PokerStrategy Elephant

• BUGY0604
      BUGY0604
      Bronz
      Registrace: 06.06.2011 Příspěvky: 27
      Prosim vas neviete niekto ako sa nastavuje tabulka (STATY) ktore su na stoloch ??.....a kde zistim ktore cislo co znamena ...(VPIP,PFR...)
  • 30 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      cau,

nepouzivam Elephant, tak to presuniem do Software fora - nejaka dobra dusa ti urcite s nastavenim HUDu pomoze. :)

Co sa tyka vysvetlenia zmyslu jednotlivych statistik, tak najlepsie co som nasiel je asi toto: http://faq.holdemmanager.com/questions/95/Stat+Definitions
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Mně by spíš zajímalo jak ten prográmek nahodit, nejde mi ani ta první databáze vytvořit.

Je někde nějaký český návod jak na tento program?
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Registrace: 07.03.2009 Příspěvky: 565
      Ahoj BUGY0604,

z panelu nastrojov treba vybrat Settings -> HUD Settings (obrazok).

Tam si mozes nastavit a otestovat HUD tak ako si to predstavujes. Zaroven tam vidis ktore cislo co znamena.

S pozdravom,
      FreeScript
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdravim Frajerlada,

co sa tyka instalacie Elephanta, tu je video: http://www.pokerstrategy.com/video/12228/ bohuzial v anglictine, ale postup je tam penke viditelny.

Vsetky dalsie informacie ohladom Elephanta su na oficialnej stranke http://www.pokerstrategy.com/software/9/, taktiez v anglictine ale pomoct by mohol google translator: prelozene do cestiny cez google translator.

S pozdravom,
      FreeScript
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Prosím o pomoc, dostanu se vždy do fáze, kdy si mám vytvořit vlastní databázi.

A když zadám jméno a heslo (jakékoliv), tak mi vždy vyletí následující hláška a nemohu pokračovat v instalaci :(

Děkuji moc za pomoc, nevím co bych měl udělat jinak.
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdravim Frajerlada,

Problem bude v databaze. Bud nie je spustena alebo mozno mas staru verziu databazy.

Skusil by som komplet odinstalovat Postgres databazu a potom znova nainstalovat spolu s najnovsim Elephantom.

Navod (v anglictine): http://www.pokerstrategy.com/software/article/752/.

S pozdravom,
      FreeScript
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Já to ale instaloval teď a ta databáze je součást toho balíčku, ne? Tak asi nebudu mít starou verzi.

Nevíte co s tím teda je někdo?
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Frajerlada původně napsal
      Já to ale instaloval teď a ta databáze je součást toho balíčku, ne? Tak asi nebudu mít starou verzi.

Nevíte co s tím teda je někdo?
      Odinstaluj DB, stiahni si novy build, nainstaluj, vytvor schemu a ficis.
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Az by si chcel podrobnejsi navod tak pastni aspon aky mas OS.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      mam ten samej problem os win7 ?(
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      arzimar původně napsal
      mam ten samej problem os win7 ?(
      Toto by malo pomoct. Je to sice z fora pre Holdem manager ale princip je ten isty. Ak ovladate anglictinu tak nech sa paci ak nie tak dajte vediet prelozime:

This is usually a firewall or windows update issue. It seems to be a connection issue so ive listed all the connection solutions below, some may not apply and if so just skip to the next one

First try to reboot.

