BLOG: Cashgame blog by Ted

• TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Jelikož je kchůůůl mít vlastní blog, tak se i já přidám do davu. Trochu jsem se představil už někde tady, takže podrobnosti z mého životopisu už zde rozebírat raději nebudu. Po prvotních úspěších na micro SnG se dostavili dva moji dobří kamarádi, pan Tilt s paní Downswingovou a já se rozhodl, že se vrátím k tomu, s čím jsem kdysi dávno začínal a co mě i tak nějak baví víc, a tedy cashkou. Fullring už mi přeci jen tolik neříká, takže je načase zkusit štěstí na 6maxu.

Kde plánuju hrát: William Hill (čistím bonus, sbírám PS body a soupeři by snad mohli být trochu víc soft)
      Co plánuju hrát: 6max CG
      Limit: NL2 (prozatím, upravíme dle velikosti bankrollu, který samozřejmě od teď poroste geometrickou křivkou nahoru ;) )
      Startovní bankroll: 50 USD

Plán (spíš předsevzetí :) )na zbytek června:
      :diamond: nebustnout
      :diamond: hrát max 4 stoly (radši 2)
      :diamond: poštelovat trochu HUD aby mi pomáhal, chránil a neškodil
      :diamond: dočíst už konečně články k BSS (videa si nechám na příští měsíc)
      :diamond: pravidelně chodit na koučing k Twinnovi
      :diamond: denně hrát alespoň 2 hodiny
      :diamond: denně studovat alespoň 1 hodinu
      :diamond: projít si vždy po session handhistory a případně si dát za odměnu pár facek

Na závěr slibuju, že na konci měsíce vždy postnu graf a občas i přídám nějakou zajmavou handu.
  • 24 odpovědí
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      Ahoj,
      jsem na Tebe vážně zvědavej. Jestliže říkáš že zatím to moc nešlo a tak se chystáš studovat zde na stránkách, vážně mě zajímá, jestli se to projeví na těch grafech.
      Tak Tě prosím, nezapomeň dodržet to že je sem budeš dávat - těším se.

Good luck :-)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau Ted;

zalozit si vlastny blog nie je len cool, ale najma velmi prinosne pre tvoju hru bez ohladu na to v akej faze kariery sa nachadzas.. Je to zvlastny (= velmi prijemny isty sposobom) pocit, ked si po 3 rokoch precitas ako si prvykrat dosiahol $500 bankroll apod. =)

TedG82 původně napsal
      :diamond: denně studovat alespoň 1 hodinu
      Tohto predsavzatia sa drz naplno! Velmi sa mi osvedcilo (najma na zaciatku) ked som si vytlacil zaujimave clanky a nosil ich vsade so sebou - tymto sposobom sa da skvele vyuzit cas, ked napr. cakas na autobus, ci u lekara a najma si kazdodenne v kontakte s pokrom aj ked prave nemas cas/naladu hrat. A nevypadnut z toho kolotoca je extremne dolezite imo!

Tak drzim palce a tesim sa na dalsi update. :f_cool:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Není sice ještě konec měsíce, ale je myslím na čase dát drobný report ať to tady trochu oživím. Předsevzetí dané na tento měsíc se celkem daří dodržovat, i když přečíst všechny články k BSS do konce měsíce se ukazuje jako neproveditelný závazek.

Připravil jsem pár hand a hlavně chci trochu rozebrat nastavení mého HUDu.

Nejdříve dám screen jako to u mě vypadá při 6-ti stolech:

Můj trochu brutální HUD tedy vypadá takto:

Name / Hands / Big Blinds
      VPIP / PFR / AF
      Call open / Limp call / WTSD
      3bet / Fold 3bet / Squeeze / WWSF
      Steal / SB fold vs steal / SB 3bet vs steal / BB Fold vs steal / BB 3bet vs steal
      Flop CB / Fold to flop CB / Turn CB / Fold to turn CB

Vypadá to sice na první pohled hodně nepřehledně ale docela rychle jsem si zvykl. Nerad si staty rozklikávám takže se snažím mít vše podstatné už na obrazovce. Zatím je to jen pracovní verze, některé staty nejspíš budu oddělávat (call open, limp call), některé asi zase přidávat (CO/BTN/SB steal). Doufám že do konce měsíce to dám do nějaké stabilnější verze, pak bych sem hodil i barevné rozlišení jednotlivých statů a budu se těšit na případnou diskuzi k tomuto nastavení.

