BLOG: nowys´s blog

• nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      Ahoj Pokerstrategisti,

jmenuji se Martin a je mi 20. Právě jsem snad úspěšně odmaturoval (výsledky budu vědět později) v oboru mechatronika. Pocházím kousek od Ústí nad Orlicí / Lanškrouna. S pokerem jsem začal v listopadu '09. Na začátku jsem si pinkal nějaká sngs, mtts a občas 6max. Samozřejmě jsem párkrát bustnul. Teď (Květen '11) začínám na dně CG fullring tedy na nl4. Protože jsem v květnu díky maturitě neměl moc čas tak jsem si poslal 300,- na bwin abych okusil zdejší rybník. Na začátku jsem dostal docela hotrun a možná z toho bude hlavní bankroll.

Zde přidávám graf,stats a position stats:

NL4 Graf Bwin May 2011

NL4 Stats Bwin May 2011

NL4 Position stats Bwin May 2011

Byl bych rád kdyby se někdo vyjádřil k red line a okomentoval positon stats. To VPIP na SB je příšerný.

Cíle na Červen:
      [ ] 10k hands nl4
      [ ] obdržet slušné maturitní vysvědčení
      [ ] trefit kvalifikaci na PPT Barcelona ( :D )
      [ ] navázat kontant s nějakým FR partnerem, s kterých bych mohl vylepšovat moji game
      [ ] vyřešit strategypoints

Tak to je pro začátek asi vše. :s_biggrin: GL
  • 37 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      GL s goals a rovnou bych chtěl dodat, že pokud hledáš sweat partnera na FR cashku, tak jsem k dispozici ;) :f_biggrin:
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj nowys,

vítám tě na fóru. Graf se mně osobně líbí a vypadá to, že si od začátku chytnul pěkný hot run, tak jen tak dál ;) Redline se mi zdá super a zrovna nedávno jsme se bavili jak je na mikrech těžký udržet redline nad 0 :s_cool: Jinak VPIP na SB se mi zdá poměrně dost. Je to přece jenom nejhorší pozice a i prémiový handy se z ní hrají hodně, hodně těžko. Doporučuju snížit, ale to už víš určitě sám :)

nowys původně napsal
      [ ] 10k hands nl4
      [ ] obdržet slušné maturitní vysvědčení
      [ ] trefit kvalifikaci na PPT Barcelona ( :D )
      [ ] navázat kontant s nějakým FR partnerem, s kterých bych mohl vylepšovat moji
      +1 Budeme ti fandit až budeš v Barceloně ;)

nowys původně napsal
      [ ] vyřešit strategypoints
      Jaký máš problém se SP?
    • nowys
      nowys
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      GL s goals a rovnou bych chtěl dodat, že pokud hledáš sweat partnera na FR cashku, tak jsem k dispozici ;) :f_biggrin:
      paráda !! skype ? ;)

@Hucas - jo, to vpip na sb je hrozný, měl bych si určil nějakou range pro limped poty.

K strategypoints - skoro na všch hernách už acc mám, zde na pokerstrategy u herny pokerstars mám napsáno:

Váš poker účet byl úspěšně propojen a budete získávat StrategyPoints za hraní pokeru přes tento účet.

ale nevím jestli tomu mám věřit a přesunout se na pokerstars, když jsem zakládal účet tak myslím, že na 90% jsem kód pokerstrategy při registraci nezadával.

A ta Barcelona, to je spíš takový dream goal.
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Krasny graf! Ked som zacinal s NL5 ja tak sa mi o takom ani nesnivalo :D

G&HF v progrese.. budem to tu sledovat.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      nowys původně napsal
      paráda !! skype ? ;)
      peter.cz3

Můžeš si mě přidat, přidám si tě hned jak to zapnu, ale první sweat budu mít čas až příští týden ... zítra přijímačky, o víkendu oslava a v neděli taky jedu pryč ... jenom dotaz, hodí se ti to ve všední dny dopoledne ? To by bylo naprosto super :) .

Pokrovec původně napsal
      Krasny graf! Ked som zacinal s NL5 ja tak sa mi o takom ani nesnivalo :D
      Mně se líbí hlavně ta breakeven NSDW line. Zajímalo by mě jak to dělá :D . Ale je to malý vzorek no ...
    • nowys
      nowys
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      peter.cz3

Můžeš si mě přidat, přidám si tě hned jak to zapnu, ale první sweat budu mít čas až příští týden ... zítra přijímačky, o víkendu oslava a v neděli taky jedu pryč ... jenom dotaz, hodí se ti to ve všední dny dopoledne ? To by bylo naprosto super :) .
      ok přidám si tě, v těchlech věcech jsem fish takže nevím jak taková sweat session chodí. Ještě musím koupit mikrofon. Dopoledne se mi to vůbec nehodí kvůli brigádě, pak se nějak domluvíme.
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      Graf je pěkný... a myslím že v Lanškrouně maturitu dáš..Jinak zdravím a maturoval jsem tam minulej rok ;-) pozdravuj

