Hlasujte pro téma měsíce - květen

• Hlasování Hlasování končí 06.06.2011 v 11:07.
    • Hlasujte pro nejlepší téma měsíce května:

• 17
        Mindset a vaše nálada před session
        53%
      • 9
        Duncan737 [SnG] a Vildcz [CG]: profíci z vidlákova
        28%
      • 5
        Qubův a Bubův blog oslavující všechny žížaly, sysly a motýly
        16%
      • 1
        Report z 1. setkani komunity
        3%
      Celkem: 32 Hlasy
  • 21 odpovědí
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Je možno hlasovat pro svoje vlastní téma, nebo ne?
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Registrace: 17.11.2008 Příspěvky: 257
      A nedostane treba neco i ten, co vitezne tema jako prvni navrhnul? :f_love:
      (siklo by se par ... set : ) ... dolaru))
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Tsukk původně napsal
      To je mozne vzdycky, jenom je to IMO neslusne ;)
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      wotar původně napsal
      Tsukk původně napsal
      To je mozne vzdycky, jenom je to IMO neslusne ;)
      Proč? Podle mě je to v pohodě.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Tsukk původně napsal
      Určitě je možné hlasovat pro svoje téma ;) Co se týče slušnosti, tak to už je na tobě. Pokud si myslíš, že tvoje téma je nejlepší (a pokud si ho založil, tak nemáš důvod si to nemyslet), tak ti nic nebrání hlasovat pro svoje téma :)

wotar původně napsal
      A nedostane treba neco i ten, co vitezne tema jako prvni navrhnul? :f_love:
      (siklo by se par ... set : ) ... dolaru))
      Za navržení tématu ti Tsukk určitě poděkuje, pokud jeho téma vyhraje a ty zároveň získáš věčnou slávu jako navrhovatel prvního tématu měsíce. Pár dolarů získáš, když trefíš set - tak si myslel tu neviditelnou poznámku? :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      to máš jako v politice, taky všichni hlasujou pro stranu "která je podle jejich názoru nejlepší volbou pro prosperitu naši vlasti" .. :)
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Za navržení určitě děkuju :) ), ale je čas do neděle, všechno se může změnit :)

K tem $$$, to nejdřív musíme všichni fandit a věřit, že cornie je ve formě a dostane se na placený pozice, november nine, heads up, ship :D
      Dobře, placený pozice by stačili :D kolik je tam vůbec mincash?
      Doufám, že o tom uděláš nějakou thread s progresem, pokud budes mít čas :)
    • PepanCZ
      PepanCZ
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 203
      CZ sk freeroly o 10 000 K bylo nejlepší tema :-D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Tsukk původně napsal
      Za navržení určitě děkuju :) ), ale je čas do neděle, všechno se může změnit :)

K tem $$$, to nejdřív musíme všichni fandit a věřit, že cornie je ve formě a dostane se na placený pozice, november nine, heads up, ship :D
      Dobře, placený pozice by stačili :D kolik je tam vůbec mincash?
      Doufám, že o tom uděláš nějakou thread s progresem, pokud budes mít čas :)
      pracuju na tom, můžeš se mnou analyzovat v MTT sekci hand judgingu :f_biggrin: zatím mi tam nejvíc radí sedrick, což je btw jeden z elity čr mtt hráčů.. každopádně ship ittt je v plánu, doufám že to půjde dobře.. min-cash bude přes 20,000$ :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      PepanCZ původně napsal
      CZ sk freeroly o 10 000 K bylo nejlepší tema :-D
      +1. škoda žes ho nenominoval, to jsem zakládal já :f_biggrin: :D
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Jo, to bych nesměl bejt v MTT docela fishka, ja vždycky spoléhám na zkušenosti z jednoho měsíce SNG :D ( vidíš, tohle to by byl docela dobrej cíl zlepšit, až pohnu s BR), ....
      Phil nebude hrát, takže určitě ship ittt!!!! :f_p: :f_p:
      Min cash 200, no to je muže bejt hezká odměna pro toho co vyhraje téma měsíce :)

Hlavně pozitivně, podle mě určitě itm deep je possible :)

EDIT: K tomu zvýšení statusu, pokud by to proběhlo v červnu, což předpokládám, že ano, počítalo by se to do tomboly?
    • QubaBuba
      QubaBuba
      Bronz
      Registrace: 04.10.2010 Příspěvky: 152
      Tsukk původně napsal
      Min cash 200, no to je muže bejt hezká odměna pro toho co vyhraje téma měsíce :)
      Pozor, to tema musi byt zaroven tvuj blog, takze vlastne jediny kdo to muze vyhrat je Vildcz. :) Ja jsem nepostoval handy, takze jsem taky z kola ven. :f_cry:
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Čistě teoreticky... Zvýšení statusu na jeden měsíc, dostanu hlavního správce? :s_biggrin:
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      QubaBuba původně napsal
      Pozor, to tema musi byt zaroven tvuj blog, takze vlastne jediny kdo to muze vyhrat je Vildcz. :) Ja jsem nepostoval handy, takze jsem taky z kola ven. :f_cry:
      Musí?? :f_o: :f_o: :f_o: :f_o:

Aha, "blogger", tak to je podfuk :s_cry: , příště si to radši přečtu pořádně :( , handy sem se ujišťoval, že mám :s_cry: .
      Rychlým založením blogu bych to asi nezachránil :D
      Nevadí no :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      QubaBuba původně napsal
      Tsukk původně napsal
      Pozor, to tema musi byt zaroven tvuj blog
      to není uplně přesné, to téma může být libovolné, ale autor tématu musí být blogger, tj. mít existující blog na PokerStrategy.com Takže i Tsukk pokud bude mít založený blog (což jsem zatím nekoukal jestli má) a vyhraje s tématem Mindset + současně analyzoval alespon 5 hand v HJ foru, tak mu u mě pojede to jedno procento. ;)

tzn podmínka je že vítěz je bloger (člověk co bloguje), ne že vítězné téma by bylo blog)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Tsukk původně napsal
      QubaBuba původně napsal
      Musí?? :f_o: :f_o: :f_o: :f_o:

Aha, "blogger", tak to je podfuk :s_cry: , příště si to radši přečtu pořádně :( , handy sem se ujišťoval, že mám :s_cry: .
      Rychlým založením blogu bych to asi nezachránil :D
      Nevadí no :)
      Jak říkám, zatím není jasné, kdo vyhraje a kontrolovat jestli vítěz je blogger budu až později.. Takže pokud cejtíš šanci na výhru v tématu měsíce, tak založení blogu mi připadá jako dobrý nápad, pokud ještě blog nemáš ;)

můžu ti pak do něj psát z Vegas jak to jde abys měl přehled jak stoupá hodnota tvých akcií :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Tsukk původně napsal
      EDIT: K tomu zvýšení statusu, pokud by to proběhlo v červnu, což předpokládám, že ano, počítalo by se to do tomboly?
      tohle budeme muset zjistit interně.. ale předpokládám, že umělé navýšení statusu se spíš počítat nebude (tzn budou se počítat StrategyPoints + Bonus Points podle kterých se na ten status dostaneš, ale když ho uměle nastavíme status+1 v databázi tak to asi nepojede.) dáme vědět
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Tématem měsíce květen se stalo téma uživatele Tsukk - Mindset a vaše nálada před session. Zajímavé téma vyhrálo v hlasování poměrně jednoznačně, když získalo nadpoloviční většinu hlasů (19/32)

Gratulujeme Tsukkovi za založení skvělého tématu :)
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Grats a zavidim tech $200.000 =)
    • 1
    • 2