Pár hand pro pobavení

Handa č. 1
      $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed) Known players:
      MP3:
      $5.13
      CO:
      $1.99
      BU (Hero):
      $4.98
      SB:
      $2.50
      BB:
      $1.43
      MP2:
      $2.08

Preflop: Hero is BU with A, A.
      MP2 raises to $0.06, MP3 calls $0.06, CO calls $0.06, Hero raises to $0.33, 3 folds, MP3 calls $0.27, CO folds.
      Flop: ($0.81) 3, K, 8 (2 players) MP3 bets $0.81, Hero raises to $4.65(All-In), MP3 calls $3.84.
      Turn: ($10.11) T (2 players)
      River: ($10.11) 2 (2 players)
      Final Pot: $10.11.
      Results follow:
      Hero shows a pair of aces(A A). MP3 shows high card ace(4 A).
      Hero wins with a pair of aces(A A).

Soupeř na MP3 měl krásné staty 83/50/10 takže na flopu nebyl důvod věřit mu nějaké KK. Takže Best way to play: push and pray. a doláre jsou doma.

Handa č. 2

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Known players:
      BB (Hero):
      $5.00
      MP2:
      $5.07
      MP3:
      $2.56
      CO:
      $5.00
      BU:
      $2.64
      SB:
      $1.05

Preflop: Hero is BB with K, A. MP2 folds, MP3 calls $0.02, CO folds, BU raises to $0.08, SB folds, Hero raises to $0.26, MP3 calls $0.24, BU folds.
      Flop: ($0.61) Q, 3, A (2 players) Hero bets $0.45, MP3 calls $0.45.
      Turn: ($1.51) 5 (2 players) Hero bets $1.13, MP3 calls $1.13.
      River: ($3.77) 4 (2 players) Hero bets $1.88, MP3 calls $0.72(All-In).
      Final Pot: $6.37.
      Results follow:
      Hero shows a pair of aces(K A). MP3 shows high card ace(K J).
      Hero wins with a pair of aces(K A).

Další agro blázen, tentokrát si platící šanci na gutshot.

Handa č. 3
      BB:
      $2.41
      MP2:
      $2.00
      MP3:
      $1.82
      CO:
      $1.03
      BU (Hero):
      $6.01
      SB:
      $3.16

Preflop: Hero is BU with K, Q. MP2 folds, MP3 raises to $0.06, CO calls $0.06, Hero calls $0.06, SB calls $0.05, BB folds.
      Flop: ($0.26) K, 8, 5 (4 players) SB checks, MP3 bets $0.26, CO folds, Hero calls $0.26, SB folds.
      Turn: ($0.78) K (2 players) MP3 bets $0.39, Hero calls $0.39.
      River: ($1.56) 3 (2 players) MP3 bets $1.11, Hero calls $1.11.
      Final Pot: $3.78.
      Results follow:
      Hero shows a flush, king high(K Q). MP3 shows a full-house, fives full of kings(5 5).
      MP3 wins with a full-house, fives full of kings(5 5).

Pokaždé se nezadaří a tady jsem se svým setem (respektive Flushí) naboural do fullhousu. Call na riveru byl asi už zbytečný.

Handa č. 4
      Known players:
      MP2:
      $12.50
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $4.07
      BU (Hero):
      $5.25
      SB:
      $2.00
      BB:
      $0.96

Preflop: Hero is BU with T, A. 2 folds, CO raises to $0.08, Hero calls $0.08, 2 folds, BB folds.
      Flop: ($0.19) J, T, 6 (2 players) CO bets $0.14, Hero calls $0.14.
      Turn: ($0.47) T (2 players) CO bets $0.35, Hero calls $0.35.
      River: ($1.17) 5 (2 players) CO bets $0.87, Hero raises to $1.74, CO calls $0.87.
      Final Pot: $4.65.
      Results follow:
      Hero shows three of a kind, tens(T A). CO shows two pairs, jacks and tens(J K).
      Hero wins with three of a kind, tens(T A).