Add exceptions to the windows firewall, even if it is off. If you have a 3rd party firewall, do the equivalent or uninstall it temporarily - FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Windows Firewall / Defender Problems - Windows Firewall / Defender Problems

Please try following these FAQs, step by step:

1) FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Can't Connect / Failed to Start PostgreSQL Can't Connect / Failed to Start PostgreSQL
      2) reinstall the same version of postgresql, using the same \data folder - FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Reinstall PostgreSQL Preserving Old Database PostgreSQL Preserving Old Database
      3) Still Can't Connect to PosgreSQL? Try This! - Holdem Manager Forums

If that doesn't help you will probably have to reinstall PostgreSQL completely and reimport your hands using these instructions

1) Uninstall PostgreSQL from the Windows Control Panel.
      2) Use our combo installer to reinstall PostgreSQL. Make sure you un-check Holdem Manager during installation. http://www.holdemmanager.com/downloa...ager_Setup.exe

If that installer fails to install PostgreSQL, please reinstall PostgreSQL using the following instructions:
      A) Start > Programs > Accessories > Command Prompt > Right-Click > Run As Administrator
      PHP Code:
      net user postgres /delete
      B) Reboot.
      C) Try installing this version of PostgreSQL - http://www.holdemmanager.com/downloa...3.9-v1.0.7.exe
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      me prave HEM funguje,ale elephant ne.ale diky,vyzkousim a uvidime ;)
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      arzimar původně napsal
      me prave HEM funguje,ale elephant ne.ale diky,vyzkousim a uvidime ;)
      hmm tak ked mas HEM naco riesis Elephanta? Ci mas len trial verziu?
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Já mám Vista Home a pořád si s tím nevím rady :( Angličtina není na takové úrovni abych tomu celému rozuměl.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      HEM mam v pohode,chci zkusit elephanr jen kvuli bwinu,kde se mi do hemu nezaznamenavaji turnaje.Netusim proc,PP,PS,FT i WH jede,ale Bwin nic. X(
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

bohužel v současné době elephant hernu bwin nepodporuje.
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Prostě si pořád nevím rady a strašně bych si přál toho Elephanta nahodit. Klidně pokud se tu najde profík mu můžu za dobrou radu i nějakej ten dolar poslat... Protože už jsem fakt zoufalej.

U Elephanta se mi stále píše toto:

A když to chci ručně nahodit na PostgreSQL 8.4: (měl jsem i 8.3, ale tu jsem dle vašich rad odinstaloval).

Tak mi to napíše toto:
      Server doesn't listen The server doesn't accept connections: the connection library reports could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432? If you encounter this message, please check if the server you're trying to contact is actually running PostgreSQL on the given port. Test if you have network connectivity from your client to the server host using ping or equivalent tools. Is your network / VPN / SSH tunnel / firewall configured correctly? For security reasons, PostgreSQL does not listen on all available IP addresses on the server machine initially. In order to access the server over the network, you need to enable listening on the address first. For PostgreSQL servers starting with version 8.0, this is controlled using the "listen_addresses" parameter in the postgresql.conf file. Here, you can enter a list of IP addresses the server should listen on, or simply use '*' to listen on all available IP addresses. For earlier servers (Version 7.3 or 7.4), you'll need to set the "tcpip_socket" parameter to 'true'. You can use the postgresql.conf editor that is built into pgAdmin III to edit the postgresql.conf configuration file. After changing this file, you need to restart the server process to make the setting effective. If you double-checked your configuration but still get this error message, it's still unlikely that you encounter a fatal PostgreSQL misbehaviour. You probably have some low level network connectivity problems (e.g. firewall configuration). Please check this thoroughly before reporting a bug to the PostgreSQL community.

A jedná se o Windows Vista Home, pokud vám to k něčemu bude.
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Takže to opravdu bylo tou databází, už jsem to spustil.

Je to výborný program. Mám radost jak děti na Vánoce :-)
    • Nothingus
      Nothingus
      Bronz
      Registrace: 21.05.2011 Příspěvky: 37
      ahojte, rozjel jsem už tedy elephanta, ale mám mega problém s HUD, když nastavím begineer HUD tak to docela jde poznat kdo jak hraje, ale když dám expert tak je to pěkně rozházené, čekal jsem lepší HUD, ne tak rozsypané je nějakej lék na to? :) díky za pomoc

http://imageshack.us/f/59/3xverze.jpg/
    • 1
    • 2