Smazání příspěvku

• Speks
      Speks
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 21
      Jsem tu na fóru novej, toto je můj druhej post, nicméně už teď mi tu chybí tlačítko smazat vlastní příspěvek (ano, již první příspěvek bych s chutí smazal (-: ), např. v případě, že ho postnu 2x, či po čase zjistím, že jsem mimoň, a ptát se vlastně nechci ((-: Určitě nejsem první ani poslední, koho to napadlo, takže pokud nemá vedení PS nějakej vážnej důvod, proč považovat tento dotaz za irelevantní, tak by toto vylepšení uživatelům fóra určitě bodlo (nechť mě ukamenují ti, kteří jsou proti, byť jen proto, že to navrhuji já) (-;

P.S.: A děkuju aspoň za tlačítko upravit, to by chybělo víc (-;
  • 2 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau,

k tejto funkcii maju pristup len spravci a moderatori prislusnej sekcie. Ak mam byt uprimny, tak neviem preco je to takto nastavene, ale funguje to tymto sposobom odjakziva.

Ak mas nejaky prispevok, ktory by si chcel vymazat, pouzi funkciu EDIT, prepis obsah na 'vymazat' alebo nieco podobne a potom daj NAHLASIT tento prispevok. Mam prava ku vsetkym sekciam fora, takze to posli mne a postaram sa o to akonahle budem online.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      opal99 původně napsal
      Cau,

k tejto funkcii maju pristup len spravci a moderatori prislusnej sekcie. Ak mam byt uprimny, tak neviem preco je to takto nastavene, ale funguje to tymto sposobom odjakziva.

Ak mas nejaky prispevok, ktory by si chcel vymazat, pouzi funkciu EDIT, prepis obsah na 'vymazat' alebo nieco podobne a potom daj NAHLASIT tento prispevok. Mam prava ku vsetkym sekciam fora, takze to posli mne a postaram sa o to akonahle budem online.
      Je to fakt škoda, ale má to své logické opodstatnění. Každopádně dobrej tip jak to "obejít". :f_cool: