CZ/SVK $5,000 freeroll - středa 1. června 2011 (1. Júna 2011).

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225

Blíží se další komunitní freeroll s účastí pro všechny. Na turnaj není nutné se přihlašovat, bude otevřený všem Čechům a Slovákům s účtem propojeným přes PokerStrategy.com

PokerStrategy.com CZ/SVK $5,000 freeroll"
      • Účast: Všichni členové CZ/SVK komunity.
      • Herna: PartyPoker, je nutné mít "real money" účet vytvořený přes PokerStrategy.com. (tzn můžete hrát o skutečné peníze, např. za startovní kapitál 50$ nebo z vlastního depozitu, stačí i minimální depozit 20usd).
      • Datum: středa 1. června 2011 (1. Júna 2011).
      • Čas: 19,30 GMT (20,30 CET)
      • Přihlášení: Není nutné, turnaj bude otevřený všem Čechům a Slovákům s účtem propojeným přes PokerStrategy.com. ID turnaje upřesníme v tomto tématu.
      • Bounties : Za vyřazení těchto hráčů získáte bonus na TaF učet u PokerStrategy:
        50$- Cornie4ever
        50$- JuiceQuadre
        50$ - opal_arc

Peníze Vám budou převedeny na PokerStrategy.com účet. Proto vyřazení těchto hráčů ohlaste zde na fóru. (PartyPoker software nemá bounty feature)

Těšíme se na další komunitní turnájek ;) Zúčastníte se?
  • 98 odpovědí
    • Crowax
      Crowax
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 14
      Tak já bych se s dovolením ztrapnil veřejně tedy :f_eek:
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 142
      "Předpokládaná EV tohoto freerollu je okolo $50USD na jednoho hráče."

Chápu to dobře, že očekávaná účast je jen 100 hráčů?
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      No aj sa tesim aj nie. Lebo ak dopadnem ako minule tak koncim s pokrom. :s_mad:

Dnes si dam hadam nejaky trening. :s_frown:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      rogue34 původně napsal
      "Předpokládaná EV tohoto freerollu je okolo $50USD na jednoho hráče."

Chápu to dobře, že očekávaná účast je jen 100 hráčů?
      ahoj, to je můj předpoklad. minule bylo 32 hráčů, tak počítám že na tento větší turnaj by se to mělo vyšplhat na 100hráčů
    • sandokancz
      sandokancz
      Bronz
      Registrace: 23.01.2011 Příspěvky: 18
      zkusit se má vše,tak uvidíme.
    • pukalovic
      pukalovic
      Bronz
      Registrace: 27.08.2010 Příspěvky: 64
      Asi si zahram, jednym okom sa budem divat na stol a jednym do učenia, lebo na druhy den rano posledna skuska
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Uvidim, ci bude grilovacka nebo ne. Pokud ne, tak se podle struktury prizepoolu rozhodnu, jestli ohnostroj, nebo se to vyplati zkusit :)

Ten minuly byl uber +EV, ale jestli tu bude 100 hracu a prvnich 9 mist trebas "placenych", to nevim nevim ci mam nervy sedet u toho 5 hodin a pak vybublat nebo odejit s 10 dolarama :D

navic, to bude jediny ohnostroj co asi letos stihame :(
    • Falimore
      Falimore
      Bronz
      Registrace: 07.03.2011 Příspěvky: 92
      Už se těším .

Já to mám lehčí v tom, že se nemusím bát nějaké bubliny, protože tak dalece bych přes toliko borců došel jen když budou všichni nalitý a ještě mi chodit každý orbit AA> KK po riveru apod. :f_grin:

Takže chlapy , kdo mě má na stole pozor hraju předvídatelný fish poker. :f_grin:

No co no kdo si hraje přeci nezlobí. :f_grin:
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj,

Je nutné mať reálny účet, t.j. urobený prvý depozit? alebo stačí ak mám založený účet cez Pokerstrategy aj keď nemám vložené prachy...? Dík
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      skiffcz původně napsal
      Uvidim, ci bude grilovacka nebo ne. Pokud ne, tak se podle struktury prizepoolu rozhodnu, jestli ohnostroj, nebo se to vyplati zkusit :)

Ten minuly byl uber +EV, ale jestli tu bude 100 hracu a prvnich 9 mist trebas "placenych", to nevim nevim ci mam nervy sedet u toho 5 hodin a pak vybublat nebo odejit s 10 dolarama :D

navic, to bude jediny ohnostroj co asi letos stihame :(
      pokud bude struktura party pokeru tak bude nejnižší placené místo mezi 50-100 USD... tenhle bude imo ještě víc +EV... a bude i víc zafishováno
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      YourDoom původně napsal
      pokud bude struktura party pokeru tak bude nejnižší placené místo mezi 50-100 USD... tenhle bude imo ještě víc +EV... a bude i víc zafishováno
      a k tomu $50 bounty na mna je +EV pre kazdeho :f_biggrin:
    • Prutov000
      Prutov000
      Bronz
      Registrace: 01.04.2011 Příspěvky: 25
      Už se těším, na tento freeroll si čas 100% udělám.

