posilani zprav mezi cleny

• 15 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

je to tak vymyslene z cisto praktickeho dovodu - obmedzuje to moznost spamovania a zatial sa to osvedcilo. Ak chces nevidim dovod, preco by ta niekto odmietol akceptovat - jediny problem je, ze to, co napises do friend-requestu sa po akceptacii vymaze, cize je lepsie si vlastnu spravu nechat az po akceptacii.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      to se mi tedy zda znacne neprakticky... nemam ve zvyku nazyvat pritelem kazdyho, s kym si vymenit nejakou postu a popsanej problem spammingu se da vyresit spoustou jinych metod...

chapu, ze ty osobne to nevyresis a tvym ukolem je nejspis pouze zduvodnit, proc je to tak spravne, pouze jsem chtel do zapisu zanest odlisne stanovisko, treba mas moznost ho nekomu preposlat ;)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

díky za názor. Obecně s tebou souhlasím, že nutnost přidání člověka jako přítele může obtěžovat. Na druhou stranu se neboj přidávat ostatní tady na fóru jako svoje přátele. Nejsme facebook, kde si dneska už každý rozmyslí koho si přidá do přátel, protože nechce vidět "mocinky moc lavinkující lidičky, jak postují svoje statusy" :f_love: Myslím, že komukoliv budeš chtít poslat zprávu na pokerstrategy si tě rád do přátel přidá.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Osobne, ak mi pride od niekoho invitation tak ho automaticky pridam, kedze predpokladam, ze sa chce so mnou o niecom bavit.. Ako povedal Hucas, nejedna sa o facebook, skor by som to prirovnal ku skype: je to contact list a ak s tebou chce niekto pisat, musis ho potvrdit.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      No myslím si, že v rámci fóra by bylo lepší kdyby si lidé mohli posílat zprávy i bez přátelství. Avšak, tady je to celé propojené.. takže nechat to jen tak, by asi nebyl dobrý nápad.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      MaloHp původně napsal
      No myslím si, že v rámci fóra by bylo lepší kdyby si lidé mohli posílat zprávy i bez přátelství. Avšak, tady je to celé propojené.. takže nechat to jen tak, by asi nebyl dobrý nápad.
      Zkus se na to podívat z té druhé strany - takhle ti zase nemůže každej spamovat poštu ;)
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      acceleration123 původně napsal
      MaloHp původně napsal
      Zkus se na to podívat z té druhé strany - takhle ti zase nemůže každej spamovat poštu ;)
      jj, tak nějak jsem to myslel... mince má vždy dvě strany :)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      Mně osobně to tak vyhovuje =) A taky mi nevadí přidat si tu kohokoliv do přátel, v podstatě na tom nesejde.. =)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      JuiceQuadre původně napsal
      Mně osobně to tak vyhovuje =) A taky mi nevadí přidat si tu kohokoliv do přátel, v podstatě na tom nesejde.. =)
      +1 :f_love: :f_thumbsup:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 750
      Tak já si myslel jak ten Matrix dneska ochči** když venku tak pěkně prší a napadlo mě při otevření okna k napsání nové zprávy přepsat nick nahoře v adresním řádku :D pohoda i příjemce se poté změnil. Hm a při odeslání smůla :)
      zprávu lze odeslat jen přátelům :D :D

tak si zase vezmu deštník
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      jediné, kdy mi to vadí je, když potřebuju někoho sehnat poměrně rychle, tak trvá ten proces - nejdřív ho musím přidat do svých přátel, ale pak pravidelně kontrolovat kdy to potvrdil a až poté mu poslat zprávu.

Vím, že by to bylo možná složité, ale nešla by aplikovat jedna z následujících variant?

1) zpráva, kterou bychom uživateli chtěli poslat, by čekala "ve frontě" až nás schválí a poté by se automaticky odeslala.

2) podle např. statusu by měl každý člen - bronze 1, silver 2, gold 3 ... tzv. "urgentní" zprávy měsíčně, které by mohl poslat komukoli i bez nutnosti přidání do přátel.

3) zrušit omezení přidávání do přátel u platina statusů a vyších - pochybuju, že by někdo, kdo je na pokerstrategy aktivní a má např. platinu nebo diamant, chtěl ostatním spamovat poštu.

+ by moderátoři for a správci imho měli mít možnost poslat zprávu komukoli bez přátelství (nejsem si jistý zda to tak je, nebo není) ...byli prověřeni a také určitě nebudou nikoho schválně spamovat.
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Keď už sú tu tie nápady tak by nešlo spraviť aby som videl to , že mi prišla správa aj bez toho aby som klikal na friends ? Hore dakde by mi to svietilo , lebo ak sa náhodou deň-dva nepozrem do priateľ , tak mam hold smolík a o správe neviem .
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 1,113
      toto uz nikto vylepsovat nebude, ked sa chysta zbrusu novy web. a aj tak su to prkotiny :) ... pre mna bude najpodstanejsie to, aby si zakladatel temy mohol svoju vlastnu temu sam moderovat.
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,113
      zboznujem, ked si ma niekto prida do priatelov, ale spravu mi uz nenapise :D
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Fehir původně napsal
      Keď už sú tu tie nápady tak by nešlo spraviť aby som videl to , že mi prišla správa aj bez toho aby som klikal na friends ? Hore dakde by mi to svietilo , lebo ak sa náhodou deň-dva nepozrem do priateľ , tak mam hold smolík a o správe neviem .
      Ahoj, to že ti přijde zpráva vidíš na hlavní stránce