Rush Poker

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Myslíte, že rush zavedou i na jiných saitách než na FTP ? Nebo má na to Full Tilt nějaký patent ? S Full Tiltem to a) nevypadá růžově, b) pořád laguje poslední dobou --> přemýšlím o změně platformy; ale rush je moje hlavní hra a klasická cashka mě tolik nebaví ...
  • 8 odpovědí
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      acceleration123 původně napsal
      Myslíte, že rush zavedou i na jiných saitách než na FTP ? Nebo má na to Full Tilt nějaký patent ? S Full Tiltem to a) nevypadá růžově, b) pořád laguje poslední dobou --> přemýšlím o změně platformy; ale rush je moje hlavní hra a klasická cashka mě tolik nebaví ...
      moje řeč..vim že určitě má patent a jen tak to na jiných saitách neuvidíš.Budem se muset hold naučit hrát pořádnej poker u normalního stolu :f_biggrin:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      No to je právě prostě na nic. Já si nikdy nezvykl na to hrát xx stolů, max 4, radši mám o všem přehled a soustředím se na každé rozhodnutí, takže nechci jet nějakej non-brain multitabling 24 FR. SH se mi hrát taky nechce, nějak mi to není sympatický, hraje to každej a navíc do toho FR Rushe už pronikám docela dlouho a přecházet teď na jinou variantu ... :f_confused:
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      FTP ma patent na rush.
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      Ja neviem, ale preco vas rush tak bavi? imo normal cash>>>>>rush. Dynamika stolu a metagame veci su pre mna jednou z najzaujimavejsich oblasti samotneho pokru, bez toho by to nebolo ono. (nikdy som rush nehral, kedze na FTP nemam ani account, tak ma mozte oboznamit s tym, preco ho vlastne hrate :) )
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      To proto, ze mas v kazdou jednu chvili porad jen jeden stul. Jsme proste rybky a soustredit se na vic stolu ne kazdymu vyhovuje. Ja mam stejny problem.

Imho cesta je tu ale jasna, zkusit prejit na sh (coz zrychli hru a dejme tomu ji malinko povoli) a proste get the fuck better. Lepsi skill => vyssi stakes => stejne hourly pri min stolech. Aspon ja beru vyhnani z rushe dlouhodobe jako +EV, protoze me to donuti na sobe zapracovat jeste vic.
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      skiffcz původně napsal
      To proto, ze mas v kazdou jednu chvili porad jen jeden stul. Jsme proste rybky a soustredit se na vic stolu ne kazdymu vyhovuje. Ja mam stejny problem.

Imho cesta je tu ale jasna, zkusit prejit na sh (coz zrychli hru a dejme tomu ji malinko povoli) a proste get the fuck better. Lepsi skill => vyssi stakes => stejne hourly pri min stolech. Aspon ja beru vyhnani z rushe dlouhodobe jako +EV, protoze me to donuti na sobe zapracovat jeste vic.
      Jeden stul nebo vice ale furt jini souperi...rush je proste uplne nejvic o kartach nez u normalniho FR je hratelne jednodussi nicmeme ta uvaha v prechod na SH je zajimava :f_grin:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      lolofon původně napsal
      Ja neviem, ale preco vas rush tak bavi? imo normal cash>>>>>rush. Dynamika stolu a metagame veci su pre mna jednou z najzaujimavejsich oblasti samotneho pokru, bez toho by to nebolo ono. (nikdy som rush nehral, kedze na FTP nemam ani account, tak ma mozte oboznamit s tym, preco ho vlastne hrate :) )
      +1

Já jsem rush hrál a oproti normální cg je to o ničem. Je těžký si na někoho vybudovat nějaký ready a nebo rozpoznat jestli je někdo na tiltu nebo ne.. Jak říká Zdenekbside, rush je mnohem víc o kartách než normální cg.
    • skiffcz
      skiffcz
      Bronz
      Registrace: 27.03.2011 Příspěvky: 229
      Jasne ze mate pravdu, ale ten problem byl se soustredenim na vice veci soucasne. U 4 tablingu se proste veci dejou na 4 ruznych stolech paralelne. U rushe se dejou na 4 ruznych stolech (stejnou rychlosti), ale jedna pekne po druhe. ;)