Hledám couaching NL5-NL10

• mb007
      mb007
      Bronz
      Registrace: 17.07.2008 Příspěvky: 38
      Zdravim. Chci se zeptat, jestli by se tady nasel nejakej coach, ktery by mi pomohl s hrou. Hraju limity prevazne NL5 FR multitabling. mam nahrano na NL5 neco pres 500K hand (celkem dost no:-)), ale BB/100 mam jen neco pres 1. Nechci se posunovat na vyssi limity, dokud nebudu mit na techto limitech lepsi hru. Nedokazu sam zanalyzovat, kde mam nejvetsi leaky a co delam spatne. Pokud by se tu nekdo nasel - nejlepe z brna, nebo pres skype, dejte prosim vedet a uvedte cenu. Diky moc
  • 7 odpovědí
    • pocketten
      pocketten
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 63
      Ahoj, myslím že by ještě bylo dobré napsat jaké hraješ stoly(deep,shalow atd.). Popřípadě jakou hraješ strategii(zatím předpokládám že BSS).
    • mb007
      mb007
      Bronz
      Registrace: 17.07.2008 Příspěvky: 38
      Hraju normalni+deep. BI davam 100bb. table selectuju podle table scaneru - serazuji podle looseru, znacim hrace, pouzivam HUD. PF hraju prevazne ABC poker.
      co bych chtel zlepsit hlavne:
      -vice 3-betovat
      -hrat jisteji AK (porad si nejsem nikdy jistej jak to zahrat spravne)
      - a jeste vsechny obecne moje movy zkonzultovat

a jeste se chci zeptat - od top grinderu po prochazeni jejich her jsem se naucil s parem raisovat z jake kolik pozice PF 4BB kvuli setum - pokud chytim, aby byl vetsi pot. je to zcela spravny?
    • matusko
      matusko
      Coach
      Coach
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,894
      Ahoj, sice nejsem nejaky super odbornik a nehraju dlouho, ale klidne s necim helpnu jestli chces. Pridej si me na skype-theborec(Matúš Kopf)

Jinak zkus sledovat online coaching od Twinna, zatim mel velmi kladne reference.
    • Havlisak
      Havlisak
      Coach
      Coach
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,657
      Taky bych mel zajem, hral sem na cake pokeru dlouho cashku. Kdyztak se ozvi
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      ahojte,

najít si coaching je určitě super nápad, pokud člověk hraje už hodně hand a chtěl by zvýšit win-rate. Nicméně bych rád upozornil na to, že v pokeru to vždycky budete vy, kdo bude muset u stolu ve finále udělat rozhodnutí, takže základní kámen úspěchu je

Donutit se v každém okamžiku sám přemýšlet a dělat nejlepší objektivní rozhodnutí!

K tomu je někdy samozřejmě dobré, když coach upozorní na to, kde se člověk mohl rozhodovat lépe, nebo dá dodatečné informace z teorie. Ale kam tím směřuju: Každému strašně moc pomůže když (např. i kromě coachingu) sám aktivně studuje - protože jak už jsem řekl výše je to především o tom naučit se sám aktivně uvažovat. Ze začátku kariéry je dobré minimálně stejně tolik času číst články a analyzovat handy (plus číst videa) jako hrát. Takže doporučuju se dokopat a projít:

přečíst BSS cash game články bronz až stříbro
      BSS instruktážní videa
      twinnova cash game videa

a analyzovat všechny složité handy v Hand Judging foru - tohle je ve finále ze všeho nejdůležitější, ale člověk by si měl nejprve sám přečíst články, klidně 2x

jsem se nějak rozepsal, omlouvám se :s_confused: jenom jsem tím chtěl říct, že člověk to má ve vlastních rukou. když uděláš to co říkám výše, tak můžeš za pár měsíců beatovat 3bb/100 ale ne nl10 ale minimálně nl50 ;)
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,055
      Cornie4ever původně napsal
      ahojte,

najít si coaching je určitě super nápad, pokud člověk hraje už hodně hand a chtěl by zvýšit win-rate. Nicméně bych rád upozornil na to, že v pokeru to vždycky budete vy, kdo bude muset u stolu ve finále udělat rozhodnutí, takže základní kámen úspěchu je

Donutit se v každém okamžiku sám přemýšlet a dělat nejlepší objektivní rozhodnutí!

K tomu je někdy samozřejmě dobré, když coach upozorní na to, kde se člověk mohl rozhodovat lépe, nebo dá dodatečné informace z teorie. Ale kam tím směřuju: Každému strašně moc pomůže když (např. i kromě coachingu) sám aktivně studuje - protože jak už jsem řekl výše je to především o tom naučit se sám aktivně uvažovat. Ze začátku kariéry je dobré minimálně stejně tolik času číst články a analyzovat handy (plus číst videa) jako hrát. Takže doporučuju se dokopat a projít:

přečíst BSS cash game články bronz až stříbro
      BSS instruktážní videa
      twinnova cash game videa

a analyzovat všechny složité handy v Hand Judging foru - tohle je ve finále ze všeho nejdůležitější, ale člověk by si měl nejprve sám přečíst články, klidně 2x

jsem se nějak rozepsal, omlouvám se :s_confused: jenom jsem tím chtěl říct, že člověk to má ve vlastních rukou. když uděláš to co říkám výše, tak můžeš za pár měsíců beatovat 3bb/100 ale ne nl10 ale minimálně nl50 ;)

Corniee... odvazne tvrdenie s tym beatovanim :D by som az takto nenavadzal ak ma problemy a to pisal ze cita clanky atd. tak to bude mat chlapec troska tazsie ... ale suhlasim studovat studovat a hrat hrat .. a budes lepsi a lepsi ... jedine ze by nie :D
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,055
      mb007 původně napsal
      Zdravim. Chci se zeptat, jestli by se tady nasel nejakej coach, ktery by mi pomohl s hrou. Hraju limity prevazne NL5 FR multitabling. mam nahrano na NL5 neco pres 500K hand (celkem dost no:-)), ale BB/100 mam jen neco pres 1. Nechci se posunovat na vyssi limity, dokud nebudu mit na techto limitech lepsi hru. Nedokazu sam zanalyzovat, kde mam nejvetsi leaky a co delam spatne. Pokud by se tu nekdo nasel - nejlepe z brna, nebo pres skype, dejte prosim vedet a uvedte cenu. Diky moc

ak chces napis mi spravu pomozem ti .. pomocou skype a mikogo