[COACH] Feedback twinn

• twinn1
      twinn1
      Black Member
      Registrace: 09.03.2009 Příspěvky: 2,268
      Ahoj,

pro PokerStrategy dělám řadu věcí zaměřených na microstakes cash game (coaching, videa, handjudging) a jelikož by se člověk neměl nikdy přestat zlepšovat, tak zakládám tenhle thread, kde můžete vyjádřit, s čím jste spokojeni a s čím naopak nespokojeni a na čem bych měl zapracovat.

Předem díky za všechny komentáře, které mi pomůžou odstranit všechny leaky :)
  • 195 odpovědí
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Ziskat coaching Avatar je prva vec :f_cool:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      THESHade původně napsal
      +1
      bez toho si nemal suhlasit s nicim... dostali ta... :f_mad:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      opal99 původně napsal
      THESHade původně napsal
      +1
      bez toho si nemal suhlasit s nicim... dostali ta... :f_mad:
      :D doplníme
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Vidím, že avatara už jste pořešili. :s_thumbsup:
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

twinne, ozvi se mi na skypu, dík.
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      Na akom limite ides dnes coachovat ?
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      @bellagiolc25: v plánu mám stejně jako minulý týden hrát na NL10. Jestli je ale zájem spíš o jiný limit, tak se můžu přizpůsobit.
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      nie nie NL10 vyhovuje :) onedlho ho chcem shotovať takže maximalna spokojnost :) Teším sa, minulý týžden som nestihol tak neviem ako to je ale mozhol by si sa bližšie povenovať HUDu a statom :) Ďakujem
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Taky bych se přimlouval, kdyby jsi mohl trochu naťuknout HUD, jaké staty používáš a jak si je správně v konkrétních situacích vyhodnotit. I když možná u SnG nebude HUD až tak zásadní věc.

Edit: ach pardon, dnes je vlastne cashgame, tak tam HUD smysl na 100% má :)
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Ahoj,vím že můj doatz jsem pravděpodobně nepatří ale už skrz ty staty se ptám.Stáhnul jsem si elephant a naistaloval jsem ho,ale v momentě kdy chci vytvořit novou databázi mi naběhne chyba něco ve stylo password authentic for user x ... i když noveho uzivatele pise mi to tohle .. nemohl by jste mi stím někdo poradit :)

jinak NL10 je super :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Ahoj Twinne jak to vidis s nahravanim?Sem se tesil na dnesni live session a neco mi do toho vlezlo takze nic neuvidim :f_cry: Chapu ze je to asi opruz a prace navic ale za zeptani nic nedam :f_smile:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      justHany původně napsal
      Ahoj,vím že můj doatz jsem pravděpodobně nepatří ale už skrz ty staty se ptám.Stáhnul jsem si elephant a naistaloval jsem ho,ale v momentě kdy chci vytvořit novou databázi mi naběhne chyba něco ve stylo password authentic for user x ... i když noveho uzivatele pise mi to tohle .. nemohl by jste mi stím někdo poradit :)

jinak NL10 je super :)
      ahoj, doporučuju porozhlédnout se a zeptat se v sekci Poker Software
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Dnešní coaching se mi opravud líbil. Poprvé co jsem navštívil twinnův coaching a budu se určitě účastnit pravidelně. Twinn všechno v klidu vysvětlí, odpovídá na dotazy. Sice většina dotazů byla ode mě ale to nevadí :D . Možná, že by bylo fajn otevřít po každém coachingu nějaký nový thread, kam bys postnul některé důležité/velké handy aby se o nich dalo zpětně diskutovat ?
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      Dufam že bude video z tejto session :) Zistil som že toto akosi nieje premňa :D Kým si uvedomím aké karty spomínal že má na stole X a potom si to v hlave prepočitavať ake SD/FD trafil a potom rozmyslat nad jeho myslienkovimi pochodmi a potom sa hned prejde na dalsi stol tak to je príliž veľa informácií naraz :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      bellagiolc25 původně napsal
      Dufam že bude video z tejto session :) Zistil som že toto akosi nieje premňa :D Kým si uvedomím aké karty spomínal že má na stole X a potom si to v hlave prepočitavať ake SD/FD trafil a potom rozmyslat nad jeho myslienkovimi pochodmi a potom sa hned prejde na dalsi stol tak to je príliž veľa informácií naraz :D
      Mně to přišlo v pohodě, stačí se soustředit a nevařit u toho večeři že jo a občas prolítnout dotazy aby si věděl, o čem zrovna mluví.
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      Tak nahrávání dnešního coachingu dopadlo tak, že mi po 44 minutách hodila Camtasia nějakou chybu. Nicméně, těch 44 minut tam je a budu to pravděpodobně uploadovat. Zaleží, jak se domluvím s Corniem :)

@bellagiolc25: chápu. Vím, že to není ideální, v budoucnu se handy budu snažít často opakovat, aby bylo jasné, co na kterém stole mám. Problém je, že když se dostanu na 3 stolech do nějaké trošku složitější situace, tak je težký v rychlosti popsat na všech stolech svoje myšlenkové pochody tak, aby se to dalo pochopit. Pak mě na jednom stole callnou a musím zas na tu myšlenku nějak navázat na turnu... není to lehký a příště to zkusím co nejvíce zjednodušit :)

@acceleration123: díky za pochvalu. Co se týče těch hand, tak to není špatný nápad. Samozřejmě jsem tam něco nemusel zahrát nejlíp.

btw na konci coachingu se někdo ptal, jestli jsem skončil v plusu. Tak jsem si pak vzpomněl, že jsem před startem coachingu spálil jeden buy-in, když jsem soupeře putnul na handu, ale nečekal jsem, že mě s ní na riveru dorovná all-in, když tam nic neporážel (kromě mýho airu, nice read :D ). Takže coaching skončil nakonec 135BB+ a ne 35, jak jsem říkal :s_biggrin:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Zdravím,
      taky bych chtěl moc poděkovat za koučing. Moc se mi to líbilo a určitě jsem se i něčemu přiučil ačkoliv jsem se do dění svými otázkami nijak nezapojoval. Mí milí spolubydlící totiž úplně nechápali, že se chci soustředit na to co říkáš, takže jsem byl rád že jsem toho co nejvíc pochytil i bez toho abych chytal ještě odpovědi na případné mé otázky. Navíc Acceleration (asi jsem to nenapsal dobře) tě slušně zaměstnával i beze mně a jeho otázky byly přínosné i pro mě takže nebylo co řešit :D Tímtp mu taky děkuji.

Tu otázku s tím profitem jsem nakonec pokládal já, protože tím, že jsi měl nastaveny automatické doplňování na 100 bb jsem nakonec viděl jen, že jseš na všech stolech skoro zdoublenej, ale neměl jsem šanci postřehnout kolikrát jsi dokupoval. Vím, že víc než profit je důležitější předvedená hra, ale jen tak pro zajímavost jsem se zeptat musel :) I kdyby jsi nakonec skončil ve ztrátě, tak by se nic nezměnilo na tom, že si tě příště naladím zas.

Ještě otázečka. Hraješ jenom 6-max nebo by příště třeba šel předvést i FR.

Děkuji a jen tak dál

EDIT: Jo a ještě jsem chtěl napsat, že ve mě tvé snažení vzbudilo takovou chuť si hned zahrát, že jsem byl dnes odměněn postupem na stříbro :)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      cimprcampr původně napsal
      Ještě otázečka. Hraješ jenom 6-max nebo by příště třeba šel předvést i FR.
      +1 :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ještě, že jsem tam napsal že je to otázečka, když jsem pak zapomněl na konci připojit otazník :D