Tournament Shark

• 15 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      ahoj,

zkoušel jsem se ptát pár hráčů co na Party hrají, ale nikdo neví odpověď. Asi ani moc nepoužívají Tournament Shark. Netuším.

Takže doporučuju podívat se na oficiální stránku software nebo kontaktovat jejich support. ;)

čau
      Cornie
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Ahoj, máte někdo zkušenosti s HUDem u Sharka, potřeboval bych pomoc s jeho nastavením.
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      ahooj,

dnes to vyskusam a dam vediet ;)
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      předem díky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Wampa76 původně napsal
      Zdravim,

Funguje Tournament Shark na Party Pokry. Mam trial verziu a nejako sa nechce chytit na SNGcka. Aj som vybral turnaj cez Select table ale ked dam OK vypise hlasku Select table.

Dik
      ok, takze TS sa mi podarilo rozbehnut akurat je podmienka aby si mal oba softy pustene ako spravce.. ;)
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      nigel11 původně napsal
      Ahoj, máte někdo zkušenosti s HUDem u Sharka, potřeboval bych pomoc s jeho nastavením.
      k HUDu, osobne nepouzivam.. ale co sa nastavenia tyka..
      co konkretne ta zaujima ?? v hlavnom okne settings najdes hud manager, vyberes hernu, kliknes na add statistics a potom hore nad tym v parametroch vyberes nastavenia, ktore chces upravovat...

ak budes mat konkretnejsie dotazy, tak sa pokusim co najskor zodpovedat ;)
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Konkrétně jde o to, aby mi Shark na stole zobrazoval jen některý statistiky.

Problém je, že ať postupuju, jak postupuju, nedaří se mi to zrealizovat.

Postupoval jsem podle toho, co jsi mi napsal. Problém je v tom, že v případě, že dám add statistics nebo delete statistics, tak se stejně nic neděje...

Předpokládám, že když dám add statistics měla by se mi daná statistika ukázat v tom dolním poli, kde si máš nastavit vzhled Hudu, ale to se neděje...
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      ked das add statistic tak nadtym v rolovacej liste sa ti objavi moznost vyberu statistiky.. a pravo vedla je fajka,kde oznacis ci ma byt tento stat visible...
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      To nastavování HUDu u Sharka je na palici. Co si pamatuju, tak musíš nastavit pro každýho hráče každou statistiku zvlášť. Vím že jsem to párkrát nastavoval klidně i půl hodiny, než to vypadalo, jak jsem potřeboval.
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      maikpp původně napsal
      ked das add statistic tak nadtym v rolovacej liste sa ti objavi moznost vyberu statistiky.. a pravo vedla je fajka,kde oznacis ci ma byt tento stat visible...
      Problém je v tom, že jakmele odstraním jednu statistiku z visible na non-visible, tak se mi automaticky jako non-visible označí všechny a naopak...
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal
      To nastavování HUDu u Sharka je na palici. Co si pamatuju, tak musíš nastavit pro každýho hráče každou statistiku zvlášť. Vím že jsem to párkrát nastavoval klidně i půl hodiny, než to vypadalo, jak jsem potřeboval.
      Tvůj rekord jsem už překonal :D
    • Mushutka
      Mushutka
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 6
      Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte jak to funguje se získáním tohoto programa zdarma. Jestli jsem to dobře pochopila z oficiálních stránek, tak stačí se zaregistrovat přes jejich odkaz, provést vklad 30 liber na william hill a nahrát 100 point na jakýkoliv limitech.

100 bodů na williamu je jestli se nepletu něco kolem 3-4 dolaru raku z turnajů, což se mi zdá nějak málo aby za to dávali klíč ke všem 4 jejich produktům platný na jeden rok zdarma.

Máte s tím někdo zkušenosti?
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      ahoj,

nemam skusenost prave s tymto softom.. ale ked som zacinal registroval som sa takto na jednu stranku a ziskal program "zadara" ... do tedka som to neprestal lutovat...

jo to dost short term rozhodnutie.. herna z tvojho raku odvedie potrebnu ciastku za ten soft, ale Ty nic viac neziskas...

ak chceme uvazovat long term, tak je najlepsie sa registrovat cez PokerStrategy a cerpat vyhody dlhodobodo...

:diamond: navysovat status
      :diamond: ziskat pravidelne pristup k novym a kvalitnym materialom
      :diamond: freerolly a bonusy len pre komunitu

atd, atd.....

casto mame na fore potom dotazy ako je mozne si retracknut ucet..... a to uz bohuzial potom neni mozne... preto by som sa nerad pripravil o vsetky tie vyhody.. koli "usetrenym" par $.

William Hill

majky :s_cool:
    • majkyn
      majkyn
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 2
      Má někdo zkušenosti s tím, jak mu funguje Tournament Shark na Bwinu po tom, co přešli k PartyPokeru?
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      sharkscope to uz spojil.. ale jak sa divam na stranky prolabs, tak tie bwin stale uvadzaju pod ongame platformou.