Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

A9s 19BB BUBBLE

• MzMek
      MzMek
      Bronz
      Registrace: 20.07.2010 Příspěvky: 33
      PokerStars, $50/100 NO Limit Texas Holdem Tournament, 4 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      wonnekelchen (BB): $4 505,00
      burnbabyhu (CO): $3 005,00
      SerGomel (Button): $4 090,00
      MzMek (SB): $1 900,00

Dealt to MzMek A:spade: 9:spade:

Pre-flop:
      (2 folds), MzMek raises to $1 900,00 and is all-in, wonnekelchen calls $1 800,00

Flop: ($3 850,00) 4:diamond: Q:spade: J:spade: (2 Players)

Turn: ($3 850,00) K:club: (2 Players)

River: ($3 850,00) 8:spade: (2 Players)

Prostřednictvím této handy bych se chtěl zeptat, jak je to s pushováním při deep bubble situacích?
      Mám 19B a hodně dobrou handu, takže push, ptž. nechci, aby mě BS 3betnul(to bych znechuceně asi musel složit
      - nebo ne?)
      Či snad si mám počkat na lepší handu?
      + Kdyby stacky byly např.: 3k a 3k při blinds 50/100 - je v pořádku push? Mám spoléhat na to, že mě oponent
      callne správně jenom s AA(na těchto stakes by bylo velice nepříjemné točit o celý stack s 30BB, když mě callne
      Ax a dalšími)?
  • 4 odpovědí
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

Určitě nechceme pushnout 19bb. Z čeho usuzujes, že tě bude 3bet-shovovat? Máš na něj specifické ready, že tě hodně reraisuje?

Proti většině hráčům standarní raise 225-250. Proti agresivním hráčů. kteří proti tobě hrají hodně zpět mužes zahrát limp/raise abys převzal agresivitu ty.
    • MzMek
      MzMek
      Bronz
      Registrace: 20.07.2010 Příspěvky: 33
      Také se mi nechce hrát postflop - když nehitnu, dávám c-bet OOP s ničím, co když dostanu call - na turnu bych se s největší pravděpodobností vzdal a on by mohl využít své pozice.

To je asi hlavní důvod, proč bych na něj pushoval.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Máme celkem slušnou handu, nemusíme se bát hrát postflop. Máme 19bb, takže se nemusíme bát vsadit preflop a cbet, stále nám zbyde nějakých 15bb.
      Pokud je soupeř nějaká calling station a necítíš se na vytváření většího potu proti němu, tak můžes prostě jen limpnout a raisnout téměř každý flop (limp-stab).

Nemůžeme čekat, než nás stack bude odpovídat nějakých 12 blindům, abychom mohli s klidným srdcem pushovat, soupeři by nám mohli už natolik utéct, že by se špatně doháněli a i kdybychom vytočili nějaký flip, tak se sotva dostanem na jejich pozici a bubble beží na novo.

Pushnout je sice ziskové, ale jsou lepší způsoby jako to zahrát proti většině souperů, tímto si jen zvyšujeme variance.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Proti random hande máš 62,78% equity. Ja by som raisol 3bb preflop. Keď by súper pushol, tak by som zložil. Nechcem riskovať celý stack pri 50/100 blindoch.

Pri 3k stackoch by som rovnako raisol 3bb, pre ten istý dôvod.