Z téhle handy jsem měl obvzlášť radost. Soupeř na CO staty 16/12/2,2 po 70 handách. Mám na něj pozici, takže dávám call a nechám se překvapit flopem. Na flopu mám middle pair, soupeř tady bude C-betovat ať už má na ruce cokoliv takže jeho Cbet calluju s tím, že na jeho turn C-bet složím, pokud checkne tak betnu 3/4 potu. Na turnu mi přichází další desítka, navíc soupeř pokračuje C betem i na turnu. Nemám tedy důvod na to tlačit a opět jen calluju. Na riveru přichází další velká sázka. Zvažuju raise All-in, ale nakonec dávám jen dvojnásobek původní sázky. No a je to doma :) .

K prvním dvěma handám asi není moc co dodat, je to přeci jen NL2. Nicméně diskuze k handám 3 a 4 je velmi vítána.

Příští čtvrtek přihodím graf, moje celkové staty a staty na jednotlivých pozicích a snad už i finální verzi HUDu.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      TedG82 původně napsal
      Pár hand pro pobavení

Handa č. 1
      MP3:
      $5.13
      CO:
      $1.99
      BU (Hero):
      $4.98
      SB:
      $2.50
      BB:
      $1.43
      MP2:
      $2.08

Preflop: Hero is BU with A, A.
      MP2 raises to $0.06, MP3 calls $0.06, CO calls $0.06, Hero raises to $0.33, 3 folds, MP3 calls $0.27, CO folds.
      Flop: ($0.81) 3, K, 8 (2 players) MP3 bets $0.81, Hero raises to $4.65(All-In), MP3 calls $3.84.
      Turn: ($10.11) T (2 players)
      River: ($10.11) 2 (2 players)
      Final Pot: $10.11.
      Results follow:
      Hero shows a pair of aces(A A). MP3 shows high card ace(4 A).
      Hero wins with a pair of aces(A A).

Soupeř na MP3 měl krásné staty 83/50/10 takže na flopu nebyl důvod věřit mu nějaké KK. Takže Best way to play: push and pray. a doláre jsou doma.

Handa č. 2

Known players:
      BB (Hero):
      $5.00
      MP2:
      $5.07
      MP3:
      $2.56
      CO:
      $5.00
      BU:
      $2.64
      SB:
      $1.05

Preflop: Hero is BB with K, A. MP2 folds, MP3 calls $0.02, CO folds, BU raises to $0.08, SB folds, Hero raises to $0.26, MP3 calls $0.24, BU folds.
      Flop: ($0.61) Q, 3, A (2 players) Hero bets $0.45, MP3 calls $0.45.
      Turn: ($1.51) 5 (2 players) Hero bets $1.13, MP3 calls $1.13.
      River: ($3.77) 4 (2 players) Hero bets $1.88, MP3 calls $0.72(All-In).
      Final Pot: $6.37.
      Results follow:
      Hero shows a pair of aces(K A). MP3 shows high card ace(K J).
      Hero wins with a pair of aces(K A).

Další agro blázen, tentokrát si platící šanci na gutshot.

Handa č. 3
      BB:
      $2.41
      MP2:
      $2.00
      MP3:
      $1.82
      CO:
      $1.03
      BU (Hero):
      $6.01
      SB:
      $3.16

Preflop: Hero is BU with K, Q. MP2 folds, MP3 raises to $0.06, CO calls $0.06, Hero calls $0.06, SB calls $0.05, BB folds.
      Flop: ($0.26) K, 8, 5 (4 players) SB checks, MP3 bets $0.26, CO folds, Hero calls $0.26, SB folds.
      Turn: ($0.78) K (2 players) MP3 bets $0.39, Hero calls $0.39.
      River: ($1.56) 3 (2 players) MP3 bets $1.11, Hero calls $1.11.
      Final Pot: $3.78.
      Results follow:
      Hero shows a flush, king high(K Q). MP3 shows a full-house, fives full of kings(5 5).
      MP3 wins with a full-house, fives full of kings(5 5).

Pokaždé se nezadaří a tady jsem se svým setem (respektive Flushí) naboural do fullhousu. Call na riveru byl asi už zbytečný.

Handa č. 4
      Known players:
      MP2:
      $12.50
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $4.07
      BU (Hero):
      $5.25
      SB:
      $2.00
      BB:
      $0.96

Preflop: Hero is BU with T, A. 2 folds, CO raises to $0.08, Hero calls $0.08, 2 folds, BB folds.
      Flop: ($0.19) J, T, 6 (2 players) CO bets $0.14, Hero calls $0.14.
      Turn: ($0.47) T (2 players) CO bets $0.35, Hero calls $0.35.
      River: ($1.17) 5 (2 players) CO bets $0.87, Hero raises to $1.74, CO calls $0.87.
      Final Pot: $4.65.
      Results follow:
      Hero shows three of a kind, tens(T A). CO shows two pairs, jacks and tens(J K).
      Hero wins with three of a kind, tens(T A).

