Co si myslíte o tomhle :D ?

• 10 odpovědí
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Registrace: 17.11.2008 Příspěvky: 257
      Mno, minimalne si mysim, ze to je zajimava stranka, takze diky ;)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      wotar původně napsal
      Mno, minimalne si mysim, ze to je zajimava stranka, takze diky ;)
      To určitě, jsou tam i zajímavější videa :D . Můžeš to najít i na faceboku a pak ti to bude házet nový videa na zeď ;) .
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Ahoj,
      Docela tezko se rozebiraji nektere tyhle live handy protoze hraci casto budou mit nejaky read nebo historii coz my k dispozici nemame. Jinak c/c na flopu se mi nezda az tak hrozny-jednak tim balancuje situace kdy bude hrat c/c napr s QQ na Kxx(i kdyz balancing je tu asi jedno, nevim) a dava mu moznost bluffovat s gutshotama nebo handama a jednim diamondem. Osobne se mi moc nelibi ten c/r na turnu, myslim ze tu nikdy nebude bluffovat-kdyz hral c/c na flopu tak bych sel pro c/c c/c c/r. Anebo cbet flop c/c turn c/r river.
      Samozrejme jen muj nazor :)

Jinak zajimave jak tam tankuje na call kdyz phillips betuje 1m do 5m, podle me je tam spis otazka jestli raise nebo call :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      matusko - no imo jde o to, že tenhle flop spíše vždy betneš kvůli protection, popř. pokud už má nějaký ten read, tak je zajímavá možnost c/r na flopu ale check call docela jasně indikuje, že má alespoň jedno :heart: v ruce.

A kdybych byl ten co měl straight, tak položím turn proti jeho line a asi bych o tom ani dlouho nepřemýšlel.
    • matusko
      matusko
      Bronz
      No budes ho betovat i s JdJh treba? Mas dost equity ale neni zase tolik horsiho, co muze callovat. Takze by bylo asi lepsi tu hrat c/c. Problem je, ze kdyz budes hrat c/c jenom se slabyma handama davas prostor lidem aby te vytlacili z kazdeho potu, ktery takhle budes hrat. Proto je nutne to udelat nekdy i s monster rukou.

Jinak jak casto bude mit ten borec Ax, kdyz preflop hral limp/call?-imo moc casto ne, coz je dalsi vec ktera mluvi pro check.

Betsizing mi v te hande prijde trochu divny, mozna je to standart pro mttcka?
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Jinak to limp/callovani, které se často vidí i v jiných videích z turnajů ... to je nějaký high stakes balance/deception, nebo prostě hrajou špatně ?
    • matusko
      matusko
      Bronz
      nevim :D podle me je to spatne.
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      já si myslim, že to je právě taková reverse strategie od Phillipse. soupeř od něj bude očekávat, že na flopu s flushí raisne. on tady jen callne a raisne turn, protože si soupeř řekne, že právě s barvou by ho raisoval už na flopu a na turnu a že ho tu může jen zkoušet (a representovat tak monster). Straight shodit ovb. stejně nemůže, ale stejně tak si nemyslim, že by vyhodil dva páry nebo tak. Na riveru bych vzhledem k soupeřovu stacku šel i pro cca 1.500.000, ale zas takovej expert nejsem, takže nevim jestli by to bylo dobře.

jen můj názor :f_cool:
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      No podla mna to zahral genialne. Bola to pasca ako vysita. Ved super nemohol mat nic lepsie si myslim. A ked stale raisoval tak preco ho v tom nenechat. Keby na flope dal raise na svoj flush a necheckol tak by to mozno super zlozil a neziskal by nic.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      podle mě skvěle zahrané, získal maximální value. jediná otázka je river sizing - tam záleží podle chipcountu ostatních hráčů ve vztahu k pay jumpům