Report z 1. setkani komunity

• QubaBuba
      QubaBuba
      Bronz
      Registrace: 04.10.2010 Příspěvky: 152
      Takze, pisu jeste dost dost opilej... Omahu jsem prohral, coz me dost mrzi, protoze jsem VAZNE mohl vyhrat (byl jsem prvni na rade), ale to k tomu patri. :)

Casem pridam nejaky fotky co jsem udelal, ale zapomnel jsem fotak v aute. Coz me privadi k dost trapny historce, ktera me zitra bude svrbet jeste vic... Jsme u benzinky vzali benzin, ale za Boha jsem si nemohl vzpomenout na pin ke karte, kterou pouzivam uz asi 2 roky... Pan za pokladnou rikal, ze se mu to uz parkrat stalo, ale ze si ten clovek vzdycky vzpomnel.. No, po 2 pokusech jsem zaplatil hotove (nastesti jsem ty penize u sebe mel), ale jeste se mi neco takovyho nestalo.. neuveritelny.

Zitra napisu vic. Jinak super akce, skoda tomboly a skoda tech trochu zmatenych heads upu na konci, tesim se na pokracovani. :)
  • 52 odpovědí
    • QubaBuba
      QubaBuba
      Bronz
      Registrace: 04.10.2010 Příspěvky: 152
      Jo a doufam, ze dostanu alespon jedny karty co uvizly v Chebu! :)
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      :D ja som omahu vyhral
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Akce byla super a skvěle zorganizovaná i přes pár bugů, takže v prvé řadě obrovský dík Pavlovi a Monice za vynaložené úsilí. Má u mě panáka campari.

A teď pár mých postřehů:

1, v pubu mají neuvěřitelně super žebra.
      2, nedívejte se na bathory, je to strašlivá slátanina (student na zpáteční cestě)
      3, celníci rádi a často hrají poker a nepropasou žádnou příležitost
      4, agenti z DK se naserou všude
      5, kdybych fakt zatlačil na pilu mohl bych chodit s Natalie Portman. Jsem tak macho že seru Miky Tysony.

Hm, to by zatím stačilo. Spánková deprivace zastavuje průjem mé výřečnosti, takže si radši počkám na fotky a pak se rozhodnu, jestli zruším účet a emigruju, nebo to nebude až taková katastrofa.

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Tak jsem právě přijel domu, je 10:22, čas tak akorát na předobědovýho šlofíka... Grind bude lepší nechat asi až na večer, až trochu vystřízlivim...
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Jojo :) Fajný sraz, jen sem čekal trošku více akce :D Škoda té tomboly... hold česká pošta :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Dobré ráno,

díky všem za vydařenou akcičku, určitě budou následovat další podobně a více povedené =) ;)

Ještě jednou se omlouváme za chebskou zásilku! Až se zásilce podaří najít cestu z Chebu k Lukášovi domů, tak bychom vám rádi rozdali balíčky PokerStrategy karet. Napíšeme tady na fórum, jak to provedeme. Počítám, že ani Lukáš doma nechce syslit 500ks balíčků karet, třebaže jsou moc pěkné :f_p: :f_eek:

Tak se zatím mějte! Fotky a video z akce budou následovat i z naší strany.

čau
      Cornie
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      Zdravím, sice jsem na srazu nebyl (svaťák), ale nějaký věci jako karty, mikina atd bych si rád obědnal. Bude nějakej pokerstrategy cz shop ?
    • Akwed
      Akwed
      Bronz
      Registrace: 04.06.2009 Příspěvky: 252
      Hodne povedena akce!
      Zacinam po vcerejsim "uspechu" cejtit edge na omahu:)
    • pukalovic
      pukalovic
      Bronz
      Registrace: 27.08.2010 Příspěvky: 64
      skiffcz původně napsal
      Akce byla super a skvěle zorganizovaná i přes pár bugů, takže v prvé řadě obrovský dík Pavlovi a Monice za vynaložené úsilí. Má u mě panáka campari.

A teď pár mých postřehů:

1, v pubu mají neuvěřitelně super žebra.
      2, nedívejte se na bathory, je to strašlivá slátanina (student na zpáteční cestě)
      3, celníci rádi a často hrají poker a nepropasou žádnou příležitost
      4, agenti z DK se naserou všude
      5, kdybych fakt zatlačil na pilu mohl bych chodit s Natalie Portman. Jsem tak macho že seru Miky Tysony.

Hm, to by zatím stačilo. Spánková deprivace zastavuje průjem mé výřečnosti, takže si radši počkám na fotky a pak se rozhodnu, jestli zruším účet a emigruju, nebo to nebude až taková katastrofa.

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
      Tak DK agenti patria k spicke slovenskej kontra rozviedky, takze jasne ze ich tam par bolo :P
      No a s tou Natalie si to trafil, Dundeeovsky klobuk robi divi, aj mna si skoro zbalil a to som na holky { Zrovna na tie z DK}
    • pukalovic
      pukalovic
      Bronz
      Registrace: 27.08.2010 Příspěvky: 64
      Super akcia, zabavil som sa supr. Takisto ocenujem ze pokerstrategy dotiahlo Natalie Portman, to musel byt poriadny oriesok.
      Urcite stalo zato zastavit sa a spoznat par super ludi. A aspon si za nickmi na fore predstavym konkretne ksichty.

Diki
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      ja len neviem, kto ma tak ozral :f_o:
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
    • ondyman
      ondyman
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 17.01.2009 Příspěvky: 2,459
      ale vsadim se, ze nikomu z vas nedelala taxika pres pul prahy statni policie! :D
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Vy ste hanby.. a bobo se ožral sám :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      BOBOsvk původně napsal
      ja len neviem, kto ma tak ozral :f_o:
      :D :f_biggrin: basic boris má holt slušnej splávek
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      No jako akce proběhla řekl bych dost úspěšně, protože z našeho organizátorského pohledu s Pavlem přece jenom vnímáme asi milion položek, které se mohli po**** a naštěstí se tak nestalo :) . Jenom pro názornost...

1. GoGo tanečnice mohla spadnout z podia a dostat se Bobovi do rukou

2. BoBo mohl prohrát omahu a na tiltu převrhnout stůl s notebooky

3. Bobo mohl proniknout v náladě do novinářské zony a začít rozdávat rozhovory

4. Bobo mohl zakopnout a spadnout na tu sexy asiatku a to by asi byl její konec

5 A hlavně Bobo mohl nepřijít!!!

Takže to jsou jenom rizika spojená s jednou osobou :D

....a že prostě nedorazilo pár mikin, tak to nás mrzí, ale příležitostí bude ještě spousta doufám!!!

Jinak k HU stage - jako v životě bych nevěřil, že když se nám to povede všechno technicky vyřešit, tak to dojede na tom, že ani na PS a ani FTP nejsou turbo HU SNG za play money...tak jste mi aspon něco pořádně prorakovali na účtu a pořád to byla docela prdel myslím :D

Jinak ten první HU mě mrzí no, ale sakáč to byl poctivej :D
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Myslim si, ze pre vas to bola prva takato vec po organizacnej stranke. Kazdopadne mate skusenosti do dalsich organizacii a viete co cakat a akych veci sa pripadne vyvarovat (napriklad treba zakazat barmanovi aby mi nalieval).
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Začínám litovat že sem jel dříve :D
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Já ne. Už ve 12 k nám Bobo chodil, mrkal usmíval se a lísal se. Zůstat o hodinu a pár panáků déle, bál bych se o svůj věneček. Přece jen vzhledem k jeho muskulatuře by mne asi dobyl i proti mé vůli.