BLOG: berk1 CG Blog & MTT Targets

• berk1
      berk1
      Bronz
      Registrace: 21.12.2010 Příspěvky: 111
      Tak dnes som si vlozil na bwin a budem sa snazit vyclearovat co najviac bonusu. Budem sa snazit co najviac vyuzivat staty HEM + mam skuknute nejake twinnove videa, ktore mi dali dost. Doteraz som hraval skor MTT, ale nebol som az tak ziskovy, tak skusam nieco nove. Pokial budem hrat disciplinovane a nepodliehat tiltu s EXTREME FACEPALM fishiek :D , tak sa mi bude dufam darit.

Moj BR: 200$
      NL 10 Short-Handed 2 stoly - MSS (po case, ked sa bude darit budem zvysovat pocet stolov)

Kazdy tyzden pridam graf + obcas nejaky ten update a nejake zaujimave handy

Moj ciel je do konca leta urobit s tohto BR 500$, tak dufam, ze sa mi to podari :f_cool:
  • 60 odpovědí
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Hodne zdaru! budem sledovat.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

pěkný a myslím, že reálný plán. Taky budu sledovat, tak postuj grafy a nezapomeň dávat spekulativní handy do Hodnocení Hand Cash Game do 0.05/0.10. Určitě to do začátku hodně pomůže ;)
    • berk1
      berk1
      Bronz
      Okej :) Diky obaja :s_love:
    • berk1
      berk1
      Bronz
      Dneska skaredy downswing 30$ .. :(

zajtra prejdem na NL 10 3 stoly FR a pasivnou hrou sa to budem snazit dohnat

aspon, ze som narakoval 2% z bonusu dnes :o
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      nevím jestli je dobrý nápad po nějakém swingu zvyšovat počet stolů. Já začal s fullring CG 28.5. na nl4 na bwinu, poslal jsem si tam 18usd a dnes shotuji na nl10. tight=right

jaký máš nick na bwinu ?
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Zdarec, jen taková menší rada, jestli chceš používat MSS, hraj radši full ring, je to ziskovější (v mss hraješ cca 12% hand a ve full ringu tě budou blindy užírat pomaleji + máš víc potencionálních soupeřů, kteří tě vyplatí, až dostaneš silnou handu) =)
    • berk1
      berk1
      Bronz
      Dnes som to zistil :D a pocitil na vlastnej kozi, este ked na bwine 5max, tak to je slepe raisovanie a ked nieco pride tak nikto nezaplati
    • berk1
      berk1
      Bronz
      berki_1
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau berku,

přeju hodně štěstí u stolů a supr, že jsi založil blog.

hned na úvod mám pro tebe velmi důležitou zprávu

hrát cashku SH s jenom 20bi BRM je uplná sebevražda a stačí jenom trocha špatnýho runu a budeš busto dřív než si vzpomeneš :(

Na SH stoly to chce aspoň 50bi BRM, rozhodně nikdy nejít pod 25brm jak doporučujeme v našich článcích.. Taky mi u tebe trochu chybí plán, co chceš pro ten progres udělat? Co ty a články v sekci Strategie? Kolik už jsi toho četl? Nechci tě děsit, ale doporučoval bych zvolnit tvuj současný agresivní BRM a hlavně hodně nastudovat, aby člověk zvedl win-rate.. takže co ty a strategický články? ;) a hand judging?

videa rozhodně nejsou všechno. mrkni třeba na dobrý nastavení cílů tady u pokrovce - hned nad tou pěknou slečnou :f_love: =)
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      GL
    • berk1
      berk1
      Bronz
      No co sa tyka tych cielov, nic ma nenapadalo, blog som pisal narychlo to este casom doplnim.. ohladom toho SH to bol najhorsi zaciatok co som mohol spravit a este s malym br..

SH sessions 3/4 loose (1win=min. profit)
      FR sessions 4/4 win (zo 40$ deficitu za 3 dni na 20$ profit )

FR NL10 ( 4stoly) mi uplne sedi a aj ked obcas spravim nejaku chybu, tak viem, ze po doplneni stacku a zotrvani na stole to trpezlivou hrou zase dozeniem a nakoniec sa dostanem do profitu. Uz len staci nechybovat a niektore handy, ktore sa mi nezdaju dam asi zajtra alebo cez vikend na hand judging .. Clanky mam precitane vsetky, uz len cakam na silver status, ktory budem mat uz zajtra a tak sa pustim do dalsieho citania a dalsich videi ;) V nedelu postnem aj graf za 1. tyzden

Ciele:

Medzi primarne ciele patri uz spomimany BR 500$ a potencialny shot na NL25 + vyclearovanie aspon 70% bonusu, kedze 10 dni z tych 60-tich, ktore mam stravim na dovolenke. Dalsi ciel je samozrejme nastudovat vsetky clanky v SILVER sekcii a zhliadnut nejake videa BSS a MSS NL10.

