první session jsem dostával neskutečně do palice a přestože jsem tankoval jen po 50K jsem tam byl v jednu chvíli za 750K, nevytočil jsem nic a k tomu přišlo i několik velmi špatných rozhodnutí. Obrovské problémy mi dělaly stredly a re-stredly až do 8K. Až když se hra z původních 5 hráčů dostala do 3, začal jsem tu hrozivou ztrátu odmazávat a nakonec skončil po 14 hod. hry v mínusu „jen“ 170K, což byla nakonec velká výhra, protože moc nechybělo, abych tam byl hned na úvod za mičudu.

Přestože jsem ani tuhle první session nehrál celou za svoje, byla mi dostatečným varováním. Přehodnotil jsem svou situaci a vytvořil dostatečný bankroll na tuhle hru, ve kterém jsem prodal značnou část akce. Cílem bylo moci hrát tuhle hru pravidelně, a to i přesto, že se nebude třeba chvíli dařit.

Zatím jsem těch všeticko-pražských high stakes her absolvoval 7 s kladnou bilancí 5:2. Nejzajímavější session byla rozhodně ta za účasti Honzy Bárty (hrálo se v den, kdy se vrátil ze služební cesty z USA). Hráli jsme ve 4 hráčích 1K/2K, stredl zakázán, s capem na max. prohru v jedné hře 200K. Hodně často se tak stávalo, že se poty pohybovaly v rozmezí 400-500K. Ve 3betnuté hře jsme se ve čtyřech podívali na flop K-9-7r, kdy jsem BTN držel KQJTss a než na mě přišla řada, byli ostatní už v all-inu (samozřejmě jsem to dal taky, ale never).

Tyhle live high stakes hry se už nedaly moc skloubit s mým grindem PLO50 na PS. Na doporučení jsem přešel na jednu menší hernu a začal hrát PLO200-1000. S tím, že v posledních dnech je pro mě hlavní stakes PLO400. Zajímavostí je, že na PS jsem se dlouho pohyboval kolem BE, ale teď jsem za 3 týdny v plusu přes 6.000 usd, a to mě to ještě dost řeže.

Na závěr bych se rád ještě zmínil o projektu CZ/SK cash game group – Las Vegas 2013. Myslím, že se nám podařilo vybrat velmi dobré hráče, kteří mají velký potenciál být v Las Vegas úspěšní. Před pár dny jsme měli v Praze společný sraz a i tenhle warm-up se pěkně vydařil. Většina z nás vyráží ještě před WSOP na trip do Arizony a Utahu. Teď ještě najít vhodného servismana nebo servismanku a budeme kompletní.

účastníci projektu: Cublajz, VictoryCica, producent77, Duncan737, HAAANZ, matoSVK a BuchoCZ
    • MrLapwing
      MrLapwing
      Bronz
      Registrace: 12.09.2012 Příspěvky: 37
      Všichni popíjejí pivo/šťávu/colu/čaj a jedinej alkoholik hned dvě vodky najednou... :)

Každopádně GL ve Vegas a snad "někdy příště..."
    • ondyman
      ondyman
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 17.01.2009 Příspěvky: 2,502
      já tušil, že by tam mr čublajz mohl být taky \o/
      to už si tuplem musim držet palec :f_cool:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce