Co říkáte na promo akce v sekci Novinky?

• Hlasování
    • Četli jste promo akce v Novinkách o nabídce Freerollů?

• 16
        Nabídku znám a některé z freerollů hraju.
        47%
      • 14
        Nabídku znám ale freerolly nehraju.
        41%
      • 2
        Ještě jsem nečetl a ani nebudu.
        6%
      • 2
        Ještě jsem nečetl, ale podívám se.
        6%
      Celkem: 34 Hlasy
  • 19 odpovědí
    • konkey
      konkey
      Bronz
      Registrace: 29.12.2009 Příspěvky: 385
      Freerolly su nuts pre ludi s malym BR, tak do $200, inac je to podla mna dost o nicom. Ja freerolly hravam zhruba az ked Prizepool/Field > $10
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Ja tyhle freerolly hravam (FT hlavne ten v jednu), ale vydelat se tim moc neda. Ve chvili kdy zbyva tak 200-300 lidi tak se to stane strasne tight a jde to poooomaaaaaluuuuuu. Kdyz vezmu ze za prumernou doby trvani 3-5 hod vyhraju rekneme v prumeru dolar, tak to uz muzu klidne hrat nl2 a udelat vic. V cem vidim hlavni vyhodu je moznost zahrat si zadarmo v necem mensim nez olbrimi 10k lidi freeroll a vyzkouset si co jsem se dnes naucil bez tlaku. Takze idealni pro zacatecniky co se uci.

Coz me privadi k myslence, co tak dat k tomu rewardu i nejake strategy body to na ps.com? Prave proto, ze je to spis pro zacatecniky, kteri by nemeli hrat moc na rakeback, ale prave takoveto uceni. Netusim ale jak by to bylo s technickou realizaci tohoto ...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      no, mně připadá že to máme vymyšlené dobře, máme promotions na SPs (např. 10SPs každý den) a freerolly na $$$ (a ty je potřeba mít jasně stanovené, protože se na nich spolupracuje s poker roomy).. mixovat tyhle 2 věci by imo přineslo víc starostí než reálného užitku..

a co ty depositor freerolly? to už může být zajímavější, nebo ne?
    • lyandrol
      lyandrol
      Bronz
      Registrace: 16.04.2011 Příspěvky: 46
      Cornie4ever původně napsal

až tak zajímavy, že si snad i depositnu něco :D
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,621
      Moje zkušenost z William Hill je taková, že $10k freeroll měl hodnotu přibližně $9 což je celkem slušné. U standartních $1K, které lze odehrát dva, je hodnota kolem $2. Celkem tedy cca $13 za deposit v minimální hodnotě $20. Navíc FDB 200% nebo $50 kapitál a FDB 100%. Momentálně také 1SP za každý vložený dolar do $300 a navíc nejvyšší počet 5SP za jeden dolar raku. Celkově výborná volba, pokud potřebujete nějakou hernu na získání statusu.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      no, mně připadá že to máme vymyšlené dobře, máme promotions na SPs (např. 10SPs každý den) a freerolly na $$$ (a ty je potřeba mít jasně stanovené, protože se na nich spolupracuje s poker roomy).. mixovat tyhle 2 věci by imo přineslo víc starostí než reálného užitku..

nejaka sajta, uz nevim aka ma freerolly kde dostavas $ ale aj body. To iste sa tyka aj turnajov s buy inom, ktore poriada ta stranka. Za body si potom mozes kupovat v store tej stranky ($ bonus, alebo nejake veci a takto)... ale vazne si nespomenem co to bolo zac
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      BOBOsvk původně napsal

nejaka sajta, uz nevim aka ma freerolly kde dostavas $ ale aj body. To iste sa tyka aj turnajov s buy inom, ktore poriada ta stranka. Za body si potom mozes kupovat v store tej stranky ($ bonus, alebo nejake veci a takto)... ale vazne si nespomenem co to bolo zac
      Ja myslim ze viem co myslis, oono je to fajn ak cez nich nehras dlhodobo
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      Hravam na Party Pokry a rad by som hraval tie freerolly ale cas 19:00 nestiham. Vyhovoval by mi skor cas 20:00 to uz sedim za compom. Ale samozrejme kvoli mne ten cas asi menit nebudete. Ale ak budu freerolly pre CZ/SK komunity mohli by ste ten cas dat na 20:00 na Party Pokry.
    • JoseSVK
      JoseSVK
      Bronz
      Registrace: 28.06.2009 Příspěvky: 48
      tie denne freerolly som hraval aj to iba obcas a ako doplnok k cg. teraz uz v tom nevidim zmysel. zato fr pre novych depozitarov ma zaujali, v sobotu si idem vyskusat prvy a pravdepodobne budu nasledovat dalsie. tie freerolly pre cz/sk komunitu vyzeraju tiez velmi fajn
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      myslím, že budou kolem 20,00 =) brzy dáme vědět víc
    • ortykofr
      ortykofr
      Bronz
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 53
      jakýkoliv freeroll je nice, jen hošť a výšší prize pool :)
    • wanzus
      wanzus
      Bronz
      Registrace: 14.04.2008 Příspěvky: 62
      No já bych přivítal freerolly jen pro CZ/SK..... ;-))
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      mě se líbí forum freeroll, natolik, že napíšu "smysluplný příspěvek" a 10x copy-paste :f_biggrin:

teď vážně - cz/sk freerolly vítám a asi si i nějaký zahraju, mnohem lepší než "zaplevelení" stovkou $100 freerollů jako v EN sekci.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      :D jj, právě mi připadá, že je lepší mít 3pěkné freerolly pro naší skupinu hráčů.. bude to mít slušnou EV díky menšímu počtu hráčů
    • iwel
      iwel
      Bronz
      Registrace: 03.08.2008 Příspěvky: 96
      :D jj, právě mi připadá, že je lepší mít 3pěkné freerolly pro naší skupinu hráčů.. bude to mít slušnou EV díky menšímu počtu hráčů
      Aj ja si myslím, že to bude +EV
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Registrace: 17.11.2008 Příspěvky: 257
      Freeroly si obcas pinknu, ale je to spis vyjimka. Jelikoz normalne MTT nehraju (hravam HU SNG), je to pro me ztrata casu. Takze si je obcas pustim k necemu jinemu (televizi :f_cool: ), nebo hraju freeroly s velkym prizepoolem. Tyto pro ceskou komunitu si s radosti pustim. Takze diky za ne! :)
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      FR hraju jako večerní zpestření při nic nedělání a jako dobrý relax. (pokud u toho neroztřískám myš při nějakým bad beatu :-D ) CZ/SK FR by byl fajn. Určitě bych ho hrával často a to nejlíp na Full Tiltu ;-)
    • berk1
      berk1
      Bronz
      Registrace: 21.12.2010 Příspěvky: 111
      Davam velke plus freerollom, ktore su pripravovane pre CZ/SK komunitu + 10,000 depositor freerolly... ine nehravam a myslim, ze pri tej hracskej zakladni a malom prizepolle to nema ziadny vyznam..
    • PepanCZ
      PepanCZ
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 203
      je to super díky moc :-) je vidět že s party pokerm je dobrá spolupráce. A nemáte zprávy jak je to mezi PP a Bwinem? kdy se spojej a tak?