Doufám, že se umístím aspon jako minule a naplním zase trochu můj bankroll.

:f_eek:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      MBranjo původně napsal
      Ahoj,

Je nutné mať reálny účet, t.j. urobený prvý depozit? alebo stačí ak mám založený účet cez Pokerstrategy aj keď nemám vložené prachy...? Dík
      Cau,
      myslim si, ze musis byt aspon bronze (= nahrat aspon 1 strategy bod), ale nie som si isty. Potvrdim cim skor...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      opal99 původně napsal
      MBranjo původně napsal
      Ahoj,

Cau,
      myslim si, ze musis byt aspon bronze (= nahrat aspon 1 strategy bod), ale nie som si isty. Potvrdim cim skor...
      ahoj,

musíš mít real money účet a vyplněné osobní údaje.

Abys měl real money učet, stačí bud si tam nechat startovní kapitál od PokerStrategy.com a nebo udělat první deposit. K prvnímu depozitu navíc platí 100% deposit bonus až do výše 500 při použití našeho bonus kodu

máš ještě 1 den na to vyřešit si ten deposit nebo převod startovního kapitálu 50 tak gl at to stihneš, tenhle turnaj bude stát za to :s_cool:
    • vanekr8
      vanekr8
      Bronz
      Registrace: 28.05.2011 Příspěvky: 1
      muzu se zeptat kde ten turnaj uvidim nejak ho nemuzu najit
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      special->all .. je to 14:30 EDT
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      Uz som in. Akurat ked pozeram tu vyplatnu strukturu tak to vidim tak ze sa zucastnim a zahram si funny lebo umiestnit sa na vyplatnej listine bude fakt problem. :s_cry:
    • Fabolous93
      Fabolous93
      Bronz
      Registrace: 14.04.2010 Příspěvky: 12
      cauves ja nechci nejak syckovat nebo tak,ale v ty promo na tenhle freeroll pisete pro vsechny cleny CZ/SK komunity a ze se staci jen zaregistrovat pres PS...vse jsem udelal,bohuzel se nezminujete uz o tom ze musim mit deposit...takze pokud vam slo o to dostat me k partypokeru pres PS tak se vam to povedlo no,bohuzel freeroll si zahrat nemuzu.A 50 dolacu uz jsem si poslal drive na WH...takze priste prosim kompletni info,diky
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Fabolous93 původně napsal
      cauves ja nechci nejak syckovat nebo tak,ale v ty promo na tenhle freeroll pisete pro vsechny cleny CZ/SK komunity a ze se staci jen zaregistrovat pres PS...vse jsem udelal,bohuzel se nezminujete uz o tom ze musim mit deposit...takze pokud vam slo o to dostat me k partypokeru pres PS tak se vam to povedlo no,bohuzel freeroll si zahrat nemuzu.A 50 dolacu uz jsem si poslal drive na WH...takze priste prosim kompletni info,diky
      Ahoj;

dovol mi sa touto cestou ospravedlnit za, urcitym sposobom, nepresne informacie. Pravdou vsak je, ze vsetky akcie tohto typu (bez ohladu na organizatora - kazdy affiliate to robi/musi robit rovnako) si vzdy vyzaduju byt aktivny (teraz alebo v minulosti) na danej herni, ak sa clovek chce do danej akcie zapojit. Urcite nie je cielom PokerStrategy nalakat desiatky ci stovky ludi k vytvoreniu tracknuteho uctu pod zamienkou nejakeho freerollu. Nasa politika je vzdy prehladna a zatial si nepamatam (a to som tu uz par rokov), ze by niekedy doslo k oklamaniu nasich clenov zo strany PS. Par problemov sa samozrejme vyskytlo, ale vzdy sa jednalo o nepresne/nekompletne informacie zo strany herni, to sem vsak nepatri.

Nie som presne oboznameny so zmluvnymi podmienkami medzi PartyPokrom a PS, ale Party evidentne vyzaduje ucet real money ucet v tychto pripadoch a my s tym nemozeme nic urobit... Poziadam Cornieho o update v podmienkach a este raz sa ospravedlnujem.