Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

AhKd jak zahrát?(bublina)

• 9 odpovědí
    • Saryk
      Saryk
      Bronz
      Registrace: 25.02.2011 Příspěvky: 29
      hmm, podla mojho nazoru tvoj fold nieje spravny, zalezi aky je hrac na CO, ale ja by som tu dala klasicky raise +1bb za limpera..... ;)
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      AKo je insta snap shove..
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      Samozřejmě závisí na hráčích, ptž. pokud je bigstack CO loose hráč se širokou calling rangi, tak bych to nepushoval - nemůžu si dovolit čelit situaci 2:1.

Zrovna včera jsem viděl video od Alkaatche, kde říká, že AK proti handě jako např. 98s na bubble není žádná výhra.
    • Akwed
      Akwed
      Bronz
      Registrace: 04.06.2009 Příspěvky: 252
      Fold je v pohode, pripadne jde hrat AI raise.
      Ale kazdopadne neni v pohode check. V tyhle situaci kdyz ti darujou 360 chipu je AI povinnost. SB 100% necallne a proti CO si rad "zatocis" proti slabemu esu.
    • Kotiss
      Kotiss
      Bronz
      Registrace: 30.09.2009 Příspěvky: 109
      Alficor1 původně napsal
      AKo je insta snap shove..
      +1
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

fold je v této situace určitě weak a ztrácíme value.

Snap (okamžitý) push by to pro mě byl v případě, kdybychom byli na blindech a hráli mimo pozici.

Ovšem v tomto případě máme na soupeře pozici. Takže si můžeme dovolit zahrát nějaký isolation bet a zkusit ukrást pot na flopu. Velikost toho iso betu by měla být mála, nemá smysl sázet něco jako 3.5bb. Ani příliš nechceme, aby soupeř složil pre. Takže 2.5x sázka, tedy 300 by v pohodě stačila. Potom, pokud nepřijde ošklivý flop, můžeme vsadit 50% potu a pravděpodobně dost často ukradnem pot. Je dobré znát např soupeřovo went to showdown. I kdyby nám to nevyšlo, nám zbyde >10bb stack, případně je možné, že nám soupeř umožní např check behind na turnu.

Nerad bych točil moje AKo proti nějakým jeho 99 apod, protože jeho raise range je tak malá, že jeho limp range může podobné semi-strong handy snadno obsahovat.

btw všimněte si, že CO složil na 1/3 dbet, typické, další důvod pro iso bet.

Push je také možnost, jak už jsem říkal, mimo pozici by se mi líbil více. Takže ještě máme prostor hrát to jinak a push nám tady na variance zrovna neubere, navíc se nabízí otázka, proti jakým handám se izolujeme.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Predpokladám, že CO callne tvoj push s 15% rúk. Vtedy je jeho limp až do šírky jeho range 50% nevýhodný pre tvoj push. Takže zložil si správne.
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Složil správně? To určitě, ne já bych to asi vyhodnotil jako push, ale raise v pozici je moýná lepší.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Pokiaľ je CO v tejto ruke loose a hrá 70+% rúk, získaná equity je celkom malá.

Keď to beriem ako push CO v exploreri, potrebná equity je 64.16%. Equilab dáva equity len proti samotnému CO (pričom SB a BB sa tiež môžu pripojiť) 64-66%. Podľa mňa je to coinflip na bubline. Či...? :f_confused: