Prechod na NL25

• Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Ahoj

Poprosil bych o radu .V soucasne dobe mam BR 500 dolaru hraju NL10 o 4 rush stolech nicmene laka me se pohnout z mista a zkusit NL25 s tim ze bych hral stoly treba jenom 2 myslite ze mam riskovat nebo jeste setrvat na NL10??
      S tim souvisi i moje dalsi otazka.Bohuzel mam jenom bronze status pokdu bych chtel dal pastovat handy na hodnoceni tak nemam potrebny status :( rad bych sbiral strategy points ale hernu menit nechci :f_cry: je nejaky jiny zpusob jak si status navysit predpokladam ze ne..
  • 23 odpovědí
    • paveltoman
      paveltoman
      Bronz
      Registrace: 25.08.2010 Příspěvky: 29
      Určitě bych počkal na safe BR aspon na tech 30 BI.
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      tiez by som pockal na 30BI BRM, hlavne na Rush

co sa tyka navysenia statusu, je tu jedna moznost :)
      Vytvorit si MB cez pokerstrategy a ziskas 100SP bodov, alebo (nvm ci toto este funguje) depositnut na WH kde ti daju za kazdy dolar depositnuty 1SP
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Je to trošku k topicu, zeptat sem se chtěl ve samostatne thread, ale tohle k tomu poslouží taky.

25BI pro NL 25 shot (10-12 tablu) je dostatecny? Nebo bych mel radsi grindit aspon na 30? Uz jednou jsem mel 5 bi shot, ale hrál sem dost špatně, takže to neni nějak hodnotitelny
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      cim viac stolov hras tym vacsi BRM potrebujes ... 30 urcite je malo pri 12 stoloch
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      jo vic BI by to asi chtelo kdyz se na tom shodujete ale stejne sem neodolal okusil zakazane ovoce a v hand of the day se muzute podivat na vysledek :f_grin:
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Taky bych chtěl mít takovej super přechod na vyšší limit :/ hezkyy no, gz :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Tsukk původně napsal
      Taky bych chtěl mít takovej super přechod na vyšší limit :/ hezkyy no, gz :)
      diky snad se bude darit i v dalsich handach :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      tak jsem nakouknul do PT a z 8 session na NL25 mam 7 viteznych a 1 byl akorat bustnutej ticket ,bankroll sem navysil o 100 dolaru na 600 :) akorat cekam kdy chytnu nejaky pjekny suckout dostanu tilt a prijde nevyhnutelne :tongue: Rad bych se vas zeptal po kolika vyhranych BI odchazite a uz nehrajete nebo mate stanovenou castku kterou chcete vyhrat??:f_rolleyes:
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Ahoj,
      Osobně, když vyhrávám, tak to ždímám dokud to jde, ale jakmile vidim, že začínám dělat chyby /soft callovani, nesmyslny bluffy/ nebo, že sem unavenej/ myslim na něco jinýho/ už se mi nechce hrát, dojedu orbit a končim.

Řešilo se to myslím i tu

Snad jsem aspon trochu pomohl :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Tsukk původně napsal
      Ahoj,
      Osobně, když vyhrávám, tak to ždímám dokud to jde, ale jakmile vidim, že začínám dělat chyby /soft callovani, nesmyslny bluffy/ nebo, že sem unavenej/ myslim na něco jinýho/ už se mi nechce hrát, dojedu orbit a končim.

Řešilo se to myslím i tu

Ty jo super thread :f_biggrin: tak sem zjistil ze nejsem sam retardovanej s nestalym cumenim na cashier a grafy :f_tongue: jj hrat dokavad to jde bude asi nejlepsi ale zas nekdy kdyz lehce vyhraju vic penez rikam si ze pro dnesek mam vydelano a zitra je taky den touhle taktikou mi zatim jde graf nahoru a za 50k hand nemam zadnej swing lepsi nez kdyz jsem byl break even za to jsem honil fulltilt points..chce to najit nejaky kompromis
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Jsem rád, že se ti líbí, klidně přispěj :)

"pro dnesek mám vyděláno" - Dřív sem timhle způsobem taky uvažoval, ale momentálně mám rozečtenej "poker mindset (knížka)" kde odkazuje k hraní jako k vlastně jedný velký session, takže - pro dnešek mám vyděláno - je z mýho úhlu pohledu špatně, hlavně kvůli tomu, že pokud se ti podařilo rychle vydělat tak jsou tam buď fishky, nebo ti to jde a v obojím by se mělo pokračovat. :f_grin:

Osobně sem si jednou šel na hoďku od 23:00 zahrát s tim, že okolo tý půlnoci skončim. Nakonec jsem profitnul cca 10 BI :s_cool: a skončil jsem asi v půl třetí potom co jsem 1BI progamblil. :f_mad:

Jde určitě o to se hlavně do toho nenutit, v tomhle je FTP dost blbej, jelikož tam musíš ty body dělat denně a to neni zrovna +EV když si unavenej, nebo nemáš náladu bo tě to nebaví. (Jeden z důvodů proč jsem z ft odešel) :P
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ja hraju taky jen rush. Na NL25 sem presel kdyz jsem mel $700. Hraju ale opuze dva stoly, prijde mi, ze kdyz zapnu vic tak mi klesa win rate a dostatecne o handach ve kterych jsem nepremyslim, coz je pro me dost dulezity, protoze se chci zlepsovat a ne jen delat neco na hodne stolech jako automat.