Z téhle handy jsem měl obvzlášť radost. Soupeř na CO staty 16/12/2,2 po 70 handách. Mám na něj pozici, takže dávám call a nechám se překvapit flopem. Na flopu mám middle pair, soupeř tady bude C-betovat ať už má na ruce cokoliv takže jeho Cbet calluju s tím, že na jeho turn C-bet složím, pokud checkne tak betnu 3/4 potu. Na turnu mi přichází další desítka, navíc soupeř pokračuje C betem i na turnu. Nemám tedy důvod na to tlačit a opět jen calluju. Na riveru přichází další velká sázka. Zvažuju raise All-in, ale nakonec dávám jen dvojnásobek původní sázky. No a je to doma :) .

K prvním dvěma handám asi není moc co dodat, je to přeci jen NL2. Nicméně diskuze k handám 3 a 4 je velmi vítána.
      Moje rady ohladom hands 3 & 4 by boli as velmi daleko od optima, kedze som tento limit realne nikdy nehral a vzhladom na to, ze sa zatial nikto nevyjadril, tak by som ti odporucal ich postnut aj do hand judging fora - tam ten feedback dostanes 100%ne :)
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      opal99 původně napsal
      Moje rady ohladom hands 3 & 4 by boli as velmi daleko od optima, kedze som tento limit realne nikdy nehral a vzhladom na to, ze sa zatial nikto nevyjadril, tak by som ti odporucal ich postnut aj do hand judging fora - tam ten feedback dostanes 100%ne :)
      V pohodě, není to moc k rozebírání :) , spíš pro zajmavost s čím se dá na NL2 setkat (1 a 2) a taky abych uvedl své myšlenkové pochody (handa č.4). Č. 3 jsem myslím s Twinnem už rozebíral.

---

Naivně jsem si myslel že tento měsíc stihnu přečíst všechny články k BSS, a budu rád, když vůbec stihnu ty bronzové. Na všechno je sakra málo času. X(
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Červen sice končí až zítra, ale zítra se mi asi nebude chtít, tak udělám souhrný report raději už dnes.

Nejdříve tedy trochu toho grafu a tabulek.

Necelých 7000 hand asi není dostatečný vzorek pro nějakou větší analýzu, ale rady jsou příjímány a velmi vítány. Na BB předvádím asi docela špatnou hru :D .

Jako optimální se mi zatím jeví hrát 4 stoly, při 2 se nudím, při 6 už přestávám stíhat nebo hraju jako automat. Při fullringu jsem byl zvyklý hrát běžně 6 stolů, tady ale nestíhám, takže 4 budou zdá se prozatím optimum.

Ještě se vrátím trochu k mému HUDu Zde je tedy skoro-finální nastavení:

Abb. Name / Hands / Big Blinds
      VPIP/PFR/AF/WTSD
      W$SD/WWSF
      3bet/Call 3bet/Squeeze
      Steal/Fold Vs steal/Call Vs steal/3Bet Vs steal
      Flop CB/Fold to Flop CB/Turn CB/Fold to Turn CB/

U některých statů používám barevné rozlišení. Červená (1), Oranžová (2), Žlutá (3), Zelená (4), Fialová (5). Žlutá by měla být optimální hodnota.

VPIP:
      (1) <8
      (2) <13
      (3) <25
      (4) <30
      (5) <inf.

PFR:
      (1) <12
      (2) <15
      (3) <20
      (4) <28
      (5) <inf.

AF
      (1) <1.00
      (2) <2.00
      (3) <3.50
      (4) <4.00
      (5) <inf.

WTSD
      (1) <23
      (2) <25
      (3) <27
      (4) <29
      (5) <inf.

W$SD
      (1) <50
      (2) <55
      (3) <inf

WWSF
      (1) <38
      (2) <43
      (3) <inf

3bet
      (1) <4.00
      (2) <5.30
      (3) <6.20
      (4) <8.00
      (5) <inf.

Call 3bet
      (1) <15
      (2) <20
      (3) <27
      (4) <35
      (5) <inf.

Squeez
      (1) <3
      (2) <4.6
      (3) <7.8
      (4) <10
      (5) <inf.

Steal
      (1) <22
      (2) <30
      (3) <35
      (4) <40
      (5) <inf.

FCB
      (1) <60
      (2) <70
      (3) <80
      (4) <85
      (5) <inf.

Fold to FCB
      (1) <40
      (2) <55
      (3) <62
      (4) <67
      (5) <inf.

TCB
      (1) <35
      (2) <41
      (3) <46
      (4) <53
      (5) <inf.

Fold to TCB
      (1) <10
      (2) <20
      (3) <30
      (4) <40
      (5) <inf.

Diskuze ohledně nastavení HUDu je taktéž velmi vítaná :) .

Závazky na červenec:
      :diamond: Přečíst silver články ze sekce BSS
      :diamond: Udržet Silver-status a případně se pokusit o Gold.
      :diamond: Clearovat FDB na WH (zbývá 5803 bodů do 4. 9.)
      :diamond: Dodržet denní minimální rozsah studia (1 hodina) a hraní (2 hodiny)
      :diamond: Odehrát minimálně 10000 hand, ideálně 20000 hand
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      na BB to tak má každý :f_biggrin:

jinak do statů bych ještě přidal Fold to 3bet.Připadne 4 bet :)

jo a zmenší si pls ten graf :) je zbytečně moc velký.dik

BTW můj 200 post :f_cool:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Tictacx původně napsal
      na BB to tak má každý :f_biggrin:

jinak do statů bych ještě přidal Fold to 3bet.Připadne 4 bet :)

jo a zmenší si pls ten graf :) je zbytečně moc velký.dik
      Graf upraven, dík za upozornění. ;)

4 bet už je natolik výjimečný, že ten řeším přes pop-up. Těch statů je tam už tak hodně... Spíš budu ještě nějaké ubírat: na NL2 toho soupeři moc o squeezu neví, tak je možná zbytečné to sledovat.

Tictacx původně napsal
      BTW můj 200 post :f_cool:
      Gratz :f_biggrin:
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      @staty:
      - hras prilis loose zo SB, treba si uvedomit, ze tam si postflop vzdy oop a bude sa ti hrat tazko proti hocikomu... openraising range by som tam odporucal zuzit, ale samozrejme pokial je na BB nit, tak to mozes otvorit, zalezi to dost od supera - takisto ak je tam napriklad fit-or-fold fish, tak mozes otvarat viac wide
      - zda sa mi vysoky call vs 3bet, na NL2 sa nebude asi 3betovat light, preto su tie 3betovacie ranges vacsinou velmi uzke a silne, preto by som proti nim hral viac tight
      - inak celkom fajn sa mi to zda, mozno este WWSF je trochu nizke a malo bluffujes, ale to je asi aj dobre na NL2..
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      lolofon původně napsal
      @staty:
      - hras prilis loose zo SB, treba si uvedomit, ze tam si postflop vzdy oop a bude sa ti hrat tazko proti hocikomu... openraising range by som tam odporucal zuzit, ale samozrejme pokial je na BB nit, tak to mozes otvorit, zalezi to dost od supera - takisto ak je tam napriklad fit-or-fold fish, tak mozes otvarat viac wide
      - zda sa mi vysoky call vs 3bet, na NL2 sa nebude asi 3betovat light, preto su tie 3betovacie ranges vacsinou velmi uzke a silne, preto by som proti nim hral viac tight
      - inak celkom fajn sa mi to zda, mozno este WWSF je trochu nizke a malo bluffujes, ale to je asi aj dobre na NL2..
      Svoje celkové staty za 14 dní jsem vlastně doteď ani moc nesledoval, soustředil jsem se radši na hru samotnou a řídil jsem se spíš vlastním citem a rozumem, abych právě viděl, kde dělám největší chyby. Ty staty na SB jsou samozřejmě špatné, je mi jasné že nejen na tomhle budu muset zapracovat. Konečně jsem se dostal k silver článkům BSS takže, doufám že červenec bude lepší.

