...

• sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Registrace: 12.07.2008 Příspěvky: 487
      Co je pro vás úspěšná session?

Nutně to znamená, že musíte být v plusu?

Nebo se radujete, že jste sice -10BI, ale všechny jste prohráli s 80% úspěšností na výhru -> tedy jste ve své mysli +8BI?

Či vám stačí dobrý pocit ze hry nehledě na výsledek (jde prohrát a mít z toho dobrý pocit?)

:s_o: :f_p:
  • 11 odpovědí
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      Registrace: 28.05.2010 Příspěvky: 217
      Úspěšná session = Nerozsekal sem klávesnici
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Jako špatný pokrový hráč jsem samozřejmě result oriented a úspěch je jen když jsem nějaký ten BI v plusu.

Špatná session = rozsekaná klávesnice, rozbitá myš, prokopnutý monitor, vysklené okno, ruka v sádře, dům v plamenech...
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      Dobra session je ked hram dobre (bodka/tecka :D ).
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      BOBOsvk původně napsal
      Dobra session je ked hram dobre (bodka/tecka :D ).

+1

Uz aj sa to snazim takto brat ked uz som docital "Poker mindset" :D
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Dobrá session je $100+. Žadné pohádky o tom, že jsem to dobře zahrál a jsem happy s mou -20BI session. :f_p:

Imo, že hrajeme dobře by měla být samozřejmost, resp pokud nehrajem, tak bychom neměli hrát. Takže pokud to dopadlo dobře, tak je to dobrá session. Pokud ne, tak je špatná session.

Naštestí mám tu výhodu, že jakmile vypnu poker klienta, tak si pustím nějaký seriál/videjko a už to neřeším, ať už to byla sebehorší session, takže si ani nemusím nalhávat, že EV je tam a tam. Jinak zajímavé je, že výherní dny, kdy je EV někde dole a real někde nahoře, mě příliš netěší.

edit: samozřejmě v průběhu hry jsem spokojený s správným pushem, to co soupeř měl už moc neřeším, ale bavíme-li se o session, platí to nahoře.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Duncan:
      Jsem na tom podobně. Při hře se nervovat nemá smysl vůbec. Vždycky když mi někdo callne push, tak sice koukám jak mě to na roveru sejme, ale jen pokrčim rameny, protože to už nebylo v mojí moci s tim cokoliv udělat.
      Jinak dobrá session je každá +$ dokonce i BE, protože si řeknu, že jsem sice nevyhrál prachy, ale určitě jsem obohacenej o nějaký nový zkušenosti...
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Pro mě je dobrá session každá, kde cítím posun oproti té minulé. Pokud se jeden den zaměřím na nějakou část mé hry a druhý den dělám stejné chyby, je to pro mě fakt neúspěšná session a jsem nasranej, zklamanej víc, než když zahraju 20 STTs a skončím dvakrát třetí a tím to hasne ..... :f_biggrin:

Na peníze se upřímně nekoukám, to co mám v cashieru neberu jako peníze, od toho jsem se odpoutal už dávno a celkem to člověku zlepší pohled na celou hru imo :s_cool:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      TedG82 původně napsal
      Špatná session = rozsekaná klávesnice, rozbitá myš, prokopnutý monitor, vysklené okno, ruka v sádře, dům v plamenech...
      Vážně? Já zatím jenom rozbil myš..

U mě je úspěšná session tak aspoň +$50 s tím že jsem hrál dobře. Úspěch pro mě není $70 potom co jsem hrál strašně ale měl jsem štěstí, nebo naopak být v mínusu jenom $15 co jsem hrál jako génius ale měl jsem smůlu.
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Ked nebustnem roll tak som uspesny
      Ked hej tak GAME OVER
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      THESHade původně napsal
      Ked nebustnem roll tak som uspesny