Hand judge su extremne rychli

• looserbaby79
      looserbaby79
      Bronz
      Registrace: 20.01.2009 Příspěvky: 506
      zdar,

zda sa mi ze oproti anglickej komunite je tu strasne malo priestoru na to aby sa ostatny hraci mohli vyjadrit k postnutym handam.

jak som bol napriklad v anglickej komunite zvykli sa vyjadrit k nejakej hande tu to neni mozne pretoze sa hand judge vyjadri snad do hodiny od kedy niekto nieco napise.

pisal som to Duncanovi v Sng sekcii pretoze tam sa vobec nedostanem a musim cihat :f_cool: aby som ho predbehol - coz je nerealne.

Zda sa mi to celkom skoda pretoze by hraci prisli na rozne sposoby premyslania... a mi ostatny sa tiez hodne naucime.
  • 8 odpovědí
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Na mých limitech by problém být neměl :D O to už se postará moje extrémní lenost.. :f_biggrin:

Ono je to tím že na anglické komunitě je těch hand tolik.. a taky je tam mnohem víc lidí kteří se zapojují.
      Myslim že tohle se tu v budoucnu bude dít taky..

Ale myslim že Duncan už o tomhle diskutoval tady: Handjudging
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj, přesně jak říká Juice. :f_grin:

ono zase kdybychom čekali na vyjádření jiných hráčů, tak by mohl mít někdo pocit že mu odpovídáme pomalu.

Navíc - můžeš se k handě vyjádřit i poté co ji okomentuje judge ;) anebo prostě musíš duncana předběhnout ;)

Každopádně je lepší když jsou judgové rychlí než když jsou pomalí, takže to bereme jako pochvalu ;) :f_grin:
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Tak u JQ je to super pretoze je v Phillie cize odpoveda vzdy o dakej 3 AM nasho casu -> cas ked chodim spat , co znamena ze clovek ma cas odpovedat + stale dostane rychlu odpoved :)

Ale inac BeerBear na anglickej komunite to robi tak, ze najprv neha den priestor na odpovede hracov, potommodpovie sam ale stale neoznaci handu ako "judgenutu" a caka ak sa este niekdo dalsi nevyjadri -> tymto vytvara vacsie diskusie o handach co je super

Ku Kaitzovi sa ale vyjadrovat radsej nebudem :D DD To je osobitna kategoria
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      THESHade původně napsalKu Kaitzovi sa ale vyjadrovat radsej nebudem :D DD To je osobitna kategoria
      Co si tym mal na mysli? (imho on by chcel hrat aj nl2 stylom, ze nikto nic nema a mozme to vzdy odcallovat)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      THESHade původně napsal

Ale inac BeerBear na anglickej komunite to robi tak, ze najprv neha den priestor na odpovede hracov, potommodpovie sam ale stale neoznaci handu ako "judgenutu" a caka ak sa este niekdo dalsi nevyjadri -> tymto vytvara vacsie diskusie o handach co je super

jj, to se mi taky vždycky líbilo. osobně to tak budu dělat, protože když lidi vidí, že je handa open tak jí pak spíš jdou diskutovat
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Na cashovku určitě dobrá věc. Ale imo konkrétně na micro SnG zbytečné. Není tam moc prostoru pro nějakou kreativní hru.
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Me osobne vyhovuje mit reakci co nejrychleji, takze ja zvedam palec nahoru za bleskovost nasich judges. Co se tyce te diskuse, spis myslim, ze je to o zvyku, kdyz si lidi zvyknout ze je naprosto vporadku diskutovat handu i pozdeji, tak nebudou potreba zadny dalsi harakiri.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Me osobne vyhovuje mit reakci co nejrychleji...ten prostor pro diskuzi během dne bych zavedl pro sekci od 0,5 na cg, sng nehraju, MTT taky s prostorem od 11$