Až ke hvězdám

• 28 odpovědí
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Ahoj, byl by nějaký graf, jak to porážíš ??
      btw to s tím 30+3 turnajem dost dobré :) já měl kdysi při takových tilt-shotech nehoráznoů smůlu :D
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      jaky je na tom pokerheaven traffic?Mno 35k je podle me na cg malej vzorek kazdopadne GL at se dari :f_thumbsup:
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Ahoj
      Překvapuje mě, že si to dokonce někdo přečetl :P
      Jo graphy, vidíš, na to sem uplně zapoměl
      Achjo, asi sem lama, ale obrazky mi sem proste nejdou dát :/

Tu je ten NL 10 graph ( v OP byla chyba, je to 25k, ne 35)

Popřípadě pokud by někoho zajimalo NL 25 second shot graph (první solidní run below EV tak se musim chlubit, ne ?:) )

Zdenek: Co se týče trafficu, tak na NL 25 bych řekl že už je nedostačující je tam cca 10-12 stolů nanejvýš, většinou kombinaci NL 20 + 25 získáš aspon 10 stolů když hrajes v nejakej rozumnej čas (večer), ja osobně přemejšlim o movu na jinou hernu, kvůli lepšímu softwaru a hlavně traffic, chci si prostě bejt schopen zahrát bez čekání cca 25 minut než se dostanu na 8 stolů kdykoli.
      Poradit mi mužete tu
    • ruZa89
      ruZa89
      Bronz
      Registrace: 22.01.2008 Příspěvky: 217
      byt tebou jdu na party poker. s traficem problem neni, software asi 88x lepsi nez pokerheaven a hraci jsou povetsinou mizerni (nl 10 a 25)..
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      ten prvni graf vypada hezky :) mno tak to neni moc slavny s tim trafficem mno m musim se taky poohlizet po nove herne mozna by stalo za to zkusit pokerstars.fr
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      ruZa89 původně napsal
      byt tebou jdu na party poker. s traficem problem neni, software asi 88x lepsi nez pokerheaven a hraci jsou povetsinou mizerni (nl 10 a 25)..
      na party bych sel hned kdyz bych tam mel nemel zadnou historii :(
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      PP jsem uvažoval, ale dřív kdyz sem tam hrál ty bustnuty bankrolly zezacatku - tak mi to prislo strasne, ale strasne neprehledný, a nevim jak je to tam s multitablingem + potřebuju traffic slušnou ( 20+ stolů FR ) vejš ( 50-100) :)
      + ten VIP program pro nemasivního grindera je nic moc mi příde , nebo se mýlim ?
      S tou traffic to tehdá taky nebylo valný
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Zdravím a gratuluju k založení blogu. Myslím, že jako investice do Cornieho WSOP se to určitě vyplatí. Upřímně někteří z nás uvažovali o koupi nějakýho toho procenta od Cornieho a ty to máš za odměnu ;)

Grafy pěkný a downswing na NL25 je určitě jenom dočasný. Když budeš k bankrollu dál přistupovat zodpovědně, jako to děláš a klidně si při downswingu odpočineš zpátky na NL10, tak se nemusíš bad runu bát ;) (a to nemluvím o bankroll injekci po WSOP :D )

Držím palce a jen tak dál :s_cool:
    • ruZa89
      ruZa89
      Bronz
      Registrace: 22.01.2008 Příspěvky: 217
      Tsukk původně napsal
      PP jsem uvažoval, ale dřív kdyz sem tam hrál ty bustnuty bankrolly zezacatku - tak mi to prislo strasne, ale strasne neprehledný, a nevim jak je to tam s multitablingem + potřebuju traffic slušnou ( 20+ stolů FR ) vejš ( 50-100) :)
      + ten VIP program pro nemasivního grindera je nic moc mi příde , nebo se mýlim ?
      S tou traffic to tehdá taky nebylo valný
      prehlednost - u cg nevidim problem, jde jen o to dobre si nadstavit filtry. ja sem teda nehral vic nez 12 stolu ale zadny problem jsem nemel. a jestli chces hrat 20 stolu nl 50-100 tak se mass grindeni trochu blizis ne
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Tak sice po týdnu, dokonce ani ne v neděli jak sem plánoval, ale přece postnu nějaký ten update. =)

