[COACH] Feedback JuiceQuadre

• JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Zdravim :f_p:

Rozhodnul jsem se tu taky založit thread, ve kterym se můžete vyjádřit k čemukoliv co se týká mému působení v naší komunitě.

V současnosti působim jako hand-judge na nl25-nl100 a v budoucnu bych se doufám dokopal k tomu vyprodukovat nějaký videa.

Potom co jsem dneska nějakým pro mě záhadným způsobem dokázal vyprodukovat analýzu handy na 2 stránky jsem si uvědomil, že možná to co dělám občas není to co by si lidi přáli.

A proto bych chtěl od vás slyšet jak si představujete ideální analýzu handy. Co všechno zahrnout a co nepřehánět atd atd.

Možná se mnou i nesouhlasíte a potom doporučuju argumentovat v tom daném threadu u dané handy. Rád si poslechnu jakýkoliv názor a předem říkám že můj názor nemusí být správný. Vždy je na všechno víc pohledů a určitý předpoklady který jako hand judge dělám nemusí 100% platit pro váš limit nebo vaší dynamiku na stolech atd atd. =)

A pokud si myslíte že jsem obecně uplně mimo tak na to je teda asi tenhle thread.. :D

Díky za názory, připomínky a návrhy!

:spade: Juice
  • 11 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj, za mě 2 pochvaly

1) že jsi založil feedback thread :f_biggrin: a
      2) hodnocení hand je imo velmi kvalitní, co jsem pročítal tak jsem se z toho často přiučil, líbí se mi že píšeš důvody proč a jak

nevím jak ostatní, ale myslím, že jsou lidi radši když se judge víc rozepíše? =)
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Me se JQ jeste netyka, ale urcite je to lepsi, kdyz ma judge chut a cas, protoze to mnohdy skryva daleko vetsi hodnotu, nez jen tu tykajici se dane handy. Typicky pak na micro za ktery muzu mluvit ja tak vpodstate cokoliv co zkusenejsi (nejen) judge utrousi me dokaze necim jakozto rybicce pomoct.
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Hola,
      :s_thumbsup: :s_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Nic bych neměnil :s_thumbsup:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Koukám, že už si tu dlouho neměl feedback, tak jenom v rychlosti za mě:

• hodnocení hand je na perfektní úrovni
      • rozepisování se a důsledná analýza handy je bomba, vůbec mi nevadí číst jednu A4, naopak je to vždy čtivá a věcná analýza
      • tady menší výtka, která je zároveň pochvala ;) Občas mi přijde, že si moc slušný na to, aby si někomu řekl, že je hrozná ryba :D Takže spíš prosba, pokud některou handu podle tebe zahrajeme vyloženě hrozně, tak se neboj nám to říct přímo ;)
      • každopádně se vždycky těším a vyčkávám každou minutu než se juice vyjádří a perfektně zanalyzuje postnutý handy, takže za mě celkově 1* ;)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Díky za pochvalu =) člověku se hned pracuje líp.

Se třetim bodem souhlasim, je to takovej můj leak/neleak i co se týká real life =)

Budu na tom pracovat =)
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      [quote]Hucas původně napsal
      Koukám, že už si tu dlouho neměl feedback, tak jenom v rychlosti za mě:

[list]
      [*] hodnocení hand je na perfektní úrovni
      [*] rozepisování se a důsledná analýza handy je bomba, vůbec mi nevadí číst jednu A4, naopak je to vždy čtivá a věcná analýza
      [/quote]Sice jsem zatím poslal jenom jednu handu ale pod tohle se můžu podepsat :) Vážně dobrá práce, Juice! ;)

Hucas původně napsal
      • každopádně se vždycky těším a vyčkávám každou minutu než se juice vyjádří a perfektně zanalyzuje postnutý handy, takže za mě celkově 1* ;)
      Zas až tak to nehrotím :D
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Alficor1 původně napsal

Sice jsem zatím poslal jenom jednu handu ale pod tohle se můžu podepsat :) Vážně dobrá práce, Juice! ;)
      Díkes =)
      Alficor1 původně napsal
      Hucas původně napsal
      Zas až tak to nehrotím :D
      Ono čekat to každou minutu by se mohlo protáhnout, jelikož další moje slabina je, že občas mi vyhodnocení trvá dýl než bych si přál.. Ale slibuju že se zlepšim =) .
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      za mě taky pochvala, cením si tvé ochoty a ještě jednou díky za LF:)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Čau,

chtěl bych pochválit analýzy v HJ fóru, ještě nikde jsem nikdy vlastně neměl takhle rozanalyzovanou handu a ty to děláš u všech :D . Což se mi ale líbí, sice některé věci jsou pro mě základy a znám je, ale to vůbec nevadí, jelikož základy je nejdůležitější si opakovat :) .

Jinak navážu na to, co napsal už kdysi Hučas:

Hucas původně napsal
      [*] tady menší výtka, která je zároveň pochvala ;) Občas mi přijde, že si moc slušný na to, aby si někomu řekl, že je hrozná ryba :D Takže spíš prosba, pokud některou handu podle tebe zahrajeme vyloženě hrozně, tak se neboj nám to říct přímo ;)
      [/list]

Pokud si budeš myslet, že jsem něco zahrál jako totální moron, tak mi to normálně na férovku napiš, prostě třeba stylem: "Co si k**** myslíš, že ti tu foldne ?!!" když udělám nějaký spewy move/multistreet bluff, což pro mě není úplně neobvyklé :f_biggrin:

Celkově odvádíš kvalitní práci.

acceleration
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Tak du sem zanechat muj pozitivni feedback po shlednuti videa v podobe meho leakfinderu

supr rozbory hand potesilo me ze ve vetsine hand prakticky juice bez toho abych mu musel cokoliv psat pochopil moje myslenkovy pochody ackoliv obcas mam problemy je pochopit i sam :D

upozornil me na muj nejvetsi leak ktery je sice do oci bijici ale i tak by me asi trvalo delsi dobu ho odhalit a prakticky mi i navrhl jak ho resit takze urcite +1 za tohle :)

+ supr komunikace a domluva behem cely tvorby videa a jakmile byly jakykoliv problemy dalo se to easy resit s nim...

jediny - je psany nade mnou i kdyz jsem obcas zahral handu jako total ryba juice se to bal rict na plne usta :D a rekl to radsi jinak .... nejsem zadna citlivka a naopak mi asi spis pomuze kdyz mi nekdo rekne ze jsem total ryba takze priste me nesetri a do me plnou parou :f_biggrin:

jinak urcite supr spoluprace a nekdy bych si to rad zopakoval :)