Dostal jsem se na roll $1200 (ale $200 z toho jsem trefil v turnaji). Zrovna tenhle tejden, zkusil sem shot na NL50, mel jsem spatnou session, takze jsem spadnul a ted mam $1050.

Pro ty co chteji prejit z Rush NL10 na NL25 bych poradil pockat na 30BI at nejste tolik scared money, protoze to od NL10 neni nijakej rozdil a da se tam dostat dobra value.

Momentalne mam celkem dobrej downswing tak doufam, ze se mi value casy brzy vrati :-)

Vsem preju hodne stesti :s_cool:
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Tsukk původně napsal
      Ahoj,

Řešilo se to myslím i tu

Delam presne to sami jako ty. dostkrat se mi uz stalo ze sem zbytecne na konci session prohral treba pul BI apod.

Jinak kdyz mi to nejde, tak mam takovej stop loss limit 2.5BI. V tom rush zvlast je to takovy ze se clovek tezko dostane zpatky, prijde mi ze kdyz to nejde tak to nejde proste :(
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      pokermachy původně napsal
      Ja hraju taky jen rush. Na NL25 sem presel kdyz jsem mel $700. Hraju ale opuze dva stoly, prijde mi, ze kdyz zapnu vic tak mi klesa win rate a dostatecne o handach ve kterych jsem nepremyslim, coz je pro me dost dulezity, protoze se chci zlepsovat a ne jen delat neco na hodne stolech jako automat.

Dostal jsem se na roll $1200 (ale $200 z toho jsem trefil v turnaji). Zrovna tenhle tejden, zkusil sem shot na NL50, mel jsem spatnou session, takze jsem spadnul a ted mam $1050.

Pro ty co chteji prejit z Rush NL10 na NL25 bych poradil pockat na 30BI at nejste tolik scared money, protoze to od NL10 neni nijakej rozdil a da se tam dostat dobra value.

Momentalne mam celkem dobrej downswing tak doufam, ze se mi value casy brzy vrati :-)

Vsem preju hodne stesti :s_cool:
      Nevim jestli bych se u dvou stolu nekdy nenudil hraju asi dost tight 10/8,5 na druhou stranu mas urcite pravu ze cim vic stolu tim vetsi automat rush k tomu proste hrozne svadi..jak rikas rozdil meti NL10 a NL25 mi neprijde velky akorat na 25 muzes vyhrat vice penez :) jinak abych se posouval v pokru dal zacnu hrat jeste normalni fullring na jiny herne :) Tobe taky GL :f_cool:
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Tsukk původně napsal
      Jsem rád, že se ti líbí, klidně přispěj :)

"pro dnesek mám vyděláno" - Dřív sem timhle způsobem taky uvažoval, ale momentálně mám rozečtenej "poker mindset (knížka)" kde odkazuje k hraní jako k vlastně jedný velký session, takže - pro dnešek mám vyděláno - je z mýho úhlu pohledu špatně, hlavně kvůli tomu, že pokud se ti podařilo rychle vydělat tak jsou tam buď fishky, nebo ti to jde a v obojím by se mělo pokračovat. :f_grin:

Osobně sem si jednou šel na hoďku od 23:00 zahrát s tim, že okolo tý půlnoci skončim. Nakonec jsem profitnul cca 10 BI :s_cool: a skončil jsem asi v půl třetí potom co jsem 1BI progamblil. :f_mad:

Jde určitě o to se hlavně do toho nenutit, v tomhle je FTP dost blbej, jelikož tam musíš ty body dělat denně a to neni zrovna +EV když si unavenej, nebo nemáš náladu bo tě to nebaví. (Jeden z důvodů proč jsem z ft odešel) :P
      Tjn nuti te hrat denne ale pokud nehonis primo ironmana tak na nejakej silver status ti staci 125FTP a to mam za hodinu na NL25..ja bych z FT neodesel maj dobry promo akce :)
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Tak já sem takhle "vysoko" na FTP nehrál, tam sem ještě grindil sng takže tam 50 bodů bylo otazkou cca 2 setu = cca 130 minut, a to neni málo, když vezmeš, že si unavenej atp :P , ale to je můj názor, nikomu to nenutim :)

Promotion sou docela pěkný no, ale neudrželo mě to tam :)

Jinak, pokud se ti ta thread líbila, můžeš pro ni hlasovat tu. :f_biggrin:

Jinak, neplánuješ nebo nemáš blog? Jelikož si na cca stejnejch stakes ( i když rush) bylo by zajimavý to sledovat :) .

Díky :f_love:
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Už jsem hlasoval :) Mno myšlenka blogu už u mě proběhla ale jelikož jsem od přírody tvor líný tak bych to moc neviděl ikdyž bylo by fajn sledovat blog v časovym horizontu určitě by to pomohlo ve vývoji :f_grin: Má tu třeba někdo takový blog, ty ? :D
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Díky moc za hlas :)
      No, u mě proběhla taky, ale jako ty, jsem na to nesmírně línej :D , možná až budu NL 25/50 reg, tak to zvážim znova, protože to přece jenom bude zajimavější :) :s_biggrin:
      Quba Buba, hraje myslím NL5 rush, tu má blog, tak ho můžeš sledovat třeba tady. :f_grin:
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Alebo si mozte vytvorit blog spolocne :) Bude vas to motivovat ho updatovat a motivovat progress toho druheho
    • 1
    • 2