Červnové radovánky na PokerStrategy.com

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Léto je tady a těžko říct, zda dokáže být tak žhavé jako naše letní promo akce.

888poker zavádí první pokerové pojištění s až 100% cashbackem na vaše případné ztráty.

Začíná naše Super Letní Tombola ve které můžete vyhrát mnoho různých cen. Lístky do tomboly získáte, pokud doporučíte přátele na PokerStrategy.com nebo pokud se vám podaří dosáhnout statusu Zlato.

Dále jsou zde nabídky k vašemu prvnímu vkladu na bwin, Full Tilt Poker, Betfair, PKR a Titan Poker.

Klikněte zde pro více podrobností.

Co říkáte na tyto promo akce a které z nich hodláte využít?
  • 13 odpovědí
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Už mám nachystaný mail s odkazem na registraci, který hned zítra odejde na všechny kolegy v práci se kterými se každý třetí čtvrtek v měsíci sházíme na hospodskou cashovku :P Cca 15 lidí když počítám všechny co tam byli aspoň jednou.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      cimprcampr původně napsal
      Už mám nachystaný mail s odkazem na registraci, který hned zítra odejde na všechny kolegy v práci se kterými se každý třetí čtvrtek v měsíci sházíme na hospodskou cashovku :P Cca 15 lidí když počítám všechny co tam byli aspoň jednou.
      good job ;) tak to budeš tombolový magnát :D
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Cornie4ever původně napsal

888poker zavádí první pokerové pojištění s až 100% cashbackem na vaše případné ztráty.

Paráda, jdu zkusit shot na NL1000 :s_cool:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Pokud jsem to pochopil správně tak tři lístky je strop ne? Tak to magnát asi nebudu, toho určitě dosáhne více lidí, navíc pokud budou respondovat tři , tak to budu považovat za mega úspěch :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Vildcz původně napsal

Paráda, jdu zkusit shot na NL1000 :s_cool:
      to 100pro vyhraješ, tyhle super shoty jsou většinou lucky :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      cimprcampr původně napsal
      Pokud jsem to pochopil správně tak tři lístky je strop ne? Tak to magnát asi nebudu, toho určitě dosáhne více lidí, navíc pokud budou respondovat tři , tak to budu považovat za mega úspěch :)
      jj, chápeš to správně.. no, myslím, že 3 lístky bude slušnej úspěch ;)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Tak 3 lístky asi nevyjdou ale nějakou responzi mám. Otazkou je jestli to dotáhnou až do konce. Dokonce mi dorazilo zpátky i jedno číslo účtu, že mu mám poslat 50 dolarů raději tam. Předmět byl "50 doláčú na poker zdarma" a pán to asi nečetl :) Možná jsem se moc rozepsal, bo jsem chtěl nalákat i na další věci krom toho bonusu a asi jsem to krapet přepísk :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      :f_biggrin: to se občas stává, že lidi chtěj poslat těch 50usd na účet. :f_eek:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Můžu se na nědo zeptat? Když doporučený přítel se na mě odkáže místo přes odkaz jen přes kolonku kdo mě doporučil, tak to trvá déle, než nás spárujete? Já jen, že už 50 dolárku vesele protáčí a já ho v seznamu doporučených přátel nemám. Kolegu co šel přes odkaž jsme tam měl hned a přitom ještě ani nehraje. Trvá to déle, nebo jsme při registraci něco zkazili? Dík
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj, pravděpodobně se při registraci něco nepovedlo. Zkus napsat na naši podporu, kde ti řeknou, jestli se to povedlo, případně ti poradí, co s tím ;)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      cau chci se zeptat na PartyPokerjak jsem si vsiml ted bezi spusta akci, nebylo by pripadne nake vlakno kde by bylo napsane jake akce a jak casto bezi na jake herne atd....? jen takovy navrh

no a jeste se chci zeptat s kterou hernou ma PS nejlepsi vztahy/akce a kde by bylo dobre zakotvit do budoucna pri vyuzivani vyhod od PS??
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Tictacx původně napsal
      nebylo by pripadne nake vlakno kde by bylo napsane jake akce a jak casto bezi na jake herne atd....?
      Ahoj,
      dobrej nápad na vlákno. Zatím můžeš checkovat freerolly a akce pro českou komunitu v sekci Freerolly, Promo akce & Setkání komunity.

Ohledně vztahů s hernama, tak máme dobrý vztahy prakticky se všema ;) Učíme hráče vyhrávat a to se hernám vžycky líbí :) Jinak poslední akce probíhali na partypokeru, teď bude facebook freeroll na Full Tiltu (pokud se nám podaří nasbírat dost fanoušků), ale plánujeme i nějaký akce na PokerStars, takže určit jednu hernu se nedá. Spíš se snažíme, abysme měli akce a freerolly na více hernách, aby si je mohlo zahrát víc lidí.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      jenom doplním, že velmi dobré vztahy máme např. s hernou William Hill a hodně dobrých bonusových akcí hlavně pro začátečníky probíhá právě tam. Jinak třeba PartyPoker, 888poker, europoker, cokoliv na Ongame, iPokeru ale i všechny další menší herny jak říkal hucas jsou vhodné pro začátečníky, nebo staré známé FullTilt a PokerStars mají velký traffic. přehled je dobré nastudovat tady

taky záleží jaký chceš hrát typ her?