prehlad vo fore

• opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Zdravim,

myslim, ze je jedno ci to budem riesit tu alebo v internom fore...

1. Posledne 2-3 dni som mal moznost prist na forum len 2x za den. V takom pripade sa idealne hodi funkcia Nove prispevky ("Nové příspěvky, od vaší poslední návštěvy: xxx, xx:xx."). Bohuzial, uspesnost je asi 30% - bud mi nezobrazi niektore thready vobec alebo (castejsie) tam proste vypise thready aktivne od nejakeho random casu (niekedy posledne 2 dni, inokedy 30 minut).

2. Stale tu existuje funkcia "Aktivní Témata za posledních 24h", no opat sa stava, ze niektore thready to kompletne ignoruje a pokial neprejdem vsetky fora individualne, tak ich proste prehliadnem.

3. Viem, ze uz sa to riesilo a viac menej je to aj vyriesene, no este stale sa stava, ze emailove notifikacie k niektorym threadom nechodia vobec (2-3 denne).
  • 18 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau,

díky za zmínku. Já procházím fora individuálně takže jsem to zatím nezaznamenal, ale myslím, že to je i dobré téma pro ostatní jak to vnímají, jestli s tím taky mají problémy a jak obecně používají forum.

každopádně všechny 3 body budeme řešit. ale dost mě překvapuje že by to nefungovalo.. jestli to třeba nereaguje na odhlášení / pouhé zavření okna / vypnutí počítače.. máme stejné nastavení jako ostatní větší komunity takže by to mělo fungovat (kromě bodu 3, kde byl dočasně problém s nefunkční emailovou notifikací, ale ten by měl být vyřešený už).

pořešíme ;)

čau
      Cornie
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      No ja vacsinou pozrem aktivne temy na uvodnej strane a potom si zbezne prezrem hand forum. Samozrejme ak som neni na fore dlhsi cas tak mi nejake temy ujdu. Ale cez tyzden som tu tak 7 x za den takze sledujem aktualne temy. Mozno by bolo dobre spravit zvlast layout na uvodnej strane pre hand forum lebo to mi vacsinou unika. Ta funkcia nove temy od poslednej navstevy mi tiez nejako divne funguje takze ju nepouziva. A tuto funkciu "Aktivní Témata za posledních 24h", som ani nenasiel kde sa nachadza ??
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      S bodem č. 1 mám taky problémy.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Wampa76 původně napsal
      A tuto funkciu "Aktivní Témata za posledních 24h", som ani nenasiel kde sa nachadza ??
      Na hlavnej stranke Forum, uplne dole (vpravo):

• Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      opal99 původně napsal
      Wampa76 původně napsal
      A tuto funkciu "Aktivní Témata za posledních 24h", som ani nenasiel kde sa nachadza ??
      Na hlavnej stranke Forum, uplne dole (vpravo):

A super dik. A ten odkaz by mohol byt hore pod NOVYMI PRISPEVKAMI.
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      mne zas niekedy blbne zalozka Favourite/Oblibeni ze sa mi tam neukaze sipka na to aby som presielna psoledny post
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      ahoj,

všechny 3 body z Opalova příspěvku jsem nahlásil na IT. Čekám na odezvu.

@Shade - to může být imo i pomalým připojením ?
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Můžu potvrdit stejný problém jako Theshade, netem nebude.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      opal99 původně napsal

1. Posledne 2-3 dni som mal moznost prist na forum len 2x za den. V takom pripade sa idealne hodi funkcia Nove prispevky ("Nové příspěvky, od vaší poslední návštěvy: xxx, xx:xx."). Bohuzial, uspesnost je asi 30% - bud mi nezobrazi niektore thready vobec alebo (castejsie) tam proste vypise thready aktivne od nejakeho random casu (niekedy posledne 2 dni, inokedy 30 minut).

právě jsem dostal zprávu od IT, že tohle se už řeší. Je tam IT bug, z nějakého důvodu se "prodlužuje" doba po kterou vás systém vnímá jako "stále přihlášen" i v případě kdy jste zavřeli okno prohližeče. (tzn. v extrému by to mohlo vypadat takhle: pokud jste na webu 2x denně ráno a večer tak při večerní návštěvě systém vůbec nemusí poznat že jste mezitím nebyli celou dobu online a za celý den nevypíše příspěvky, protože nezaznamenal "novou poslední návštěvu", vnímá jen vaši návštěvu ráno). IT pracuje na tom, aby se ta doba snížila na minimum.. tzn když třeba v 10,00 zavřete stránku tak aby už při další návštěvě třeba v 11,00 už to zaregistrovalo že máte další návštěvu.

každopádně pokud chcete používat tuhle funkci, tak když dáte na konci návštěvy "log out" tak bude 100% tahle funkce fungovat. Odhlášení na tvrdo to pozná. Dám vědět, až bude nějaký posun.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      opal99 původně napsal

2. Stale tu existuje funkcia "Aktivní Témata za posledních 24h", no opat sa stava, ze niektore thready to kompletne ignoruje a pokial neprejdem vsetky fora individualne, tak ich proste prehliadnem.

3. Viem, ze uz sa to riesilo a viac menej je to aj vyriesene, no este stale sa stava, ze emailove notifikacie k niektorym threadom nechodia vobec (2-3 denne).
      toto jsem nareportoval, ale aby to mohlo IT prozkoumat, tak potřebujeme nějaký vzorek věcí co nefungovaly. Takže pokud se vám to stane znova, dejte pls vědět

datum a témata která chyběly

a naše IT to vyřeší.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Neviem aku vzorku chces, ale napr. mi neprisla notifikacia k tomuto threadu: naposledy som dostal update post-u od THESHade (email: 1. júna 2011 16:51)..

A k tym chybajucim threads z bodu 2 sa budem moct vyjadrit neskor - teraz po dvoch dnoch pauzy prechadzam vsetky postupne..
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      opal99 původně napsal
      k tomuto threadu:
      .
      k jakému?

stačí thread + čas poslední notifikace (který jsi už napsal)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      THESHade původně napsal
      mne zas niekedy blbne zalozka Favourite/Oblibeni ze sa mi tam neukaze sipka na to aby som presielna psoledny post
      tak toto prý souvisí s problémem č. 1

(zpráva od IT: That should be related to the first issue you described. Although there are new posts since the users last opened the forum, there are none from a technical point of view as their sessions didn't time out - hence no arrow.)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Cornie4ever původně napsal
      opal99 původně napsal
      k tomuto threadu:
      .
      k jakému?

stačí thread + čas poslední notifikace (který jsi už napsal)
      k tomuto = PokerStrategy.com » Zpětná vazba, kritika a nápady » prehlad vo fore ;)

btw: opat som nedostal notifikaciu^^
    • opal99
      opal99
      Black Member
      taktiez som nedostal notifikaciu k Feedback twinn
      posledna notifikacia: 5. júna 2011 11:57

dnes mi neprisla notifikacia k tomuto prispevku: CM to do list

Mam sledovat vsetky a aktualizovat zoznam, alebo to bude stacit ako samplesize?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      diky, poslal jsem to IT a uvidime
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      mám zprávu, že IT problémy vyřešilo a na online verzi stránky bude vše opravené od 21.6.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      :f_love: