Cash game LIVE coaching (twinn)

• twinn1
      twinn1
      Black Member
      Registrace: 09.03.2009 Příspěvky: 2,268
      Ahoj,

v tomto threadu budu rozebírat jednotlivé coachingy. Postnu nějaké zajímavé handy, popřípadě handy které jsem nezahrál dobře. Dále rozvedu některé dotazy, které nebylo možné stihnout nějak hlouběji probrat během coachingu. Můžete sem případně psát nějaké připomínky k daným coachingům, a nebo psát dotazy, které nebyly dostatečně zodpovězeny (samozřejmě i dotazy, které nepadnuly během coachingu, ale zajímají Vás).

Jestli některou z hand nepostnu a bude mít k ní dotaz, tak ji můžete připomenout a já se ji pokusím najít a můžeme ji probrat.

Rovněž uvítám nějaké názory k mým myšlenkovým pochodům, když si budete myslet, že nejsou správné/diskutabilní.

[SIZE=18][COLOR=firebrick]Vítejte na coachingu[/color][/SIZE]

Zde můžete sledovat pravidelný coaching z NL Holdem pro začátečníky.

Čás konání: každé úterý 18:30 - 20:00

:diamond: Můj HUD (HM2) :diamond:

Stažení: ZDE
      Heslo: monkey
      Vysvětlivky:

HUD:
      Nick/winrate/Handy/Fold BB v SB/F BB v BTN
      VPIP/PFR/3bet/Fold na 3b/4b range/Fold na 4b
      Raise 1st - UTG/MP/CO/BTN/SB
      CB - Flop/Turn/River//Fold na CB - F/T/R
      C-Fold as PFA//Bet v Missed CB OOP - T/R//Donk//d/Fold//WTSD
      Bet v Missed CB IP F/T/R // x/r F/T/R

:diamond: Kalkulace potřebné FE nebo EV :diamond:

:diamond: 5.6.2012 :diamond:

Na dnešním coachingu jsem ukazoval "program" v excelu, který počítá EV pro danou fold equity v určitých spotech. [zdroj] Jelikož je řada z Vás stejně líných jako já a nechce se jim vše počítat ručně, tak jsem ho na Vaši žádost uploadnul :f_biggrin:

Download:
      Odkaz pro stažení
      Heslo: pokerstrategy

Pro lepší pochopení funkce jsou v sešitě předvyplněny 3 řádky a zde jsem Vám k tomu sepsal "manuál" :)

1) 3bet bluff

Situace kdy na BTN 3-betujeme vs. CO open raise na 3bb. Sizing volíme standartně na 9bb.

Fold equity s kterou počítáme (můžeme si s ní "pohrát" a zjistit, kdy je pro nás situace +EV).
      Current pot size we steal (velikost potu, který se snažíme ukrást před 3-betem) se skládá z CO open raise, SB a BB (= 4.5bb).
      Equity vs. calling range (equity naší handy vs. range soupeře s kterou nás dorovná) je v tomto případě rovna nule. Počítáme čistě EV našeho 3-bet bluffu při dané fold equity a nepočítáme s další hrou post-flop.
      Ze stejného důvodu se neuvažuje ani Villain's call size (kolik musí villain dorovnat).
      Our bet or raise size (velikost našeho bet/raisu) je 9bb.

Potřebná fold equity pro +EV spot je v tomto případě ~67%.

Pro matematické nadšence:
      EV(bluff) = Fold % * Pot Size – Call % * Bet Size
      EV(3bet) = x * (3bb + 1.5bb) – (1-x) * 9bb

kde x je naše potřebná fold equity.

2) 4bet bluff

Obdobná situace jako v případě 1). Tentokrát ale my čelíme 3betu a potřebujeme zjistit, jakou budeme mít s danou fold equity EV/jakou potřebujeme mít fold equity, aby 4bet byl +EV.
      Z CO open-raisujeme, dostáváme od BTN 3-bet, blindy foldnou. V potu je v současné době 13.5bb (3bb open raise, 9bb 3-bet, blindy 1.5bb). Rozhodneme se 4-betovat na 22bb. Jelikož jsme už předtím 3bb do potu investovali a v současné době už jsou součástí potu (dead money) riskujeme jen 19bb.
      Opět není do výpočtu zahrnuta situace, kdy villain zpanikaří a callne nás. Proto se neuvažuje žádná post-flop equity, ale čistě jen potřebná equity pro situaci, aby byl bluff 4-bet z long runu výhodný.

Potřebná fold equity pro +EV spot je v tomto případě ~60%.

EV(bluff) = Fold % * Pot Size – Call % * Bet Size
      EV(4bet) = x * (9bb + 3bb + 1.5bb) – (1-x) * 19bb

kde x je naše potřebná fold equity.

3) 5bet - A3s

Aby vše nebylo tak jednoduché, tak ve třetím řádku to trochu 5-betem zkomplikuji. Zde už je nutné počítat i se situacemi, kdy nás soupeř dorovná. S jakoukoliv handou máme aspoň nějakou equity, takže ji už nelze zanedbávat.
      Jako příklad jsem zvolil handu A5s, kterou jsem na NL50 squeeze/5-betoval.

NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($55.23)
      BB ($50)
      UTG ($54.93)
      UTG+1 ($119)
      CO ($50)
      BTN ($56.52)

Dealt to Hero A:heart: 3:heart:

fold, fold, CO raises to $1.50, BTN calls $1.50, Hero raises to $6.50, fold, CO raises to $14, fold, Hero raises to $55.23 (AI)

Efektivní stack v daném spotu je 100BB. Svým all-inem riskuji 87bb, abych vyhrál pot o velikosti 45bb (3bb call hráče z BTN, můj 3-bet na 13bb, 1bb od hráče na BB a konečne 28bb 4-bet hráče z CO).

Nyní je nutné určit moji equity v případě, že budu dorovnán. K tomu využiji PokerStrategy Equilab.
      Soupeřovu range samozřejmě pouze odhadnu, jestli je soupeř na tiltu, tak mě může soupeř callnout i s jinou handou, ale standartní calling range je v tomto spotu na NL50 bez předešlé dynamiky JJ+, AK. Proti této range má A3s equity 29.9% (equity vs. calling range).
      Villain má na call 100bb - 28bb = 72bb (Villain's call size).

Z výpočtu je patrné, že mi stačí, aby villain zahodil v ~37% situací a push se pro mě stává výhodným (do výpočtu není zahrnutý rake, který naší EV mírně sníží).

EV(5bet) = Fold % * Pot Size + Call % * (Our Equity * Reward – His Equity * Risk)
      EV(5bet) = x * (1bb + 3bb + 13bb + 28bb) + (1-x) * (30.7% * 204bb – 69.3% * 87)

Využití samozřejmě není jen v pre-flop hře, ale lze zadávat i situace, kdy na turnu např. check/pushnem na turnu naší kombo draw, víme, s jakou range nás villain dorovná a lehce pomocí naší equity můžeme zjistit potřebnou fold equity.

Pozn. Jestli někdo zjistí, že "program" nefunguje tak, jak by měl, popřípadě je někde chyba, tak napište sem/mně na skype, aby se zbytečně nešířil mezi ostatní. Ale snad je vše v pohodě :)

:diamond: Pre-Flop Game Plan :diamond:

Stažení: ZDE
      Heslo: monkey
  • 354 odpovědí
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      Zaujimave ruky :f_thumbsup:

@KQo: podla mna ten push na turne moze byt ok, s nasou 2nd NFD mame nejaku equity a mozeme vyfoldovat solidnu cast jeho range. Navyse si myslim, ze raz za cas nas moze callnut aj s horsou rukou - nizsou FD, kedze je to short fish...

@AcJh: volil by som iny sizing. Neviem, aky typ ryby to bol, ale ak by hrala skor fit or fold, tak by som asi volil trochu vyssi 3b, aby sme mali menej ako potsize left behind na flope a ak by to bola uplna station, tak skor mensi 3bet, nech mame trosku miesta postflop a ked netrafime par, prehrame menej. As played mame behind trosku viac ako potsize, podla mna je tu bet/fold trochu mrhanie peniazmi a povazujem to za push or fold situaciu a aby by som tu volil radsej ch/f.

tot moj pohlad :)
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      @ Lofon: Díky za reakci :)

KQ: Co se týče toho pushe na turnu, tak jsem to pushnul z důvodu, který jsi napsal - fold equity + flush draw. Možná jsem byl zbytečně result oriented :)

AJ: Určitě, bet/fold je chyba. Na toho hráče jsem neměl moc hand, tak nevím, jak přesně hrál post flop. Po tom coachingu jsem neměl asi ideální mindset :) Nyní se klaním k menšímu 3betu preflop a check/foldu na flopu.

DNEŠNÍ COACHING: jako vzorný student mám zkoušku i poslední den zkouškového, takže jsem momentálně na koleji a dnešní coaching bude možné opět sledovat přes mikogo. Download
    • kure11
      kure11
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 3
      a ID ?
    • superhrac
      superhrac
      Bronz
      Registrace: 18.06.2011 Příspěvky: 4
      No to by aj mna zaujimalo ako to spustit ?(
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      superhrac původně napsal
      No to by aj mna zaujimalo ako to spustit ?(
      nahore v liste mas nasáno Coaching zaskrtnes jen ceska videa av ybers twinna a das naladit. no a v Tabulce co se objevi,Twinn psal ID na prenos.ktere zadas do programu

Samozrejme na dnesni coaching jsi si mohl stahnout mikogo nebo sledovat pres POkerStars.
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      :diamond: 23.6.2011 (náhradní coaching) :diamond:

Tak dnešní session byla určitě povedenější než ta předchozí (+1,5 BI), ke konci už jsem ale byl docela unavený (není to sranda 2 hodiny mluvit :D ), tak je možný, že jsem něco nezahrál nejlíp/něco špatně vysvětlil.

UTG RANGE
      Na micro stakes 22+, KQ, AJ+ by jako základní range měla být OK (6-max). Range je dobré rozšiřovat, když je stůl tight nebo sedí na blindech špatní hráči (suited connectory/suited brodways). Naopak range bych zúžil, když by u stolu seděli hráči, co často callují IP, hráči hrající na shortstacku nebo nějaké agro-monkeys, které často 3betují/hrají agresivně post-flop. Užší range -> méně složitých post-flop spotů. Méně zkušení hráči můžou range zúžit o low pocket pairy.

1. Handa
      Spot vs. fishy hráči (38/22, po 50 handách, 0% fold to CB, 2/3 check/raise). Soupeře bet/calluji, protože často může bluffovat/semi-bluffovat a na turnu my může poslat all-in s horší handou. Ve své range má i nějaké Kx handy, s kterými se stejně dostanu do all-inu na turnu. Po jeho checku na turnu si myslím, že je weak a jsem ahead. Nechci mu dávat freecard, kdyby měl flush draw, tak pushuji.

NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($6.62)
      BB ($11.50)
      Hero ($10.70)
      BTN ($11.76)

Dealt to Hero J:club: K:spade:

Hero raises to $0.35, fold, SB calls $0.30, fold

FLOP ($0.80) 3:heart: 5:heart: K:diamond:

SB checks, Hero bets $0.60, SB raises to $2, Hero calls $1.40

TURN ($4.80) 3:heart: 5:heart: K:diamond: 6:diamond:

SB checks, Hero bets $8.35 (AI)

2. Handa
      Villain 52/19 po 20 handách.
      Na flopu si myslím, že nebude check/raisovat Jx ani 88 (kdyby ano, tak by to byl spíše min-raise), tak pushuji. Stackne se zde se mnou nějaký pocket pair, 8x, možná T9 :)

