TP medium kicker vs unknown oponent

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars, $10/20 NO Limit Texas Holdem Tournament, 9 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      CarlitoB54 (UTG): $1 700,00
      fenderj (UTG+1): $1 740,00
      SPSC (MP1): $1 470,00
      metaallin (CO): $1 870,00
      RisHerKov (Button): $1 470,00
      HERO (SB): $1 480,00
      dablak (BB): $1 240,00
      VanGogh347 (MP2): $1 320,00
      cobraoff (MP4): $1 210,00

Dealt to HERO A:club: T:diamond:

Pre-flop:
      (1 folds), cobraoff calls $20,00, (4 folds), RisHerKov calls $20,00, HERO calls $10,00, dablak checks

Flop: ($80,00) A:heart: 7:spade: K:diamond: (4 Players)
      HERO bets $60,00, dablak calls $60,00, (2 folds)

Turn: ($200,00) J:club: (2 Players)
      HERO checks, dablak bets $100,00, HERO calls $100,00

River: ($400,00) 4:spade: (2 Players)
      HERO checks, dablak checks

Results:
      [color=red]HERO Showed [/color]A:club: T:diamond: dablak
      HERO wins $400,00

Měl jsem to zahrát víc aktivně?
      Nebo raději udržet pot malý, když ještě není moc o co hrát?
  • 9 odpovědí
    • AcesBreaker
      AcesBreaker
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 234
      Ahoj ,

hlavně jsi to měl před flopem zahodit. AT OOP je nesmysl hlavně při úvodních blindech . A dohrát to na c/c maximálně ale ani to by se mi nelíbilo.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Byl jsem na SB s mega pot odds - AT za takových podmínek zahazovat rozhodně nebudu.
    • AcesBreaker
      AcesBreaker
      Bronz
      No jak myslíš.
      Pokud s tebou budu souhlasit že jsi měl dobré pot odds a dorovnal . Pak doufáš ř´že trefíš alespoň dva páry. Top pair s takovým kickerem bych moc aktivně nehrál.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Rozumím ti a dokonce s tebou souhlasím, místo AT bych tu radši calloval s JTs, ale mně se AT zdá dost dobrá na call + mrknout se na flop a když flopnu A docílit levného SD.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      AcesBreaker původně napsal
      Ahoj ,

hlavně jsi to měl před flopem zahodit. AT OOP je nesmysl hlavně při úvodních blindech . A dohrát to na c/c maximálně ale ani to by se mi nelíbilo.
      Lol cože? Já bych s tím AT možná i raisnul, fold je absolutní blbost. Ty asi hraješ něco jako 5/3 že?

Flop bych asi leadnul taky, myslím že tady máš nejlepší handu často. Nemyslím si že lidi budou limpovat AJ+, 77/KK/AA.. Turn bych vsadil (a foldnul na raise) protože pokud má něco jako pár+gutshot tak určitě nefolduje a to je imo velká část jeho range. Na riveru bych šel pro malý value bet (1/3 potu), aby mě dorovnalo Kx možná Jx..
    • AcesBreaker
      AcesBreaker
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      Ahoj ,

Lol cože? Já bych s tím AT možná i raisnul, fold je absolutní blbost. Ty asi hraješ něco jako 5/3 že?

Flop bych asi leadnul taky, myslím že tady máš nejlepší handu často. Nemyslím si že lidi budou limpovat AJ+, 77/KK/AA.. Turn bych vsadil (a foldnul na raise) protože pokud má něco jako pár+gutshot tak určitě nefolduje a to je imo velká část jeho range. Na riveru bych šel pro malý value bet (1/3 potu), aby mě dorovnalo Kx možná Jx..
      A nebo by mohl trefit runner quads viď (jiný příspěvek). A ne neboj 5/3 rozhodně nemám .
      V early fázi raisovat z SB AT je blbost. Ten call taky není žádná paráda ale určitě lepší než raise.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

fold preflop je tight a podle mě i možná trošku weak. Náš kicker je ok v limped potu. Jak často tady někdo bude limpovat AJ+? Toho bych nebál.

Možná bych i uvažoval o nějakém iso raisu, jak psal Alf.
      Pokud to limpnem tak samozřejmě nechcem žádnou crazy action a spíš usilujem o nějaký ten levnější showdown, jak psal Hanzi.

Jak zahráno...
      lead flop ok, turn c/c pro pot control taky ok, možná by se to dalo i raisnout, ale moc bych to nehrotil, river bet/fold tak 150.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      A nebo by mohl trefit runner quads viď (jiný příspěvek). A ne neboj 5/3 rozhodně nemám .
      V early fázi raisovat z SB AT je blbost. Ten call taky není žádná paráda ale určitě lepší než raise.
      Máme na věc jinej pohled, podle mě je to co říkáš absolutní blbost. Každej jsme holt jinej.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Preflop by som to zložil.

Ako to bolo zahrané, bet na flope je v poriadku.
      Na turne by som tiež c/c malý bet.
      Na rivere by som tiež c/c.

Čiže hral by som to viac pasívne v tejto počiatočnej fáze turnaja, keď už by som bol v hre a nezložil preflop.