HEM Rush problem

• wazzupCZ
      wazzupCZ
      Bronz
      Registrace: 02.12.2010 Příspěvky: 17
      Zdravím,

prosím o pomoc s HEMem v RUSHi, protože mi nezobrazuje 'v notes' VŠECHNY staty které potřebuju :( . HUD mi jenom zobrazuje ty základní staty, které už tam byly nastavené při instalaci hemu. Když sem je zkoušel asi 5x přepsat v "HUD Options > Player preferences...", tak sem to nikdy nezpravil :s_cry: , taky v "HUD Options > Rush FTP notes export..." sem to nějak zkoušel upravit a taky nic :s_mad: . A PopUp mi v rushi nejde už vůbec. :f_cry:
      Nevíte někdo co s tím? prosím o jakoukoli pomoc
  • 14 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      čau, rád bych pomoh ale jedu PT3, tak snad ostatní poradí ;) jinak já si poznámky dělám ve FTP, ne v trackeru
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      zkus udelat screenshot toho, jak to mas nastaveny
    • wazzupCZ
      wazzupCZ
      Bronz
      Takto to mám nastavené (nesmějte se mi prosím, jsem začátečník se staty:D )

"Player Preferences"

http://imageshack.us/f/268/hudu.jpg/

a "FTP Note Export for Rush poker"

http://imageshack.us/f/863/rsh.jpg/

omlouvám se za opožděnou odpověď..
    • qkj
      qkj
      Bronz
      tak ted mi to neni moc jasny... ten "export do notes" chapu tak, ze to byla berlicka predtim, nez hem v rushi normalne zvladal fungovat... ze se proste ty statisiky vyexportovaly do toho ft pole pro poznamky hracu, kde pak samozrejme nebyly online, ale byl tam stav aktualni k okamziku toho exportu - aspon to tak chapu, nikdy jsem to nepouzival, takze ty podle me nemusis nic takovyho nastavovat a potrebujes resit akorat to okno player preferences

tam se mi jako prvni vec zda divny, ze u "abb.name" mas nastaveno, aby se zobrazovala v popup "default winrate" - to tak fakt chces mit? spis bych cekal ze ne, ze jmeno hrace je udaj, kterej chces mit rovnou na plose... jak mas potom nastaveny ty ostatni staty, nemas tam neco podobnyho?

dal to cely nemas ulozeny jako defaultni konfiguraci, ale mas to jako konfiguraci "rushpoker" - viz vlevo nahore "choose configuration" - mas v zalozce "use for" zaskrtnuto, aby se ta tebou vybrana konfigurace pouzivala pro to, co hrajes, a mas to zaroven odskrtnuto u te defaultni, abys nemel pro jednu udalost (treba 6max CG) zaskrtnuty dve ruzny konfigurace?

ja to mam takhle, je to v podstate standardni sablona, akorat jsou upraveny ty staty (pridany odebrany a tak), nic principielniho, co by se tykalo zobrazeni, jsem menit nemusel...

http://imageshack.us/photo/my-images/263/hemx1.gif/
    • wazzupCZ
      wazzupCZ
      Bronz
      Takže ty tu funkci "FTP Note Export for Rush poker" nepoužíváš a místo toho ti normálně jede ten obyčejný hud s popupem v rushi? a nemáš to zpomalené?

Teď sem si to uplně stejně nastavil jak to máš v tom screenu.

Hlavně nechápu, proč musím mít v tom "use for" odškrknuté u te defaultni konfigurace, a u te co hraju (rushpoker) to zase musím mít zaškrklé. :D
      já to mam v obou dvou konfiguracích stejně zaškrknuté..
    • qkj
      qkj
      Bronz
      wazzupCZ původně napsal
      Takže ty tu funkci "FTP Note Export for Rush poker" nepoužíváš a místo toho ti normálně jede ten obyčejný hud s popupem v rushi? a nemáš to zpomalené?
      presne tak, na rychlost si nestezuju

wazzupCZ původně napsal
      Hlavně nechápu, proč musím mít v tom "use for" odškrknuté u te defaultni konfigurace, a u te co hraju (rushpoker) to zase musím mít zaškrklé. :D
      já to mam v obou dvou konfiguracích stejně zaškrknuté..
      no protoze tam vybiras, ktery to rozvrzeni chces pouzit... bud chces pro (napr.) 6max CG pouzit rozvrzeni A, nebo B, tezko muzes chtit oboji najednou...
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Ja si kvuli rushi koupil poker tracker a jede to uplne super bez problemu nemusis nic importovat a hud se ti ukazuje u vsech hracu ne jenom u tech ktere mas v notes..fakt doporucuju nechapu jak sem mohl tak dlouho hrat bez nej :)
    • wazzupCZ
      wazzupCZ
      Bronz
      qkj původně napsal
      wazzupCZ původně napsal
      presne tak, na rychlost si nestezuju
      to si děláš srandu ne? Jaktože ti ten hud de v rushi de tak rychle?:O
      Já když dám Quick fold, tak mi to trvá tak 22 sekund než se mi přehodí HUD na stole ?( ?( Právě proto chci používat ty NOTES pro rush, ale ty mi zase nemůžou zobrazit všechny statistiky.. X(
    • qkj
      qkj
      Bronz
      wazzupCZ původně napsal
      Já když dám Quick fold, tak mi to trvá tak 22 sekund než se mi přehodí HUD na stole?
      no tak to urcite neni normalni... doporucuju dukladne vycistit databazi hemu i windows, pripadne proste oboji zcerstva znovu nainstalovat...
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      asi mas cracklou verzi? me se to u myho HEM deje taky. Stejne uz uvazuju o koupi originalu kvuli updatum a celkove je to proste fajn program, za ktery se vyplati neco zaplatit. Jeste se rozmyslim mezi tim HEM a PT3, protoze u trial verze poker trackeru to jede prakticky bez problemu, nacte se to tak za 2 sekundy
    • qkj
      qkj
      Bronz
      mam taky cracklou verzi a takovyhle problemy nemam...
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ak nic ine, tak pouzivat cracknuty HEM/PT3 len z cisto bezpecnostneho rizika je strasna blbost IMO.. asi nie na nizkych limitoch, ale aj tak..
    • wazzupCZ
      wazzupCZ
      Bronz
      bohužel nemám tak vysoký BR abych si ho mohl koupit za 60euro. Limity hraju NL2, NL5, takže se zatím ke koupi nechystám..
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Tak v tom pripade by som isiel s Elephant-om, ktory je na tychto limitoch urcite dostacujuci. Ale to je len moj nazor..

Trochu offtopic, tak pardon :)