Hold'em Manager

• Tirys1703
      Tirys1703
      Bronz
      Registrace: 15.05.2009 Příspěvky: 247
      zdravím,

chtěl bych se zeptat,když několikrát kliknu na staty přímo na stole tak se zbarví do červena a staty se změní..ukazují jen handy, které odehrál právě na tom stole..dá se to změnit?Třeba aby ukazoval celkové staty které jsem sním odehrál?Hraji sitNgo a mám to nastaveno,tak že mi to ukazuje staty zvláš´t podle toho kolik je na stole hráčů 9-6,5-4,3,2.

díky
  • 10 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      cau;

cerveny HUD ti naskoci ak spravis dvojklik; pri normalnom kliknuti ti vybehne popup.. Vratit na standardne zobrazenia sa mozes opat jednoduchym dvojklikom. :)
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      Hram na 10 SnG na PP. Ked su este vsetci v hre HUD ukzuje v poriadku ale akonahle zacnu vypadavat hraci tak HUD zacne blbnut a presuva sa medzi miestami. A kedze nemam zapnute mena tak mi dlho trva ked niekoho identifikujem. Da sa to nejako zamknut aby ostali tie staty na mieste ??

A prosba. Nemate nejaky dobry HUD pre SnG a MTT s ktorym by ste sa chceli podelit. Ci link kde je nejaky dobry.Dakujem.
    • Tirys1703
      Tirys1703
      Bronz
      opal99 původně napsal
      cau;

cerveny HUD ti naskoci ak spravis dvojklik; pri normalnom kliknuti ti vybehne popup.. Vratit na standardne zobrazenia sa mozes opat jednoduchym dvojklikom. :)
      jojo tomu rozumím..sem to špatně napsal..me by zajímalo jestli se ten červený :heart: hud dá nastavit tak aby mi to ukazovalo celkové staty hráče a ne jen ty co sním odehraju na stole..protože v tom černém :spade: hudu jsem si nastavil aby mi ukazoval staty podle toho kolik je lidí na stole..
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Nemyslim si, ze by sa to dalo spravit, ale mozem sa mylit ofc.
    • AcesBreaker
      AcesBreaker
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 234
      Tirys1703 původně napsal
      .protože v tom černém :spade: hudu jsem si nastavil aby mi ukazoval staty podle toho kolik je lidí na stole..
      A jak jsi to udělal ? A k čemu je to dobré by mě zajímalo .

Díky
    • Tirys1703
      Tirys1703
      Bronz
      AcesBreaker původně napsal
      Tirys1703 původně napsal
      .protože v tom černém :spade: hudu jsem si nastavil aby mi ukazoval staty podle toho kolik je lidí na stole..
      A jak jsi to udělal ? A k čemu je to dobré by mě zajímalo .

Díky
      Já hrávám sitka pro 9 lidí.. a podle mě hraje každej hráč jinak když je 9, 5 hráčů a nebo když si na bublině proto mi to ty staty ukazuje podle toho kolik tam mám lidí.
      6-9, 5-4, 3, 2.
      Nastavuje se to v HUD options-->Additional hud filtres
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Ahoj, znicehonic mi prestal HEM nacitat data z Bwin a PartyPoker.Ostatni herny jedou v pohode,nevite,cim by to mohlo byt?Uz jsem zkousel i preinstalovat,ale nic nepomaha. X(
    • opal99
      opal99
      Black Member
      nedoslo k updatu na strane herni? Predsalen; bwin a Party su jedna firma, takze sucasny update nie je nerealny... Ak je to tak, HEM update bude nasledovat v priebehu par hodin.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      JJ,myslim ze na Bwinu neco probehlo,diky.
    • Tirys1703
      Tirys1703
      Bronz
      Zdravím,

mám další problém s HM. Hrávám nějaká turnaje na pokerstars a neukládá se mi celá hand historie z těch jednotlivích turnajů.Taky se mi špatně ukládá počet lidí v turnaji,výplatní struktůra a pod.

Když dám TOURNEY/Results/Data View..tak tam například mám že v turnaji bylo 93 lidí a já zkončil 179. jenomže v tom turnaji bylo třeba těch lidí 800.A když najedu dolů na handy tak tam mám jen handy z blind levelů BB200 až BB400 a jiné levely tam nejsou.

Proč to dělá?
      Špatná aktualizace?
      Jak kompletně z aktualizuji?A nebo přeinstaluji?

DÍKY ZA RADY!