Přijímačky na VŠ*

• MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Zdarec, dělal v nejbližší době někdo??? nebo ho čeká?

Já jsem dneska dělal zkoušky z angličtiny na Ostravskou Univerzitu...už jsou dokonce i výsledky....max. 100 ...limit pro vyhovění 75....dostal jsem 75 bodů...takže jsem sice vyhověl, ale počítám, že "mincash" stačit nebude :(
  • 6 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Já dneska dělal na Filozofickou fakultu UK v Praze ... a upřímně nemám z toho dvakrát nejlepší pocit ... bylo na to strašně málo času (u studijních předpokladů), stihl jsem asi půlku, i když teda vypadalo to, že ostatní na tom nejsou zase o tolik líp, u toho druhýho vědomostního testu to celkem šlo ale zase se to nedalo stihnout ... no počkám na výsledky, je to moje jedinná přihláška (vím jsem dost loose :D ), no a když se nedostanu tak uvažuju nad pár možnostmi: a) nultý ročník v Praze (už chci do Praaahy prostě, nechci být dál v LBC) b) zbalím kufry a pojedu na rok do Anglie (levná, dostupná možnost, ale upřímně mě to zase tolik neláká, mně by nevadilo hlídat děti a tak, ale co jsem slyšel, tak když to děláš tak se od rána do večera nezastavíš a večer padneš do postele a vzhledem k tomu, že se chci věnovat i pokeru, tak se tohle nějak neshoduje .... c) by bylo super a to odjet na půl - rok do Austrálie :s_love: a studovat + pracovat tam + hrát poker ve volném čase ... problém s touhle možností je, že to chce alespoň 5000$ do začátku, takže bude výzva je přes to léto vydělat a to by musel bejt fakt sick grind ... ale zkusím to ... 1k mám, to je dobrý začátek :)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      @acceleration - koukám, že by jsi taky nejradši někam vypadnul. Já jsem přemýšlel, že bych jel na léto na Maltu na nějakej jazyk. kurz nebo brigádu. Ale příští tejden už mám pohovor do práce. Možná příští rok dopadne Texas.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      robil som na magisterske, 4 chyby z 50 otazok, holt spatne vyplnene testy som sa ucil :D
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      BOBOsvk původně napsal
      robil som na magisterske, 4 chyby z 50 otazok, holt spatne vyplnene testy som sa ucil :D
      To znám :D V úterý na ústavním právu zkoušející vyhodil 4 lidi na stejný otázce, protože se jí všichni učili ze stejných materiálů (s chybou samozřejmě)
    • EagleCZ
      EagleCZ
      Bronz
      Registrace: 01.06.2011 Příspěvky: 1
      konečně zase někdo kdo jde na Ostravskou :) . Já tam jsem na informatice, ááno každý se diví proč nejsem na Báňské, ale na co si to studium zbytečně dělat těžší :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      nowys původně napsal
      @acceleration - koukám, že by jsi taky nejradši někam vypadnul. Já jsem přemýšlel, že bych jel na léto na Maltu na nějakej jazyk. kurz nebo brigádu. Ale příští tejden už mám pohovor do práce. Možná příští rok dopadne Texas.
      jj, osobně nevidím důvod proč tu zůstávat, pokud bych teda nebyl v tý Praze :) . Na Maltě byla kamarádka, ale mně to osobně přijde docela nevýhodný poměrem cena/délka pobytu.