[COACH] Feedback Duncan737

• Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

v tomto tématu se můžete vyjádřit k mé činnosti na Pokerstrategy.com - videa, coaching, hand judging.
      Můžete zde psát, co se vám libí či nelíbí, ale i případné návrhy na zlepšení nebo témata, která si mýslíte, že by měli např ve videu zaznít nebo být rozebrána.

Konstruktivní kritika či nápad nikdy neuškodí a prospěje nám všem.

Těším se na případné komentáře.
  • 136 odpovědí
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Ty si coach? Gratulujem
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      čau, koukal jsem na tvoje videa a musim rici, ze velmi dobra prace, jen tak dal :s_thumbsup:
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Díky, díky. :)
    • looserbaby79
      looserbaby79
      Bronz
      Registrace: 20.01.2009 Příspěvky: 506
      tiez suhlasim som spokojny aj s videami aj s tvojim hodnotenim hand

davam ti jedna minus (to aby bolo co zlepsovat)
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Dnes proběhl první coaching. Chvíli to vypadalo, že nám to full tilt zatrhne, ale nakonec se podařilo.

Máte-li něco na srdci, hodnocení, kritiku, pochvalu, nápad. Sem s ním.

Edit: v plusu 13.5$, skoro 7BI z 6 turnajů, dobrý start :s_biggrin:
    • Falimore
      Falimore
      Bronz
      Registrace: 07.03.2011 Příspěvky: 92
      Přišel jsem , viděl jsem, ...zíral jsem.
      Moc se mi to líbilo.
      Díky a již se těším na další. :f_grin:
    • Falimore
      Falimore
      Bronz
      Registrace: 07.03.2011 Příspěvky: 92
      Přišel jsem , viděl jsem, ...zíral jsem.
      Moc se mi to líbilo.
      Díky a již se těším na další. :f_grin:
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Nedá se ten coaching někde stáhnout? Nebylo by špatný, vytvořit nějaký archiv, dneska jsem to bohužel nestíhal :)
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Normalne jsem se na ten tvuj koucing tak pripravoval, ze me sitka zacinaji docela zajimat, a jsem to necekane prochlastal :( Ze nestiham klasicky twinna v pondeli si zvykam, ale tohle mi je lito. Nic no, rodinne duvody, segra prisla ze dame jedno, tak se ty ctyry protahly trocha no :heart: Pristi tyden :evil:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Couching byl perfect, ale docela rád bych si ty stoly přehrál ještě jednou, pomalu a v klidu. Šlo by někam uložit hand history z těch 4 stolů?
    • LHopper
      LHopper
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 118
      Dobra prace!
      Tesim se na dalsi coaching.

Drobny dotaz/pripominka.

Obcas jsi pri nizkych blindech dorovnaval BB s marginalnima rukama - myslis, ze to ma smysl?
      Napriklad myslim, ze tam byla hra kdys byl na SB pri blindech 20/40 a 2 limperech jsi dorovnal s A5o. Podle mne jasny fold - musel bys flopnout 55x nebo A5x aby se to melo smysl nejak hrat... nebo se pletu?

Jake jsi mel umysly pri jakych flopech?
      Dik
    • hustlik
      hustlik
      Bronz
      Registrace: 08.08.2009 Příspěvky: 30
      TedG82 původně napsal
      Couching byl perfect, ale docela rád bych si ty stoly přehrál ještě jednou, pomalu a v klidu. Šlo by někam uložit hand history z těch 4 stolů?
      No když se na ty stoly díváš, tak se ti automaticky ukládá HH ne?
    • hustlik
      hustlik
      Bronz
      Registrace: 08.08.2009 Příspěvky: 30
      LHopper původně napsal
      Dobra prace!

Drobny dotaz/pripominka.

Obcas jsi pri nizkych blindech dorovnaval BB s marginalnima rukama - myslis, ze to ma smysl?
      Napriklad myslim, ze tam byla hra kdys byl na SB pri blindech 20/40 a 2 limperech jsi dorovnal s A5o. Podle mne jasny fold - musel bys flopnout 55x nebo A5x aby se to melo smysl nejak hrat... nebo se pletu?

Dik
      Myslím, že na tomhle limitu se to dá limpnout, stojí tě to 20 do 160potu, což jsou super odds.
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      LHopper původně napsal
      Dobra prace!

Drobny dotaz/pripominka.

Dik
      Tak ono můžeš s A5 trefit i nějakou postupku ještě, takže i kvůli tomu. To samý s A2, A3 a A4. Myslím, že třeba A6o nebo A7o by už asi nelimpoval.
    • LHopper
      LHopper
      Bronz
      Podle mne to prave nejsou dobre odds. Predpokladam ze to hral jen kvuli implied odds a je otazka, jestli se to vyplati...
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      hustlik původně napsal
      No když se na ty stoly díváš, tak se ti automaticky ukládá HH ne?
      To sice ano, ale lektorovi handy budou skryté. Bez nich to tak nějak nemá smysl.
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Ta A5o handa je opravdu marginální, můžeme ji bez problému složit, obzvlášť pokud si moc nevěříme po flopu, ale myslím si, že proti těm dvěma limperům jsem byl schopný ji zahrát ziskově kvůli levnému flopu.
      Plán je vyhrát malý pot s trefeným esem, občas se nám k tomu přidá i draw.

Jinak samozřejmě SB moc nedorovnáme. Kdyby to nebylo 2$ sitko, tak to hned foldnu, stejně jako kdyby to bylo třeba A6o

S tou hand history nevím, jestli by to nebylo matoucí, protože tam byli spoty, kde jsem např stealoval ATC, případně hrál handu proti konkrétnímu soupeři, tzn že pokud bychom to používali jako standardní move proti všem soupeřům, tak z toho může být bez problému ztrátová situace.

Řešením by tady bylo zaznamenávat coaching formou videa. Naneštěstí to teď není v mých silách z technických důvodů. Příští 3 týdny mám mezi pondělí-středou vždy nějakou zkoušku ve škole, tzn. že budu na bytě v Brně, kde nemám druhý monitor a na noťasu nejsem schopný to video v nějaké rozumné kvalitě natočit. Pokusím se to nějak pořešit, nicméně pak už by snad neměl být problém coaching nahrávat.

Díky za pozitivní ohlasy, coachingů bude ještě hodně, takže kdo nestihl nevadí, budou další.
    • LHopper
      LHopper
      Bronz
      Dik za odpoved. Pokud mas read na ty limpery - treba, ze pokud limpuji, tak skoro jiste nemaji eso, pak je to o necem jinem a uz se to limpnout vyplati.
      Tesim se na pristi tyden.

BTW s nahravanim videa - to prece muze v klidu nahrat nekdo jiny (sice nebudou videt tvoje ruce, ale kdyz to vsechno komentujes, tak to tak neva)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Tak jsem na tvou radu začal řádně selektovat stoly, regy a fishe si barvičkuju už nějakej ten pátek, takže hned vidím kterej stůl má smysl a kterej ne. Zatím to vypadá slibně, za týden dám report, až budu mít nějakej malej vzorek...
      Ale je fakt, že bez 4 regů je hra hned o poznání jednodušší :-D