Pokerstrategy.com Elephant

• 17 odpovědí
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      riešenie tohto problému je na fóre ENG komunity. Tu je k nemu link:

http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=24647
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      ahoj,

díky faul za cennou radu.

tyto řešení problémů určitě brzy přeložíme do češtiny abychom je měli i tady ;)

čau
      Cornie
    • ZafodPospi
      ZafodPospi
      Black Member
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 37
      Vyuziva tady nekdo Elephanta...jeste jsem ho nezkousel, ale zajimalo by mne treba vyhody / nevyhody proti Hem nebo je obdobny?
    • kidpruso
      kidpruso
      Bronz
      Registrace: 29.05.2010 Příspěvky: 212
      ZafodPospi původně napsal
      Vyuziva tady nekdo Elephanta...jeste jsem ho nezkousel, ale zajimalo by mne treba vyhody / nevyhody proti Hem nebo je obdobny?
      Pokud máš HEM nebo PT, tak není důvod si pořizovat Elephanta. Výhoda Elephanta je, že je zadarmo. Z elephantem jsem měl docela potíže např. jeden den mi fungovala databáze bez problému, na druhý den zapnu Elephanta a databáze nefunguje, což u HEM a PT se mi nestalo ani jednou.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      kidpruso původně napsal
      Výhoda Elephanta je, že je zadarmo.
      Presne tak. Cielova skupina su hraci na mikro limitoch, ktorim moze 90$ investicia do software zobrat cely bankroll. Ak hra niekto NL50+, tak je HEM/PT3 nutnost IMO.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      opal99 původně napsal
      kidpruso původně napsal
      Výhoda Elephanta je, že je zadarmo.
      Presne tak. Cielova skupina su hraci na mikro limitoch, ktorim moze 90$ investicia do software zobrat cely bankroll. Ak hra niekto NL50+, tak je HEM/PT3 nutnost IMO.
      +1

jenom dodám, že na Elephantu PokerStrategy.com hodně a hodně zapracovala a měl by být velmi spolehlivý a velmi dobře použitelný pro začátečníky. Všechny důležité funkce a staty má.. Clověk se díky němu seznámí s principy tracking softwarů takže určitě všem začátečníkům elephant doporučuji.

Co se týká nl50 nebo NL100+ tak já hraju na PT3 a jsem spokojený.. na druhou stranu HEM je asi přeci jenom o něco lepší, má trochu podrobnější staty..

např. HEM rozlišuje CO a BTN, zatímco PT3 má souhrně LP.
      HEM rozlišuje 4bet a 5bet zatímco PT3 má jenom 4bet+

a pár takových drobností, které člověku občas můžou chybět.. na druhou stranu tyhle detaily už nejsou tak důležité a někdy je lepší zas nebrát ty staty moc vážně, přílišný detail někdy může i škodit. ale dneska kdybych si vybíral tak bych určitě začal s elephantem zdarma a pak bych si asi koupil spíš HEM než PT3 ale je to asi malinkej rozdíl.. nevim co na to ostatní?
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Cornie4ever původně napsal
      ale dneska kdybych si vybíral tak bych určitě začal s elephantem zdarma a pak bych si asi koupil spíš HEM než PT3 ale je to asi malinkej rozdíl.. nevim co na to ostatní?
      Ja som 2 roky pouzival PT2 a potom PT3, ale pred rokom som presiel na HEM presne kvoli tym position stats... Ono to vraj dokaze rozoznavat aj PT3, ale chce to vyhrat sa s custom stats, takze radsej som investoval do HEM-u - dlhodobo +EV =)
    • HoD23
      HoD23
      Stříbro
      Registrace: 27.04.2009 Příspěvky: 43
      Ja jsem toho slona chvilku měl a jediné postřehy co vás můžou zajímat jsou:
      - když jsem měl nejmenší stoly tak HUD skoro nešel číst
      - nepodporuje turnaje
      - když jsem si tastavil časovou zonu CET tak to neimportovalo (to už bude možná opravené)
      - pro začátečníky co hrajou micro super - zadarmo a umi to na těchto limitech imho všechny potřebné věci + HUD má nastavení že místo VPIP píše tight/loose a hodí barvičku atd...
    • gemblerek1993
      gemblerek1993
      Zlato
      Registrace: 29.10.2010 Příspěvky: 257
      tak už mám toho elephanta zprovozněnýho, ale když ho používám při hře tak mi to furt píše, že až u stolu odehraju několik hand, že mi to ukáže staty a když jsem u stolu víc jak hodinu tak furt nic. Poraďtě prosím co s tím. Díky
    • opal99
      opal99
      Black Member
      V pripade niektorich herni je nutne nastavit/zapnut ukladanie hand histories na disk. Tak to funguje napr. na Stars a vsetkych ipoker skinoch (Titan, Mansion, WH...). Ak to mas, tak nasledne musis nasmerovat Elephant do adresarov s HHs - potom by to malo bez problemov fungovat. ;)
    • Nothingus
      Nothingus
      Bronz
      Registrace: 21.05.2011 Příspěvky: 37
      Mohl by mě někdo prosím Vás pomoct? přes skype nebo ICQ zprovoznit tento program? Mám ho naistalovaný jenom nefunguje, když mám zaplé stoly na PS. Vyhledal jsem cestu do Hand histories, ale stejně to nějak nefunguje :s_confused:
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Nothingus původně napsal
      Mohl by mě někdo prosím Vás pomoct? přes skype nebo ICQ zprovoznit tento program? Mám ho naistalovaný jenom nefunguje, když mám zaplé stoly na PS. Vyhledal jsem cestu do Hand histories, ale stejně to nějak nefunguje :s_confused:
      Hraješ cash game nebo SnG/turaje ?? protože elephant ukazuje staty jen na cash game stolech
    • Nothingus
      Nothingus
      Bronz
      Registrace: 21.05.2011 Příspěvky: 37
      Hraji cash game hlavně, tak jsem si to stáhnul, když je to zadarmo, že bych to vyzkoušel a poté se časem rozmýšel po HEM, jak se tohle osvědčí
    • hustlik
      hustlik
      Stříbro
      Registrace: 08.08.2009 Příspěvky: 30
      Čaute, nainstaloval sem si elephanta, vytvoření databáze proběhlo ok, ale když najede elepant, tak asi za 10sec vyskočí taková ta chyba ve win7, zda chci vyhledat řešení online nebo ukončit program. Nevíte co s tím?

Problem signature:
      Problem Event Name: CLR20r3
      Problem Signature 01: elephant.exe
      Problem Signature 02: 0.99.40308.1
      Problem Signature 03: 4d761446
      Problem Signature 04: System.Xml
      Problem Signature 05: 4.0.0.0
      Problem Signature 06: 4ba1dfec
      Problem Signature 07: 710
      Problem Signature 08: 27
      Problem Signature 09: System.TypeInitialization
      OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
      Locale ID: 1060
      Additional Information 1: 0a9e
      Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
      Additional Information 3: 0a9e
      Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

screen: http://imageshack.us/photo/my-images/585/elephanterror.jpg/
    • alpinko
      alpinko
      Zlato
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 789
      staci ked zmenim jazyk na FTP? nemusim preinstalovat cely software? ...lebo mi to nejak nefici :D
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Koukni se, v jakem jazyce se ti ukladaji Hand History ;)
    • alpinko
      alpinko
      Zlato
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 789
      no uklada po anglicky ...treba tak prepisat aj nejake adresare? :D som z toho mimo nejak sa mi zda :D