Hem

• Nothingus
      Nothingus
      Bronz
      Registrace: 21.05.2011 Příspěvky: 37
      Ahojte, chtěl bych se Vás zeptat jak je důležité vlastnit HEM. Založil jsem nový účet na fulltiltu a depositnul od pokestrategy.com 50$. Hlavním zaměřením bude na fulltiltu cash game.
      Chtěl bych začit od limitu NL2. Vyplatí se koupit HEM na takovy limit cash game , když budu chtít multitablovat asi 1Ox stolů? nebo se to vyplatí až od vyšších limitů?. Na pokerstars hrávám hodně MTT sitka, tak by se to dalo využít i tady. :f_biggrin: . Přemýšlím nad tím už dlouho, že bych si to koupil
  • 10 odpovědí
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Na začiatok si môžeš stiahnuť zadarmo PokerstrategyElephanta. Nie je síce až taký dobrý ako HEM alebo PT, ale pre začiatočníkov s malým bakrollom je to iste vhodná voľba.
      10 stolov cash game naraz by už podľa mňa chcelo nejaký software s HUD, takže ti radím vyskúšať Elephanta a keď budeš spokojný, resp. keď navýšiš bankroll, kúpiš si HEM.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Ahoj, pokuď ti nebrání peníz tak do toho určitě jdi. Používal jsem chvilku elephant, ale spokojený jsem teda nebyl ... navíc musíš mít na něj 1000 strategy points nebo tak ... možná že by si měl jinou zkušenost, ale moje byla taková, že se mi staty zobrazovaly tak, že jsem neviděl stack sizes ap. hrůza ... elephant mě tiltoval .. teď mám trial HEMU a po prvním dni užívání jsem se rozhodl to koupit hned jak mi skončí trial, protože ten program je prostě dokonalej ... neříkám, že je to na micros potřeba, ale jde spíš o to, že díky tomu můžeš najít spoustu leaks ve svojí hře atd.
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      ... navíc musíš mít na něj 1000 strategy points nebo tak
      nie som si istý, ale myslím, že tá podmienka bola zrušená a stačí keď máš bronz status, aby si mohol elephanta používať...

...samozrejme, ak máš dosť peňazí súhlasím s acceleration123 - HEM je lepší a nezvykne lagovať ako občas Elephant...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      FaulV16ke původně napsal

...samozrejme, ak máš dosť peňazí súhlasím s acceleration123 - HEM je lepší a nezvykne lagovať ako občas Elephant...
      Pro mě osobně, je to pořád celkem podstatná část mého bankrolu, ale radši budu dýl grindit micro stakes s HEM než bez něj ... je to prostě naprosto dokonalej program, session review mám za chvíli za sebou a prostě to zefektivňuje všechno ...
    • Nothingus
      Nothingus
      Bronz
      Registrace: 21.05.2011 Příspěvky: 37
      Já jsem dříve zkoušel stáhnout si free verzi top shark HUD, bylo to tam ale omezeno na 10K hand což není moc. Ten HUD se mě líbil, akorát nevím proč tak jsem měl pořád přehozená jednotlivá jména s HUD informacemi, takže než člověk našel tu správnou bublinu a ke kterému hráčovi patří tak to docela otrávilo.
      Pár dotazů k HEM, koukám na oficial stránky tak je k dostání za 89,90$ je to konečná cena?? Nebo se to dá někde sehnat levněji v nějaké akci? Dá se tento software používat na cash game i mtt a sitka??. :P
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      Nothingus původně napsal
      Pár dotazů k HEM, koukám na oficial stránky tak je k dostání za 89,90$ je to konečná cena?? Nebo se to dá někde sehnat levněji v nějaké akci? Dá se tento software používat na cash game i mtt a sitka??. :P
      funguje na CG, STT i MTT, existuje verze pro small stakes (do NL50), ktera je levnejsi

tady se da koupit o neco levneji, nez u autoru: http://en.shop.pokerstrategy.com/Software/Holdem-Omaha-Manager
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Zdravim;

presunul som tento thread do software fora, kam patri..

Nothingus původně napsal
      Ahojte, chtěl bych se Vás zeptat jak je důležité vlastnit HEM. Založil jsem nový účet na fulltiltu a depositnul od pokestrategy.com 50$. Hlavním zaměřením bude na fulltiltu cash game.
      Chtěl bych začit od limitu NL2. Vyplatí se koupit HEM na takovy limit cash game , když budu chtít multitablovat asi 1Ox stolů? nebo se to vyplatí až od vyšších limitů?. Na pokerstars hrávám hodně MTT sitka, tak by se to dalo využít i tady. :f_biggrin: . Přemýšlím nad tím už dlouho, že bych si to koupil
      Ja by som to nerobil a radsej pouzival Elephant.. Na tomto limite potrebujes akurat tak VPIP, PFR a WTSD, takze akakolvek investicia >BR je podla mna zbytocnost. KEd uz chces tie peniaze investovat do pokru (na co nevidim dovod), tak radsej urob deposit, budes clearovat bonus pocas hrania a pripadne budes moct hrat NL4 (co je vlastne to iste ako NL2 v kvalite hry ;) ).

Nothingus původně napsal
      Já jsem dříve zkoušel stáhnout si free verzi top shark HUD, bylo to tam ale omezeno na 10K hand což není moc. Ten HUD se mě líbil, akorát nevím proč tak jsem měl pořád přehozená jednotlivá jména s HUD informacemi, takže než člověk našel tu správnou bublinu a ke kterému hráčovi patří tak to docela otrávilo.
      top shark HUD? hmm.. nikdy by som neskusal nic ine ako HEM / PT3, pripadne Elephant. Existuje vela dovodov, preco kazdy pouziva vyssie spominane ;)

Takze ak zadarmo, tak jednoznacne Elephant, ak zaplatit, tak jedine HEM/PT3..

A HEM sa da kupit aj cez PokerStrategy: http://en.shop.pokerstrategy.com/Software/Holdem-Omaha-Manager/Holdem-Omaha-small-pro-bundle (Holdem pro za 51,60 EUR)

edit: vidim ze ma qkj predbehol :)
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,457
      Ahojte, :s_grin:

ja mám dve otázky:
      1. Keď chceme, aby Hem ukazoval štatistiky hráčov HUD a importoval handy, musíme mať kúpený aj PT3?

2. Aký je rozdiel medzi Hem pro a Hem small? :s_confused:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      čau

1. Nie, nemusíme. HEM a PT3 sú 2 rôzne programy s rovnakými funkciami, pričom oba obsahujú HUD.

2. HEM small funguje len na nízkych limitoch. HEM pro na všetkých.

Limits covered: .25/.$50 No Limit, .50/$1 Limit and up to $22 buy-in tournaments
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,457
      Už je mi to jasné! :s_smile: Ďakujem!