Nl Fr400

• BorekB
      BorekB
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 412
      zdravim,
      mel bych dotaz na zkusenejsi... tahle handa mi porad nejak vrta hlavou...
      BB je fish, majici cokoliv, velka CS, z ni strach nejde a proti ni je happy AI i s TPTK...
      MP3 je oproti tomu slusny reg, nejakych 14/12 - ale jenom 200 hand
      kdybych mel set trojek, tak bych to asi slozil, nebo hral C/C river.
      Ale s tema 777 fakt nevim, C/C je asi prilis tight, ale da se tu vubec uvazovat o B/F ?
      v podstate jsem se bal jenom QQ, ktere by ale raisovalo turn, mam flupnuty midset (takze tam jsou i sety ktere porazim)... no proste fakt nevim...
      nejake napady/postupy/myslenky, ktere zohlednit proti tomu MP3 ?
      potrebuji callnout cca 185 do 850 potu.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$2/$4 No-Limit Hold'em (10 handed)

Known players:
      UTG1:
      $611.95
      UTG2:
      $430.30
      MP1:
      $296.00
      MP2:
      $378.00
      MP3:
      $533.60
      CO:
      $134.00
      BU:
      $390.00
      SB:
      $579.40
      BB:
      $729.20
      UTG (Hero):
      $400.00

Preflop: Hero is UTG with 7, 7.
      Hero raises to $12.00, 4 folds, MP3 calls $12.00, 3 folds, BB calls $8.00.

Flop: ($38) 7, Q, 3 (3 players)
      BB checks, Hero bets $20.00, MP3 calls $20.00, BB calls $20.00.

Turn: ($98) A (3 players)
      BB checks, Hero bets $60.00, MP3 calls $60.00, BB calls $60.00.

River: ($278) 6 (3 players)
      BB checks, Hero bets $125.00, MP3 raises to $441.60(All-In), BB folds, Hero calls $183.00(All-In).

Final Pot: $1027.6.

Results follow:

MP3 shows a straight, seven high(5c 4c).
      Hero shows three of a kind, sevens(7s 7h).

MP3 wins with a straight, seven high(5c 4c).

----------------------------------
      PS: uz jsem se regnul na bwin a zdatne tam hraju, ale zatim mi to nejak nepripisuje body (2 dny) - to rikam jako omluvenku, proc to neni v nejake sekci hand (smazat pochopitelne mozno - dik)
  • 8 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

s handou ti bohuzial neporadim, kedze FR som nikdy nehral, no a co sa tyka:

BorekB původně napsal
      ----------------------------------
      PS: uz jsem se regnul na bwin a zdatne tam hraju, ale zatim mi to nejak nepripisuje body (2 dny) - to rikam jako omluvenku, proc to neni v nejake sekci hand (smazat pochopitelne mozno - dik)
      Ja nebudem tu hand mazat, i ked neviem zarucit, co sa s nou stane ;) Chcem Ta ale poprosit o respektovanie pravidiel fora, co znamena, ze napridavaj dalsie handy mimo fora, do ktoreho patria podla limitu. Verim, ze ak hras NL400, tak platinum status ziskas v priebehu tyzdna (po novom budes potrebovat len 2500 Strategy points = 3125 player points na bwin)...

Drzim palce!
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

opal má pravdu že od hodnocení hand jsou tady hand judging fora. diskutovat handu mimo hand judging forum je samozřejmě možné, akorát nemáš zaručeno že se o ní dozví ostatní a hand judgové.. nicméně v tomto foru by měly být spíše strategické diskuze nežli rozbory jednotlivých hand..

Pokud jenom čekáš, až ti naskočí status z bwinu, tak mi připadá v mezičase docela elegantní řešení založit si blog (bud v této sekci nebo v sekci koloseum) kde můžeš něco napsat o sobě a taky tam postovat handy..

ted k té tvojí handě..

v callovací range MP jsou všechny pocket pairy 22-AA (ano i KK a AA můžou flatovat, ale spíš je to 22-QQ obvykle), dále nějaké connectory a AK, možná AQs.

Na flopu jednoznačně sázíš a na případný raise musíš jít all-in, pokud má QQ tak je to prostě set up, nedá se nic dělat.

na turnu je A dobrá karta, protože MP tě mohl floatovat s AK nebo pokud má AQ tak má nyní 2 páry.. I po 2 callech na turnu jsme si poměrně jistí že máme nejlepší handu (s tím, že jediná obava je, že má QQ, protože QQ by si rozhodně na turnu taky jenom callnul, právě proto aby udržel BB ve hře.. není důvod protektovat pokud má QQ)..

river nic moc nemění (kromě 45 tam není žádná str8 a 45 by žádný kompetentní hráč necalloval na turnu). Na riveru je správné jít rovnou all-in overbet. Protože pokud soupeř calluje tak má set nebo AQ, občas AK a v tom případě už nám zaplatí i 300 v případě že by zaplatil 125. takže na riveru missed value, chce to sázet víc.. jinak well played..

as played na riveru stejně už nemůžeš nikdy zahodit, takže pokud má lepší handu (QQ, AA) tak stejně vždycky doplatíš. to je mimochodem další důvod proč je lepší jít all in rovnou sám na riveru
    • BorekB
      BorekB
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 412
      OK, sorry za chaos kterej tu delam, s tim postovanim si to do vlastniho fora me nenapadlo :f_eek:

k hande, prave ze mel to 45, coz me pomerne prekvapilo, cekal jsem spis to 333, QQQ, vyjimecne AQ...

dokazu smazat svuj prispevek tak ze bude prazdny, nedokazu smazat cele vlakno, tak to "adminove" prosim udelejte, at se to tu kvuli me "nezapleveli".

diky, Borek.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Nechajme to tu - je to prvy takyto post, tak nech ludia vedia.. vsetky ostatne budem presuvat/mazat :s_evil:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      opal99 původně napsal
      Nechajme to tu - je to prvy takyto post, tak nech ludia vedia.. vsetky ostatne budem presuvat/mazat :s_evil:
      +1

jinak koukám, že borek už je silver, tak se těším až nasbíráš příslušný status na tvoje handy v příslušných forech hodnocení hand ;)

@45 - tak to je super sick docallovat 60na turnu na GS. V long runu nás ten člověk zaplatí :f_grin:
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      =) Jen bych chtěl přihodit že na flopu musíme vsadit víc. Jakmile na flopu vsadíme ~28 tak je pro nás handa mnohem jednodušší, můžeme pohodlně vsadit 2/3-3/4 na turnu a na riveru už máme stack<pot a jdeme si pro max value.
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      bet 30 flop, bet 100 turn, shove river
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      LooserSR původně napsal
      bet 30 flop, bet 100 turn, shove river
      pěkný přepis tý mojí litanie nahoře :D já bych dal na flopu 23-27 ale to je otázka vkusu