BLOG: FaulV16ke má blog + thread savers

• FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Keďže počas prebiehajúceho skúškového obdobia, je hlavným cieľom azda každého študenta, nájsť si zámienku na to, aby sa nemusel venovať opakovaniu poučiek, vzorcov, teórií či iných -EV záležitostí, rozhodol som sa aj ja vymeniť trpké chvíle nad poznámkami z neuroanatómie za založenie a písanie môjho blogu.

Raz som sa už na Pokerstrategy predstavoval a preto len prihadzujem link pre tých, ktorí moje intro prehliadli a pre tých, ktorým som sa vštepil do srdca tak, že by si ho radi prečítali znova:

*** for INTRO click here ***

Keďže každý blog potrebuje followerov, pokúsim sa zhrnúť v 6 bodoch, prečo sa sem občas oplatí kliknúť:

:spade: ! thread savers !
      :spade: minimum nudných grafov a veľa obrázkov!
      :spade: autor sa bude snažiť odviesť pozornosť od svojej neschopnosti v oblasti pokeru pomocou občasného postovania zaujímavostí z oblasti psychológie
      :spade: časom snáď aj malý projekt z oblasti poker vs. psychológia
      :spade: americký príbeh - od 50$ až k miliónom ;) alebo PER ASPERA AD WSOP :D
      :spade: ! thread savers !

Aby šlo naozaj o pokerový blog, musím si splniť povinnosť a krátko popísať svoju pokerovú kariéru CG SH hráča. Stručne a výstižne ju popisuje tento graf:

Tak, tak... shit happens... bad BRM happens... Vzhľadom na to, že doteraz bol pre mňa poker len koníček, nie je žiadnou tragédiou, že som na pokeri zarobil menej ako prepálil elektriky na PC počas všetkých mojich sessions. To sa však čochvíľa zmení. Momentálne sa nachádzam vo fáze, kedy by som rád resetoval všetko, čo o pokeri viem a znova začal budovať BR pomocou disciplinovanej hry, štúdia a správneho prístupu. Dlhodobý pokerový cieľ, porážať raz NL100 považujem týmto za vytýčený :D
      Pokúsim sa postupovať limitmi pomaly a nehľadiac na môj BR budem prechádzať na vyšší limit len v prípade, že ten starý beatujem s takou edge, že pri hre budú z regularov odletovať kusy mäsa. BRM bude pre mňa ako Biblia, handy budem do fóra postovať so železnou pravidelnosťou, namiesto South Parku budem pozerať PS coachingy a videá atď. atď. ... ciele:

Ciele:
      :spade: neporušiť BRM + hrať len limit, ktorý beatujem jak ďábel
      :spade: po skúškovom (ak Pánboh dá 14.6.) začať ťažký grind (dosiahnuť Gold aj napriek nízkym stakes)
      :spade: pomocou TAF a grindu vybudovať priestor pre supersafe BRM
      :spade: v prípade priaznivého vývoja v CG začať so základmi MTTs
      + prežiť skúšky :(

Updatov bude v nasledujúcich dňoch pomenej, časom sa však rozpíšem ;)

štartovacia pozícia:

miesto: Party Poker
      finančný stav: 36BI
      psychický stav: viac než pozitívne naladený

motivačná na úvod :D

aaaa...thread savers:

• 200 odpovědí
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Pěkné pěkné :D

Jen ty threadsavers by mohli pocházet z trochu jinýho odvětví.. :f_biggrin:
      Věř mi že to funguje líp.

Good luck!
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      JuiceQuadre původně napsal
      Přesně tak. Hlad je totiž převlečená žízeň. Takže příště postuj rovnou škopíčky se zrzavou (na truc lidem z filipín, gibu a podobných pivních pekel :D )
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      skiffcz původně napsal
      Přesně tak. Hlad je totiž převlečená žízeň. Takže příště postuj rovnou škopíčky se zrzavou (na truc lidem z filipín, gibu a podobných pivních pekel :D )
      nebol som si istý, čo je to škopíček se zrzavou, ale domnievam sa, že som to teraz upravil správne....
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      skiffcz původně napsal
      Nonono.. už jen měsíc a naložim se do vany plný Plzně :D :f_biggrin:
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      skiffcz původně napsal
      nebol som si istý, čo je to škopíček se zrzavou, ale domnievam sa, že som to teraz upravil správne....
      :D Za mě určitě improvement...