SB ($8.52)
      BB ($10.11)
      UTG ($10)
      Hero ($11.17)
      CO ($11.62)
      BTN ($8.61)

Dealt to Hero K:diamond: K:club:

UTG raises to $0.40, Hero raises to $1.20, fold, fold, SB calls $1.15, fold, fold

FLOP ($2.90) 8:club: J:diamond: J:spade:

SB checks, Hero bets $1.50, SB raises to $4.50, Hero raises to $8,

3. handa
      Villain 19/14, po 93 handách, AF: 1.0
      Špatně zahráno, dobře to během coachingu napsal Matuško.
      Pre-flop 3bet, protože nechci, aby se do hry zapojila fish (AJ v této situaci není žádná výhra), na SB mám pozici a můžu ho přehrát post-flop.
      Na flopu checkuji behind, protože mě tam necallne žádná horší handa. Na turnu jsem měl také checknout behind, protože od žádné horší handy nedostanu call na turnu a riveru. Když už jsem callnul jeho raise, tak musím callnout i jeho all-in na riveru.

SB ($9.82)
      Hero ($19.31)
      UTG ($6.29)
      UTG+1 ($8.74)
      CO ($11.76)
      BTN ($13.19)

Dealt to Hero J:diamond: A:club:

fold, UTG+1 calls $0.10, fold, fold, SB raises to $0.30, Hero raises to $1, fold, SB calls $0.70

FLOP ($2.10) Q:spade: J:heart: Q:club:

SB checks, Hero checks

TURN ($2.10) Q:spade: J:heart: Q:club: 8:diamond:

SB checks, Hero bets $1.10, SB raises to $3.30, Hero calls $2.20

RIVER ($8.70) Q:spade: J:heart: Q:club: 8:diamond: 2:club:

SB bets $5.52 (AI), Hero folds

4. handa
      BU 29/19 po 79 handách.
      Pre-flop 3betuji, protože nechci, aby mě callnula fish z BB a já hrál OOP proti dvěma hráčům. BU mě také může callnout s handou, kterou dominuji (KQ/AJ...) a post-flop z něj můžu získat slušnou value.
      Board je docela nebezepečný, tak betuji 2/3 potu (soupeř může mít flush draw/straight draw za předpokladu, jestli callnul nějaký suited connetor). Na push si myslím, že budu často behind. Také mohl cold callnout preflop KK/AA.

Hero ($12.58)
      BB ($3.93)
      UTG ($10.15)
      CO ($10.85)
      BTN ($18.23)

Dealt to Hero A:club: Q:heart:

fold, fold, BTN raises to $0.40, Hero raises to $1.40, fold, BTN calls $1

FLOP ($2.90) J:spade: 6:heart: Q:spade:

Hero bets $2, BTN raises to $16.83 (AI), Hero folds

BTN wins $6.57

5. handa
      Preflop mám dobré odds na call. 3bettor je poměrně tight, kdyby to necallnul BTN, tak bych to asi také callnul, ikdyž OOP (soupeř se se mnou často stackne, když hitnu svoji 7).
      Solidní flop, calluji raise od BTN s tím, že jestli má Ax, tak ho tak jako tak stacknu na turnu + můžu ve hře udržet UTG+1.
      Na turnu nejhorší možná karta, soupeře bych jednou check/callnul, jsem behind proti lepším pocket pairům (možná by je ale neraisoval na flopu) a hlavně Ax.
      River jsem měl block betovat ~2.20 a foldnou na raise. Takto vypadám hrozně weak a villain mě může easy ubluffovat.

