K3 BvB push 13bb effective

• 4 odpovědí
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

co se týče push range, tak určitě můžes přidat víc suited konektorů a přidat offsuit konektory, s těmy low kingy to v BVB není žádný terno.

Nash results Tahle nash range vypadá ok, nevidím tam nějakou možnost soupeře se moc odchýlit od calling range, takže v drtivé většině ji ani není třeba nějak upravovat.

Každopádně je to zbytečné pushovat takovouto handu, protože ten push je zhruba BE proti jeho rangi nebo získáme jen maličko. Spíš bych preferoval raise, skládá-li často blindy. Pokud se rád dívá na flop, tak můžem zkusit levnější limp-stab.

Pokud je to nějaká calling station, tak můžem dokonce i foldnout a počkat si na lepší spoty. Určitě se nám naskytne lepší příležitost na těchtot stakes, než získávat setinky tímto hraničním pushem.
    • MzMek
      MzMek
      Bronz
      Registrace: 20.07.2010 Příspěvky: 33
      To se mi moc nechce věřit, že by se 14BB calloval 20%. Zdá se mi to hodně loose.

Jinak u toho nash calculatoru(ještě jsem ho nezkoušel) si nemohu nastavit range sám?
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Mě se zas nechce věřit, že by někdo se 14bb pushoval tolik a přece. :)
      Jedná se samozřejmě o modelovou situaci, ale nevidím problém s callováním té range co je v nashi, zvlášt když si odečtu z range nějakých 5% horní range, kterou by takto nehrál.

Základní nash nash tabulka počítá "nejlepší možnou" hru, resp push/fold ranges. Nahoře máš try beta. Tam si pak vybereš pozici, dát display ranges, vybeřeš range a pak dáš re-calc nash.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Máš 51,4% equity. Nash doporučuje push s K4o+. Pretože máš ho pokrytého, ja by som pushol.