Leak Buster

• 5 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      čau, imo jsou to vyhozený peníze, protože staty nelze generalizovat..

ale nikdy jsem to nepoužíval, jen jsem viděl na forech jak to někdo postoval a zkušení hráči říkali, že to je absurdní
    • ZafodPospi
      ZafodPospi
      Black Member
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 37
      Dik. No mozna si to vyclearuju nekde na mensi herne...to mne bude stat jen cas, kterej bych stejne odehral nekde jinde a aspon si tam vyclearuju signup bonus :)

Fora jsem taky prochazel..a je to jak rikas, staty generalizovat nejde, ale rekl bych, ze to muze bejt zajimavej doplnek a urcite to ulehci analyzu hry, kterou si clovek stejne dela pres staty v Hemu...jen je to potreba brat "s rezervou"
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      ZafodPospi původně napsal
      Dik. No mozna si to vyclearuju nekde na mensi herne
      Jestli to uděláš, poděl se prosím o vlastní zkušenost? :s_love:

Osobně myslím že by to bylo super doplnění pro začátečníka :f_biggrin: k videům a článkům jako "start analýzy vlastní hry" jinak než přes handjudging.
    • zloVkvetinaci
      zloVkvetinaci
      Bronz
      Registrace: 19.04.2008 Příspěvky: 155
      leak buster mam a co sa tyka analyzy tak mi prisiel dobry a zly zaroven :)
      je dobry na to, ze ti po bodoch ukaze co vsetko moze byt leak - ale ty sam si to overis/spracujes
      ale ako uz bolo spomenute vyssie, staty sa nedaju generalizovat a nepride mi dobre snazit sa "dosiahnut" umelo staty z leak busteru :/
      dobre je teda sa nim inspirovat, ale nehladiet na odporucane cisla :)
      ak chces, napis mi spravu a dam ti nan kluc, nepouzivam ho
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      dnes som skusal chvilku trial verziu a imo to nema taku value za aku sa to predava. myslim, ze som presne cielova skupina, teda mikro hrac, ktory potrebujem stale ladit zakladne veci. lenze ono sa vazne neda hrat podla nejakych vseobecnych statistik.

navyse mi to ukazuje, ze limpujem SC, co teda si ani nepamatam, ze by som niekedy spravil :D takze akuratnost tych algoritmov asi bude tiez trosku mimo.

mate niekto podobnu skusenost? teda predpokladam, ze sa jedna o rovnaky produkt o akom sa tu pise :) http://www.pokerleakbuster.com/