Takže, za tenhle týden sem nahrál jen cca 3.5K :s_cry: hand, což se mi nelíbí, ale prakticky celou pracovní část týdne jsem zajišťoval svůj přesun pod křídla pokerstars, kde, jak doufám, taky nějakou dobu už pobudu. :f_love: :f_love: Třeba už jen proto, že sem si ten software zamiloval, všechno nastavitelný, přehledný a multitabling tak snadnej? To byl na pokerheaven fakt jen sen. :f_love: :f_love:

Hrál sem prakticky jen včera a dnes celkem 3 session na zdejším NL 25.
      Je dost znát, že co jiná herna to jinej styl hraní, v pohodě tu mám na FR hodku a pul 1200 hand, coz se na pokerheaven fakt nedalo.
      Taky mě neustále překvapujou některé movy od hráčů, jako dneska například 3bet s low pairem :f_confused: :f_confused: ( samozřejmě FH hned na flopu :f_mad: a ja mu s esama zbytek doplatil, protože o tom že bude mít nižší než QQ :s_cool: jsem ani neuvažoval), ale co, člověk se pořád něco učí. :f_p:

Takže profitově cca - 1BI, ev wise cca b/e, ale sample je hrozně malej, na čemž asi ale nezapracuju ani tenhle tejden nějak výrazně, protože pátek - neděle se k pc nedostanu. :f_grin: :f_grin:

Přesto si dám nějaký ty shortterm goaly na pouze tenhle týden - aspoň uvidim jestli mi ty goaly spíš něco daj nebo naopak.

[ ] Zapracovat na tom volumu, pokusit se dát aspoň 10K hand ( s 2K dneska) tenhle týden

[ ] Soustředit se víc na state ve kterym sem před session - kouknout na nějaké motivační videa, dávat víc pozor na articly které čtu před session

[x] Zůstat calm při nějakym stupidnim movu od protihráče kterej mu zaplatim, soustředit se spíš na dělání správnej rozhodnutí než na výsledek.

[X] Nezapomenout srdíčka na konci postu :D

Budu přemejšlet nad nějakýma long-term goalama, třeba do konce roku a updatnu /bud ve čtvrtek nebo v neděli/.

Tsukk :heart: :heart: :heart:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau tsukku,

konečně jsem si našel trochu času trochu pobrouzdat po foru a narazil jsem na tvůj blog ;) Především poklona, je moc pěknej a dovolil jsem si trochu ti vytunit opening post :f_biggrin: (obrázek je potřeba vkládat tou žlutou ikonkou místo vedle youtube)..

jinak jsem přesvědčenej že ti tenhle blog přinese daleko větší value než nějakých 200kusd za moje vytočené wsop, takže glglgl keep it coming ;)

jak jsi na tom s rollem? ale hlavně (můj typický prudérní dotaz :D ) jaké články z BSS sekce máš načtený? já to tady na foru říkám pořád dokola, ale já sám jsem je četl všechny 2x a myslím, že přesně díky nim jsem se naučil porážet nl100+ (a pak už jenom následovalo hodnocení hand, což je taky supr důležitý).

takže doporučuju ;)

měj se a držím palce u stolů!

čau
      Cornie
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Zdravim cornieho ( a všechny ostatní potencionální čtenáře)
      Za ten tuning moc dík, mě ty obrázky prostě nějak nefachaj, přitom by měli, když je dám do IMG odkazu tak se vubec nezobrazujou :( :s_cry:

Nehledě na to, že smajlíky v podpisu taky ne, budu se muset na to nějak podívat až bude čas:)

No jestli mi to pomůže víc, těžko říct... neřekl bych že průměrnej reg si vydělá 200k usd na NL100 za nejakou krátkou dobu :D :) Ale jo, máš pravdu, akorát musim updatovat častějš, chápu, že takhle to nikomu moc zajimavý nepříjde :)

Taak roll, no z pokerheaven sem přesunul cca 850 USD - což na PS vyhodnotili jako cca 800 ( Eur na USD a nejaky poplatky ci co), člověka to zamrzí protože 2 BI jen tak z přesunu je docela hnus, ale co nadělám.