SB ($9.64)
      BB ($10.37)
      Hero ($16.62)
      UTG+1 ($7.57)
      CO ($12.07)
      BTN ($10.04)

Dealt to Hero 7:heart: 7:diamond:

Hero raises to $0.45, UTG+1 raises to $1, fold, BTN calls $1, fold, fold, Hero calls $0.55

FLOP ($3.15) 7:club: A:club: A:spade:

Hero checks, UTG+1 bets $0.50, BTN raises to $2, Hero calls $2, UTG+1 folds

TURN ($7.65) 7:club: A:club: A:spade: A:diamond:

Hero checks, BTN checks

RIVER ($7.65) 7:club: A:club: A:spade: A:diamond: 9:heart:

Hero checks, BTN bets $3.10, Hero folds

BTN wins $7.28

6. handa
      Villain 64/18 po 31 handách, AF: 1.3
      Na flopu raisuji svoji combo draw (už na flopu chci dostat do hry všechny chipy, další spade může zastavit akci - proti Tx je to zhruba flip + fold equity).
      Na turnu mi přijde villain weak, mám slušnou equity (proti AT 30%) + fold equity, tak pushuji.

SB ($9.08)
      BB ($6.99)
      UTG ($4.19)
      Hero ($11.04)
      BTN ($10)

Dealt to Hero 4:spade: 5:spade:

fold, Hero raises to $0.35, fold, fold, BB calls $0.25

FLOP ($0.75) 3:spade: 2:spade: T:club:

BB bets $0.40, Hero raises to $1.70, BB calls $1.30

TURN ($4.15) 3:spade: 2:spade: T:club: 7:diamond:

BB bets $0.70, Hero raises to $8.99 (AI),

7. handa
      Villain 40/23/91 hand
      Na flopu jsem se rozhodoval mezi donkbetem a check/raisem. Nakonec jsem rozhodl pro check/raise, protože jsem předpokládal, že villain si bude svoje Ax chránit před flush + bude betovat i flush draw + board je pro něj dobrý na CB, kdyby to A neměl.Myslím si, že na raise by mi tento hráč handu jako AJ/AQ nefoldnul. Navíc jsem deep, tak bude snazší dostat všechny peníze do hry c/r flop, bet turn, bet river. Villain checkuje behind, z čehož příliš nadšený nejsem, na turnu betuji, protože můžu dostat nějakou value z flush draw.
      Na riveru bude villain imo často weak, tak betuji, aby mě callnul s Qx.

Hero ($18.49)
      BB ($13.49)
      UTG ($10.84)
      UTG+1 ($10.29)
      CO ($2.37)
      BTN ($21.53)

Dealt to Hero 5:club: 5:spade:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.30, Hero calls $0.25, fold

FLOP ($0.70) A:club: 5:heart: 7:club:

Hero checks, BTN checks

TURN ($0.70) A:club: 5:heart: 7:club: Q:club:

Hero bets $0.50, BTN calls $0.50

RIVER ($1.70) A:club: 5:heart: 7:club: Q:club: 7:heart:

Hero bets $1.20

8. handa
      BTN 20/15/137 hand, AF: 1.6, 3bet: 3.1

Imo na flopu budu většinou behind. Nejlepší, co mě může potkat, tak je imo flip a to za předpokladu, že bude raisovat AQ/KQ (flip range: TT-JJ, QJ,QT,JT,KQ,AQ). Nepočítám zde s QQ/AK, což by mohl 3betovat preflop (ale taky nemusel :f_biggrin: ).

SB ($7.40)
      BB ($4)
      UTG ($10.87)
      UTG+1 ($10.87)
      Hero ($13.07)
      BTN ($10.29)

Dealt to Hero A:heart: A:diamond:

fold, fold, Hero raises to $0.35, BTN calls $0.35, fold, fold

FLOP ($0.85) J:heart: Q:diamond: T:club:

Hero bets $0.80, BTN raises to $2.40, Hero folds

BTN wins $2.33

9. handa
      CO unknown

Imo proti neznámému hráči, je zde pouze call lepší, protože nevím, jak často soupeř calluje 3bet a udržím tak ve hře handy, které dominuji. Rovněž to může být nějaký NIT a proti němu nechci hrát 3bet spot OOP s AQ.
      Nevýhodou je, že jsem OOP, ale soupeře můžu často check/raisnout na low boardu.
      Tenhle flop není nejlepší, soupeř mě může callnout s nějakou draw/Jx, tak se rozhoduji pro check/fold.

