...

• sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Registrace: 12.07.2008 Příspěvky: 487
      Jsem turnajový hráč, čas od času nahodím cash a jsem si jistý, že bych se CG neuživil :)

Vytvořil jsem si proto vlastní challenge pro FR a 6max, která má striktní pravidla, 10 levelů (od NL2 - NL1000).

A teď se nesmát, rád si nechávám poradit i v crazy věcech :)

Mrkal jsem na NL1000 FR a prakticky se nehraje, což mi trošku rozhodilo nastavení a přinutilo zase k přemýšlení.

Má vůbec cenu to dělit na tyto dvě skupiny? A když to sjednotím do jednoho, měl bych ze začátku mixovat obě skupiny a postupem na vyšší level přecházet striktně k 6max?

V tomto případě nejde o peníze, ale o "namaštění ega", že dokážu porazit hráče na určitých limitech :)
  • 6 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      No, já si myslím, že dostat se na NL1000 ti chvilku zabere :D . A taky porazit ty hráče tam. Vlastně bych řekl, že už na NL200 to bude dost těžký :D .

Jinak doporučuju začít FR, je to imo snažší než SH.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Já radit nebudu, ale můžu poprosit aspoň nástin těch striktních pravidel na tu challenge? Docela mě to zajímá.
    • sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      acceleration123:
      Třeba se tam ani nedostanu, každopádně až se zastavím na nějakém limitu, najdu help a zkusím zjistit v čem to vězí :)

Hraju malé 50d turnaje a věřím, že současní NL5 hráči mi dají dost na prdel :) CG skill je neuvěřitelný (nechápu jak to děláte :) ), proto se na to chci zblízka podívat :)

Jako odpověď jsem chtěl spíš slyšet, že FR se nemusím ani zabývat, páč na vyšších stakes se stejně nic než 6max nejede :P

cimprcampr:
      10 levelů, při splnění podmínek level-up, nikdy level-down i když se dostanu na té stakes do mínusu -> tím víc se zaměřit na analýzu hry, najít help, odstranit leaks -> dostat se z mínusu, udělat požadující profit a level-up :)

1. NL2 -> +10BI (profit 20d)
      2. NL5 -> +10BI (profit 50d)
      3. NL10 -> +10BI (profit 100d)
      4. NL25 -> +15BI (profit 375d)
      5. NL50 -> +20BI (profit 1000d)
      6. NL100 -> +30BI (profit 3000d)
      7. NL200 -> +40BI (profit 8000d)
      8. NL400 -> +60BI (profit 24000d)
      9. NL600 -> +80BI (profit 48000d)
      10. NL1000 -> +100BI (profit 100000d)
      -> jít vyvenčit psa a říct si, ale jo, tudy by to taky šlo
      v realitě budu spokojen se dostat na L6, abych si řekl, že nakonec v CG nejsem až tak marný, ale turnaje jsou turnaje :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Tak jesliže se na vyšších stakes FR nehraje, tak je asi otázka trošku zybtečná a nic jiného než SH ti nezbyde. Tím pádem bych začal rovnou 6-max ať si pak na vyšších limitech nemusíš zvykat na jiné styly hry. Teda samozřejmě si budeš muset zvykat no nové věci ale proč si k tomu přidávat i zúžení počtu hráčů.

Pravidla zajímavé. Doufám, že budeš progres své challenge pravidelně reportovat, budeš to mít hádám dost těžké.
    • sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Ha, byl jsem odhalen. :)
      Máš pravdu, ta otázka je naprosto zbytečná, jen mám rád jednotnou demokratickou odpověď, proto dávám otázky, tak aby na ně byla pouze jedna odpověď (cítí tam někdo ten nádech extrémistického paradoxu? :D )

No, jen jsem tady položil otázku bez záměru samotného rozebírání výzvy, takže asi nebudu :) Hlavně to mám zatím hodně bokem, páč když zrovna nehraju turnaje a mám volný čas, tak spíš plním svoji CG HU challenge, která mě dost baví :) (Level 4, NL 30)

Thx za podporu :]
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Neřekl bych, že je FR zbytečný. Ve FR se naučíš základní lajny, které pak budeš v SH rozvíjet. Taky je FR na nižších limitech výhodnější kvůli raku.