Momentálně roll cca 825 ale hraju strašně málo, neni čas a moc ani motivace, ale s prázdninama se to určitě zlepší, ale každej typ na nějakej pump-up motivace beru všema deseti, kdybyste mi někdo chtěl pomoct :)

Je to hlavně kvůli tomu, že si nějak ne a ne zvyknout na ty hráče v PS, tahat value se moc nedá, a za 5K hand sem se all in dostal všehovšudy asi 3x, což je oproti tomu co sem byl zvyklej docela extrémně málo :D

No, na články sem trochu zanevřel taky, ale mám načteno všechno na FR asi do půlky goldu, takže docela málo :( . Když jsme u toho, pokud to o porážení NL 100 je pravda, jakym stylem sis ty články četl? Zapisoval sis něco, nebo si je vyloženě studoval (jako ve škole)? Dost by mě to zajimalo, protože osobně já si zapamatuju jen základy z těch článků a nic víc což mě štve.

K hand evulaci se musim taky přemluvit, na ENG sekci mi prakticky celou handu vždycky vytkli takovym ( aspon me to tak prislo) nehezkym způsobem, no snad to tady bude lepší :) )

Taky musim doufat, že se povede retrack účtu na pokerstars (měnil sem nick :( ), jestli ne, asi si tu žádný články už nepřečtu :( ...

UPDATE BLOGU:
      Přemejšlel sem nad dlouhodobějšíma cílema

Do konce roku:
      [ ] Dál se aktivně věnovat pokru se vším co k tomu patří

Do konce léta:
      Poker cíle:
      [ ] Nahrát aspoň 100 K hand
      [ ] Crushovat :s_grin: NL25 se solidním samplem (40K aspon)
      [ ] Pokud možno shotnout na NL 50 (5 BI shot)
      [ ] Postovat handy do evulation fóra (aspoň 10 týdně)

Mindset cíle:
      [ ] Vždycky vypnout všechny možný věci co by mě mohli vyrušovat a oznámit všem, že jdu hrát aby mě nerušili
      [ ] Vždycky zkontrolovat jestli jsem před session opravdu maximálně soustředěnej na hru
      [ ] Přečíst tady vždy článek/ review hand před session
      [ ] Hrát kratší session (1H +-10 min) při kterejch se soustředím na 100%

Blog cíle:
      [ ] Updatovat častěji
      [x] Naučit se obrázky
      [x] Vymakat podpis :D
      [ ] Postovat threadsavery

No mám toho docela dost, uvidímě, jak se s tim poperu, jakejkoli feedback vítán :)

Tsukk
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau, good post

@ obrázek - musíš vždycky kliknout až uplně co nejvíc to jde na ten obrázek (aby byl největší), pak klik pravým a kopírovat vlastnosti cestu na obrazek.. pak ti to pujde vložit tou žlutou ikonkou =)

@ smajlíky v podpisu - tam je někde nastavení u podpisu "deaktivovat html" tam se to musí odkliknout a pak by to mělo jít.

@ motivace - určitě blog je skvělá motivace sama o sobě =) nebo můžeš vymyslet nějakou challenge s někym nebo sweat sessions.. každopádně to chce kratkodobý cíle a sledovat jak se je daří plnit

@ články - vždycky jsem si je vytisknul a pozorně to četl a zvýraznovačem si zatrhával podstatný věci a věci co mi přišly podstatný nebo jsem k nim měl nějakej postřeh z vlastní hry. pak třeba za pár dní jsem si ty hlavní články prošel znova i s těma poznámkama.. rozhodující jsou hlavně ty stříbrný před flopem, na flopu, na turnu, na riveru.. už jsou přeložený i v češtině (river bude do konce týdne)

jinak dobrý cíle, like =) :s_thumbsup:

@ hand judging - myslím, že ho máme skvělej, určitě ozkoušej =) :f_love:
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      K tomu podpisu.
      Když dáš upravit podpis a na obrazovce máš momentálně to editovací okno na podpis, tak dole je několik tlačítek. Nastavení, Rozšířený editor, atd. Tak klikni na Nastavení a tam máš zaškrtnuto "Deaktivovat smajlíky v tomto podpisu", tak to odškrtni. Stejně tak, kdybys chtěl mít v podpisu html odkaz, nebo něco, tak zase odškrtni tu druhou volbu.
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Po (opět) delší době updatuju

Poker:
      Moc sem nehrál, hlavně kvůli obrovské ztrátě motivace k pokeru, čim víc sem nad tim přemejšlel, tim víc jsem se dostával ke kořenu problému, čímž je podle mě FR CG jako varianta pokeru.

