Pochvala

• 5 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      konkey původně napsal
      Ja len citim potrebu pochvalit ze Hand Judging tu funguje imo lepsie ako v EN komunite. Je lepsie ruku poriadne rozobrat, a rozumiet preco nieco spravit ako len napisat ze sprav toto...

Takze tu je:

:f_thumbsup:
      Ono je to částečně taky tím, že tady je zatím asi 5 hand (ve fóru pro nejnižší limity mám na mysli), kdežto na anglickým tam přibývá kotel hand každou chvíli. Ale jinak souhlasím, že je lepší rozebrat handu pořádně, než říct jenom:

river: you don´t beat anything. fold.

Takže nebrat prosím jako kritiku HJ fóra tady, sám jsem byl opravdu hodně mile překvapen, když jsem postnul první handu a zareagovalo několik HJ a navíc každý z trochu jiného úhlu. Takže určitě budu tohle forum využívat naplno :) . Akorát nepřestanu používat english forum, protože jsem tu na ps.com už nějakou dobu a veriz je imo super coach, který už mi hoodně pomohl mojí hru zvednout nahoru, z total fish na trošku menší fish.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj, děkujeme.

hand judging je nejdůležitější pro zlepšení vaší hry, takže si na něm dáváme speciálně záležet.

btw - a to ještě nikdo nepostnul na Omahu a high stakes MTT kde máme nejlepší čr hráče na hand judging ;)
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      hlavne ku kazdej hande pisat ready na villaina, ono je totiz rozdiel ci to je fish 60/10 alebo reg 19/16 alebo niekto s kym uz mas nejaku history
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Cornie4ever původně napsal
      ahoj, děkujeme.

hand judging je nejdůležitější pro zlepšení vaší hry, takže si na něm dáváme speciálně záležet.

btw - a to ještě nikdo nepostnul na Omahu a high stakes MTT kde máme nejlepší čr hráče na hand judging ;)
      Tak to ja si najdem daku handu na fore a postnem ju (aj ked som ju nehral) nech sa chlapci ukazu :)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      THESHade původně napsal
      Cornie4ever původně napsal
      ahoj, děkujeme.

Tak to ja si najdem daku handu na fore a postnem ju (aj ked som ju nehral) nech sa chlapci ukazu :)
      A jéje, ted bude THESHade hledat celej den nějakou nejsložitější a nejvíc close handu aby klukům dal zabrat :D jako kdyby záleželo na tom co člověk v tý situaci udělá :D