Docela by mě zajmalo, jestli moje bb/100 na SB a BB je tak nějak v normě. Čekal jsem, že na obou pozicích budu v mínusu, ale nečekal jsem, že na BB to bude tolik. Naopak na SB jsem plus mínus breakeven (po započtení EV all-in).
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      TedG82 původně napsal
      Docela by mě zajmalo, jestli moje bb/100 na SB a BB je tak nějak v normě. Čekal jsem, že na obou pozicích budu v mínusu, ale nečekal jsem, že na BB to bude tolik. Naopak na SB jsem plus mínus breakeven (po započtení EV all-in).
      imo to, ze si v pluse na SB je iba dielom variance, byt na blindoch v pluse longterm je extremne narocne.
      To, ze na BB mas -50bb/100 nie je nejake katastrofalne imo, vlastne si tam v pluse, lebo keby si vzdy foldol PF, tak mas -100bb/100. Ak by si to mal este horsie ako -100bb/100, tak to by uz bolo dost zle.

inak teraz som si pozrel svoje staty za posledny mesiac - na sb mam -3 a na bb -21bb/100. na bb hram 17/10, na sb 24/20
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Tak jsem nějakým omylem nasbíral za minulý měsíc 500.94 PS bodů a jsem gold :f_biggrin: .

Plány na červenec se tedy trochu mění:

:diamond: Udržet si gold status.
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      TedG82 původně napsal
      Tak jsem nějakým omylem nasbíral za minulý měsíc 500.94 PS bodů a jsem gold :f_biggrin: .

Plány na červenec se tedy trochu mění:

:diamond: Udržet si gold status.
      omylem? :s_biggrin: spíš hraním ne?? :s_biggrin:

jinak GL ke goldu
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Omylem :f_biggrin: .

Omylem jsem si ve čtvrtek protáhl session asi o hodinu dýl a rozhodujících 0,94 bodů bylo na světě.

---

Dneska jsem vůbec neměl hrát. Kovbojové nevyhrávají.

1. KK preflop all-in a narazím na rakety.
      2. KK preflop all-in, soupeř AQo a na riveru eso.
      :f_cry:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      TedG82 původně napsal
      Omylem :f_biggrin: .

Omylem jsem si ve čtvrtek protáhl session asi o hodinu dýl a rozhodujících 0,94 bodů bylo na světě.

---

Dneska jsem vůbec neměl hrát. Kovbojové nevyhrávají.

1. KK preflop all-in a narazím na rakety.
      2. KK preflop all-in, soupeř AQo a na riveru eso.
      :f_cry:
      takových situací ještě bude z toho si nic nedělej =)
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Tictacx původně napsal
      takových situací ještě bude z toho si nic nedělej =)
      Já vím že jo, je to poker. Hodinu na to mi nějaká fishka přehrála s QJo proti raketám :f_biggrin: .

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

Known players:
      BB:
      $1.64
      MP2:
      $2.36
      MP3:
      $5.77
      CO (Hero):
      $3.57
      BU:
      $4.64
      SB:
      $2.12

Preflop: Hero is CO with A, A.
      2 folds, Hero raises to $0.08, BU raises to $0.27, 2 folds, Hero raises to $0.65, BU calls $0.38.

Flop: ($1.33) 8, 6, Q (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.33, Hero raises to $2.66, BU raises to $3.99, Hero calls $0.26.

Turn: ($8.24) 9 (2 players)

River: ($8.24) T (2 players)

Final Pot: $8.24.
      Results follow:

Hero shows a pair of aces(A A).
      BU shows a straight, queen high(J Q).

BU wins with a straight, queen high(J Q).

Aspoň vím že zítra bude líp, protože horší už to dneska být nemohlo.
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Registrace: 04.04.2011 Příspěvky: 50
      Nechci tě nějak strašit, ale může to být i horší mě se to drží už druhý týden. :f_cry:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Tento týden začala na WH "Rake race" takže ve hře Real-life si dávám sit-out a uvidíme se na konci týdne. (pokud tedy dřív nebustnu :D ).

A vlastně ještě nesmím zapomenout na dnešní trénink s Twinnem...
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Tak za poslední dva dny krásný hotrun bb/100 = 45 :f_biggrin:

Dneska odehráno v rámci rake race po třech hodinách 1000 hand. 6 stolů zdá se už pro mě není problém i když ke konci jsem už cítil únavu a bylo tam určitě i pár zbytečných chyb. Do konce týdne se můžu se věnovat pokeru 24 hodin denně, takže do neděle chci každý den odehrát 3000 hand. V neděli bych mohl být na nějakých 20000 handách tak snad to něco v rámci Rake race hodí ;) .

No a příští týden si už můžu otevřít 24 stolů a budu jako Nanonoko.
    • 1
    • 2