Příde mi to prostě už strašně monotóní a opravdu jen čistý grind (tzn. nuda), navíc na stárech najít fishy stůl je nesplnitelný sen :)

Vždycky jsem chtěl hrát hlavně CG HU, prostě se mi to stylově nejvíc zalíbilo, ale na to už je potřeba slušnej BR jen na začátek (cca 2500 USD), takže to sem ihned zamítnul.

Místo toho se přesouvám na 6-max variantu
      (Tohle ještě není uplně jisté, hodně přemýšlím vrátit se k SNG, přecejenom na CG sem šel jen kvůli promotions na herně na které už stejně nehraju.. uvidíme, akorát se mi nelíbí, že mě takováhle "krize" chytla před hlavnim grindícím obdobím :/)

Hned co sem si to šel zkusit na NL 10, chytil sem 3,5 BI + za necelou hodinku hraní (heater ofc :P ).

Dneska sem zkoušel NL 25, to že sem neskončil někde při -30BB bylo zapříčiněno mojí skvělou schopností nedodržovat co sem si řekl ( hrát kratší session)... musim na tom fakt zapracovat:)

Graf z dneška

Co se týče literatury, podle rady opala99 v jedné thread jsem se dal do čtení Ryan Fee 6-max guide -> doufám, že po pár přečtení mi to opravdu bude stačit až na NL 200 SH (to by bylo prostě super) :)

Přes víkend planuju dát cca 4-6 max 1 HODINOVÝCH session.

Wish me luck (vlasně je to dovednostní hra, takže wish me skill?:P )

Tsukk
      Edit: Fixed obrázek

:diamond: Jaký BRM byste doporučovali na SH variantu? :diamond:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      ja mám aktuálně na SH BRM okolo 80 -100 BI :) já jsem velmi save hráč.

ale uplně stačí mit 50BI a neklesnout pod 30BI.jinak přejit na nižší limit
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Takže update:
      Momentálně zkouším teda SH NL 25, ale celkově se mi na Jokerstars zatim moc nedaří :f_eek: :f_eek: - dám tomu ještě tak tejden dva čistě SH a uvidim co s tim :)

Jdu o limit dolů [NL 10] rebuildovat bankroll

Rozhodl jsem se po sledování ostatních blogů, že budu updatovat každej den a pokud se na to vy**** tak si vymyslím nejakej ten trest :)

Graf na Pstars celkem

:diamond: Jinak otázka dne :diamond:

Myslíte si, že by ste se vždycky měli stěhovat za fishema, nebo spíš trénovat svoji hru v přeregovaném prostředí? (třeba i hernu)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Tsukk původně napsal
      :diamond: Jinak otázka dne :diamond:

Myslíte si, že by ste se vždycky měli stěhovat za fishema, nebo spíš trénovat svoji hru v přeregovaném prostředí? (třeba i hernu)
      Zalezi na tom, o co ti v kratkodobom horizonte ide:

1. Mas za ciel dosiahnut v kratkej dobe konkretny limit (povedzme NL100): kasli na vsetky stoly kde nie su fishe. Pokial si schopny porazat limit kde hras a potrebujes bankroll na move-up, tak hraj tam, kde je najviac penazi k dispozicii..

2. Si spokojny tam kde si: jednoduche riesenie - hraj to aj to. Pomoze ti to zlepsovat sa a aj si zarobis. ;)

3. Mas problem s dalsim limitom: ak nemas BR vid. bod 1; ak mas BR ale problem je niekde inde, skus viac hravat s regmi na tvojom limite - zlepsis si hru, co by ti malo pomoct vyssie.

Osobne som momentalne na bode 3. ale nemam tak safe BR, ako by som si predstavoval, takze sa zameriavam na bumhunting a easy money.
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Update 6/7/2011
      První den na SH NL 10 na pokerstars - hrál sem dvě sessions jednu 45 minut a jednu 110 takze celkem asi dvě a půl hodiny... dal sem si delší session protože sem si chtěl hodně zahrát a cejtil sem, že zůstanu koncentrovanej dlouho, i když ke konci nějake spewy byli bohužel :(

Zkoušel sem taky jakš takš table selectovat, je to dobrý, protože mě to nutí dávat pořád pozor na poker a ne na jiný věci :)

Přidávám graf z dneška

Možná si ještě pinknu session večer, ale uvidím :)

Poohlidnu se po nějakejch threadsaverech:)
    • 1
    • 2