Třeba se potkáme v Brceloně :-D
    • nowys
      nowys
      Bronz
      NOskillaZ původně napsal
      Graf je pěkný... a myslím že v Lanškrouně maturitu dáš..Jinak zdravím a maturoval jsem tam minulej rok ;-) pozdravuj

Třeba se potkáme v Brceloně :-D
      no tak ústní byli v pohodě, ale teď čekat na výsledky ze státních. Ty už máš PPT trefený nebo jedeš přímo do BA ?
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      ne spíš ironie :-D ale nikdy nevíš. Hrává se u vás v LA ještě poker v budvarce nebo v čajce ?
    • nowys
      nowys
      Bronz
      NOskillaZ původně napsal
      ne spíš ironie :-D ale nikdy nevíš. Hrává se u vás v LA ještě poker v budvarce nebo v čajce ?
      V čajce nevim, ale v budvarce je pořád něco. Zejtra tam je myslím FO 500. Přes léto budu jezdit, škoda jen že jsou tak maximálně 2 stoly a ta live CG 5/10 bude asi hodně soft, myslím že to ani nebude na stejném levelu jako online nl4.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      nowys původně napsal
      ale nevím jestli tomu mám věřit a přesunout se na pokerstars, když jsem zakládal účet tak myslím, že na 90% jsem kód pokerstrategy při registraci nezadával.
      S tímhle zkus prosím napsat přímo na podporu pokestar, kde ti určitě řeknou jestli máš trackovaný účet ;)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      nowys původně napsal
      ok přidám si tě, v těchlech věcech jsem fish takže nevím jak taková sweat session chodí. Ještě musím koupit mikrofon. Dopoledne se mi to vůbec nehodí kvůli brigádě, pak se nějak domluvíme.
      V pohodě, donedávna jsem taky nevěděl :) . Joo, mikrofon by byl celkem potřeba :D
    • BorekB
      BorekB
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 412
      pekny, pekny...

ad REDline:
      vubec ji neres. Snaz se dostat na winrate 10bb/100 a boostuj bankroll...

red line zacni resit az nedokazes udrzet winrate rekneme nad 7bb/100, do te doby je to zbytecne, dokud je tam hodne fishi, ktere ti nefolduji slabe a stredne silne handy, je zbytecne se snazit nekoho vyfoldovavat... naopak snaz se dobre valuebetovat, at dostanes z jejich leaku maximum.

ohledne statu obecne, udrz VPIP, zvys PFR, ALE jestli ti to dlouhodoe funguje takhle dobre, TAK NIC NEMEN dokud to bude fungovat.... je zbytecne snazit se upravit strategii, ktera je vitezna...

drzim palec na tomto foru :f_biggrin:
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Díky Borku ;-)

dneska hrozná session. Nejdříve fishky chytají set proti mým 2p potom moje zbytečné chyby pak můj největší vyhraný pot s AA vs ATs vs 33 na AJ3 a potom hned moje KK vs AA proti 85/22. Takže dnešní graf:

• BorekB
      BorekB
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 412
      bud v klidu, s winrate jakou mas swingy neexistujou... viz tahle tvoje posledni session - pises kolik si toho dostal na BB a suckoutech a pritom jses na konci ani ne -1BI down...
      zacni se obrnovat, poradny swingy prijdou, az to budes porazet treba "jenom" 4bb/100... to si pak uzijes blbe nalady az dost :-)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj a pěkný blog. přeju glgl..

jenom procházím, příště napíšu víc.. ale chtěl jsem se zeptat jak to dopadlo tady? a jestli už máš sbírání strategy points v pořádku?

Hucas původně napsal
      nowys původně napsal
      S tímhle zkus prosím napsat přímo na podporu pokestar, kde ti určitě řeknou jestli máš trackovaný účet ;)
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      GL
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Sledujte !!

Už mluvil Kalousek teď mluví Novotný a je přihlášenej i J. Farský.

onlině sněmovna
    • nowys
      nowys
      Bronz
      @Borek - jo máš určitě pravdu, ze začátku jsem měl hotrun. Teď klasická session vypadá tak, že na začátku loose 2bi a pak po malých potech až k nule. Tvoje video jsem viděl už alespoň 4x. Hodně se mi líbí série Porážáme NL50 zde na pokerstrategy.

@Cornie - Díky, no strategy points ještě nemám trackované. Musím udělat průzkum a najít hernu kde je solidní traffic (10stolů) na fullring micro stakes, zatím jsem na bwinu spokojen, je zde oproti jiných hernám spoustu slabých háčů. Kouknu na William Hill, tam ještě nejsem registered :D , ale chtěl bych mít celý roll na jedné herně.

@TheShade - Díky ;)

@all - více na konci měsíce ve shrnutí za měsíc Červen :)
    • 1
    • 2