Ale musim se přiznat že sem myslel ještě trochu jiný odvětví :D A zrzavý to může klidně bejt taky :f_cool:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      skiffcz původně napsal
      :D Za mě určitě improvement...

Ale musim se přiznat že sem myslel ještě trochu jiný odvětví :D A zrzavý to může klidně bejt taky :f_cool:
      tak posledný pokus

Thread saver
      ginger pussies inside

• MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Pěkný blog :)

Mám trapný dotaz: Co to je Thread saver?? Resp. k čemu? :D díky
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Pre prípad, že si tento blog nikto nebude chcieť čítať, mali by to zachrániť nejaké obrázky... ja som stavil na pečené mäso, skiffa viac zaujíma pivo no a JQ má záľubu v ryšavých mačičkách (aspoň tak som to vydedukoval) :D
      ...vo všeobecnosti je však thread saver kozatá sporo odetá dáma na fotke v spoileri...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj, pěkný blog, určitě budu sledovat ;)

pobavil mě ten kreslený graf, pěkná práce. navíc já jsem na tom tedka podobně, ship itt wsop nebo hell..

a thread savery u mě dobrý :s_thumbsup:

čau a good luck,
      Cornie
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      PartyPoker down? nemôžem sa prihlásiť tak rozmýšľam, či to je tým, že som vymazal nejaké "nadbytočné" súbory z PC alebo je to ozaj problém na strane Party Pokeru...

v každom prípade...beriem to ako znamenie osudu a idem radšej skuknúť nejaké CZ/SVK videá... zatiaľ som sa dostal iba k jednému dvom videám v CZ/SVK časti PS, takže mi to haprovanie party pokeru príde vlastne vhod...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      FaulV16ke původně napsal

v každom prípade...beriem to ako znamenie osudu a idem radšej skuknúť nejaké CZ/SVK videá... zatiaľ som sa dostal iba k jednému dvom videám v CZ/SVK časti PS, takže mi to haprovanie party pokeru príde vlastne vhod...
      super EV+ decision :f_biggrin: ;)
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Tak blog vybornej, dlouho jsem se tak nezasmal :D , hlavne ten Rocky :tongue:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      arzimar původně napsal
      Tak blog vybornej, dlouho jsem se tak nezasmal :D , hlavne ten Rocky :tongue:
      do úvahy pripadal ešte Mel Gibson a jeho prejav zo statočného srdca alebo toto:

vyhral Rocky, bohužiaľ, som nenašiel to video kde sa brodí snehom s kladou na ramenách... aj tak je to supermotivational...
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      skus rocky vs drago, training scenes ?
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      JQ má záľubu v ryšavých mačičkách (aspoň tak som to vydedukoval) :D
      :f_rolleyes:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      BOBOsvk původně napsal
      skus rocky vs drago, training scenes ?
      našiel som to..diky :f_thumbsup:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      dnes ani handa :(
      poker ustúpil neuroanatómii... po 9 hodinách učenia si pamätám akurát to, že v mozgu sa nachádza vagina externa ...takže doslova pi*u viem...
      na zajtra to však chce len trochu matematiky... test pozostáva zo 100 otázok... možnosti sú ÁNO/NIE ...potrebných je 75%, v testoch je v priemere 62% odpovedí ÁNO... ak na všetky otázky, o ktorých nemám šajnu odpoviem ÁNO, potrebujem vedieť v priemere 13 odpovedí zo 100... ak sa jedna otázka bude týkať vaginy externa potom je tu 12 informácií, ku ktorým sa môžem dostať opisovaním/namemorovaním pred testom ... bude to close situácia :D
      len dúfam, že som to dobre spočítal... :D
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      pekny blog,
      drzim palce zajtra :D