+ co navrhujete po tom, ako mi vyprsi trial hem ? mam si savnut databazu a reinstallnut ho ? alebo elephant ? diky za rady
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Blahozelam ku silver statusu! :s_thumbsup:

berk1 původně napsal
      + co navrhujete po tom, ako mi vyprsi trial hem ? mam si savnut databazu a reinstallnut ho ? alebo elephant ? diky za rady
      Reinstall ti nepomoze - ak chces opat pouzit trial, tak musis bud preinstalovat cely WIN alebo pouzit software typu VMware (tiez nie je zadarmo a navyse vyzaduje fakt dobry hardware) a hrat cez virtual machine. Nic z toho mi neprijde ako dobry napad, takze vzhladom na tvoj BR, by som docasne presiel na Elephanta. Ked uz budes v stadiu, kde kupa HEMu neovplyvni vyrazne BR, tak je dalsi krok jasny IMO ;)
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      opal99 původně napsal
      Reinstall ti nepomoze - ak chces opat pouzit trial, tak musis bud preinstalovat cely WIN alebo pouzit software typu VMware (tiez nie je zadarmo a navyse vyzaduje fakt dobry hardware) a hrat cez virtual machine.
      Virtualbox ma stejnou funkcnost jako VMware a je zadarmo: http://www.virtualbox.org

dalsi moznost je pochopitelne crackla verze HEMu :)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      jedině HEM. Můžeš koupit small stakes verzi, která je do nl50 myslím. Ta investice se opravdu vyplatí ;-)
    • berk1
      berk1
      Bronz
      Kolko stoji a diky za rady.
    • berk1
      berk1
      Bronz
      Týždenný update #1

Tak a mám za sebou prvý týžden z ktorého mám zmiešané pocity a povedal by som, že bol katastrofálny. Silver statusom som si odomkol viacero článkov, ale povedal by som, že hru, ktorú tieto články opisovali som na NL 10/20 predvádzal a informácie z týchto člankov ma nijako neohúrili. Práve preto ma nesmierne štve, že tieto swingy sú zapríčinené tiltom a mojou nekoncentrovanosťou. Ďalej ma veľmi udivilo, že na NL 20 je oveľa viac fishiek a premium handy dostanem zaplatené prakticky stále, pričom na NL 10 je veľmi ťažké nájsť viac loose stôl.

Plusy

-Zistil som, že moju optimálne disciplinovanú hru viem hrať iba okolo 2 hodín, potom prichádzajú zbytočné cally a nezmyselné raisy, ktoré mi kácaju br.
      -získal som status silver (už som blízko gold)
      -vyclearoval som prvých 10% z bonusu

Mínusy

-Pri dlhšej session nekoncentrovanosť a fatálne chyby
      -bad beat na 3 stoloch určite poteší ?(

Graf:
      [img]http://www.upnito.sk/imgresize.php?id=aecd0d0031b0311f3d0502a407c77f79&ms=728[/img]

Stav bankrollu je vdaka desatine bonusu, dvom ITM turbo Freezoutom 194$.

Ciele do druhého týždňa:

:club: hrať max. 2,5 hod. a potom pol hodinová prestávka
      :club: odohrať každý deň aspon jeden turbo freezout
      :club: po dosiahnutí gold statusu, prečítať všetky MTT a NL BSS články.
      :club: pri tilte prestať hrať a pokračovať po prestávke ( toto pravidlo, mi robí najväčší problém. Keď prehrám napr. 2 buy-iny, tak začnem hrať agresívnejšie hlúpe karty a callovať tak isto hlúpo, proste sa neviem odlepiť od monitoru pod cielom, že to musím dohnať, čo na to radíte ? )
      :club: striedať multi-tabling 4 stoly NL 10 a 2 stoly NL 20

Trošku som sa rozpísal, tak príjemny večer a čítanie ;)
    • paveltoman
      paveltoman
      Bronz
      Registrace: 25.08.2010 Příspěvky: 29
      striedať multi-tabling 4 stoly NL 10 a 2 stoly NL 20
      ?( ?(

Tohle je sebevražda s BR 200usd, měl bys sejít na NL4/NL5. S takovým BR managmentem bys to nikam nedotáhnul, ikdyž budeš mít na NL20 stůl plný fishek tak je to příliš riskantní. Dostaneš jeden dva suckouty, budeš na tiltu a než se naděješ seš busto.
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      berk1 původně napsal

:club: pri tilte prestať hrať a pokračovať po prestávke ( toto pravidlo, mi robí najväčší problém. Keď prehrám napr. 2 buy-iny, tak začnem hrať agresívnejšie hlúpe karty a callovať tak isto hlúpo, proste sa neviem odlepiť od monitoru pod cielom, že to musím dohnať, čo na to radíte ? )

i tady hodně pomůže soliní brm
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      Registrace: 23.12.2009 Příspěvky: 416
      to cornie: myslim si ze pokud ma edge nad polem slusnou tak se da BRM rozjet s 20BI ale urco je lepsi vic, ale jako sebevrazda mi to neprijde.. ja osbne rozjizdim ROLL na CG tez s 20 bi, ale ja mam jako vetsi roll jen proste penize potrebuju na jine vydaje a neprijde mi to tak scaryjak rikas..