Hud

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je možné někde v HUDU nastavit nějaké podmínky aby se zobrazovaly v určitou chvíli určité staty, např. podmíněno počtem hand, např. pokud mám na někoho méně než 50 hand tak se mi zobrazí jen VPIP/PFR, pokud mám 150 tak se mi už zobrazí i Cbet, FtFcbet, AF,ATS, když jich budu mít 500, zobrazí se další .... je něco takového možné ?
  • 9 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      ahoj, je to spíš otázka do kategorie poker software, tak to tam brzy přesunu ;)

jinak vím, že např. u SnG si spousta dobrých regů filtruje staty podle fáze SnG takže by to mělo nějak jít
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Čau =)

Nevíme o kterym programu se konkrétně bavíme.

U Holdem Manageru by to jít mělo. Nikdy sem to nezkoušel ale ta možnost tam je..
      V HUD options - Player preferences máme přesně vidět jak vypadá náš hud a jednotlivý stats v něm.. u těch jednotlivých stats je tam kolonka "min samples".
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,070
      Dá sa to v Poker Trackeri ? Nasiel som iba pre kompletný HUD nie pre jednotlivé staty
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Cornie - aha, neuvědomil jsem si, že jsem to postnul do špatné sekce, omlovuvám se.

JQ - díky ! A myslel jsem HEM no :)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      acceleration123 původně napsal
      Cornie - aha, neuvědomil jsem si, že jsem to postnul do špatné sekce, omlovuvám se.

JQ - díky ! A myslel jsem HEM no :)
      Np, snad to funguje =)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      bellagiolc25 původně napsal
      Dá sa to v Poker Trackeri ? Nasiel som iba pre kompletný HUD nie pre jednotlivé staty
      Neviem to urcite (PT3 som uz davno nepouzival), ale urcite ide "vyfarbit" stats podla samplesize, cize by to malo ist aj tymto sposobom.. A ak nie, vzdy mozes stats zafarbit na rovnaku farbu ako je pozadie a aj tak to neuvidis ;)

btw: na co je to ale dobre? Ved ked si vies povedat aky samplesize potrebujes a nastavit to naseldne, tak vies rovnako uvazovat aj pocas hrania ak vidis vsetky stats, ci nie? AK mas napr. 20 hands tak ti je jasne ze samplesize na 3bet asi bude nedostatocny ;) A zaroven, aj 20-50 hands samplesize s 50% 3bet o niecom svedci, takze nie je na skodu tu informaciu mat..
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      acceleration123 původně napsal
      Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je možné někde v HUDU nastavit nějaké podmínky aby se zobrazovaly v určitou chvíli určité staty, např. podmíněno počtem hand, např. pokud mám na někoho méně než 50 hand tak se mi zobrazí jen VPIP/PFR, pokud mám 150 tak se mi už zobrazí i Cbet, FtFcbet, AF,ATS, když jich budu mít 500, zobrazí se další .... je něco takového možné ?
      hmm zaujimavy napad, aspon sa potom nestava ze pouzijes niektore staty ako 3bet ked mas este malo handov ...
      Skusim sa na to pozriet v HEM, popripade ak sa Ti to nejako podari rozbehat tak napis ako....
    • Saryk
      Saryk
      Bronz
      Registrace: 25.02.2011 Příspěvky: 29
      Cornie4ever původně napsal
      ahoj, je to spíš otázka do kategorie poker software, tak to tam brzy přesunu ;)

jinak vím, že např. u SnG si spousta dobrých regů filtruje staty podle fáze SnG takže by to mělo nějak jít
      Prosim moze mi to niekto upresnit? O aku filtraciu sa jedna? :f_confused:
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Ahoj,
      potřeboval bych poradit. HEM i s HUDem mi na PS.com normálně jde, dnes jsem ale nainstaloval PS.fr a právě s HUDem mám problém.

Při jednom MTT mi HUD šel, ale při SNG a cash game ne. Za boha nemůžu přijít na to proč.

Nemá někdo nějakou ideu?