SB ($24.50)
      Hero ($17.60)
      UTG ($13.01)
      UTG+1 ($10)
      CO ($10.65)
      BTN ($10)

Dealt to Hero A:spade: Q:heart:

fold, fold, CO raises to $0.30, fold, fold, Hero calls $0.20

FLOP ($0.65) 2:spade: J:club: 7:club:

Hero checks, CO bets $0.46, Hero folds

CO wins $0.62

Jestli jsem na něco zapomněl, tak mi to připomeňte a zkusím to najít. Také jestli máte nějaké dotazy, tak je můžu zodpovědět. Uvítám také jakékoliv připomínky k handám i k samotnému coachingu.

btw Jelikož mi to zabírá docela dost času, tak bych také rád věděl, jestli je o tento thread zájem a má smysl ho psát :)

EDIT: Příště bych si to po sobě měl napřed přečíst.
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      @superhrac: Jak už je napsáno, tak nahoře je coaching/trénink (jak kdy :D ), každé pondělí od 19:00 - 21:30 by ti tam mělo blikat společně s mým jménem a vlajkou ČR naladit. V popisu coachingu pak je, pod jakým nickem si mě můžeš najít na Pokerstars, popřípadě když je coaching s mikogo, tak je tam ID.

Jestli máš zájem o Sit and Go, tak coaching je každé úterý s Dankenem.
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      twinn1 původně napsal
      btw Jelikož mi to zabírá docela dost času, tak bych také rád věděl, jestli je o tento thread zájem a má smysl ho psát :)
      Nevím jak pro ostatní ale pro mě to určitě smysl má. Při couchingu v té rychosti mi ještě pořád spousta podstatných věcí uniká, takže si to velmi rád připomenu. Jinak Mikogo určitě super, je lepší tvoje handy přímo vidět, navíc vidím i data z HUDu.
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      TedG82 původně napsal
      twinn1 původně napsal
      Nevím jak pro ostatní ale pro mě to určitě smysl má. Při couchingu v té rychosti mi ještě pořád spousta podstatných věcí uniká, takže si to velmi rád připomenu. Jinak Mikogo určitě super, je lepší tvoje handy přímo vidět, navíc vidím i data z HUDu.
      +1 ... souhlas se vším ... Duncan by mohl zvážit jestli Mikogo nepoužívat taky, je to s tím super :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Taky super. Mikogo tomu teprve dodalo šťávu :) Ke konci jsem trochu usínal, ale za to nemůžeš ty, ale to že jsem předchozí noc spal jen dvě hodiny.

Handy pro zveřejnění si vybral skvěle. Určitě je hodně fajn si ty nejzajímavější z nich projít ještě jednou i s psaným komentářem. Přece jen po téměř dvou hodinách poslechu to všechno v hlavě nezůstane. Takže budu moc rád když v tom postování budeš pokračovat nadále. Je to více než vhodné doplnění couchingu.

Ty dvě sedmičky zamrzí, ale myslím si, že ač zbývalo poslední eso, tak ho jak na potvoru měl. Teoreticky mohl mít i devítku. Sice by to bylo trošku divný, ale na nízkých limitech je možné všechno :) Jinak ač by to nebylo správně, tak já bych se asi neudržel a callnul bych mu to, což svědčí o tom, že tvé tréninky potřebuju :D
    • GerryCze
      GerryCze
      Stříbro
      Registrace: 09.10.2009 Příspěvky: 141
      Ahoj,

ještě bych prosímtě rád viděl komentář k té hře 8hTh, kdy si na flopu trefil malý pár + flash draw, jestli se nepletu tak to bylo 8KhJh... vesměs mě zajímá podle čeho se rozhoduješ raději pro call než pro raise, respektive kdy je celkově podle tebe v takových situacích lepší call a kdy raise ( na soupeře si určitě neměl dostatečný vzorek hand, ale klidně se rozepiš i o tom, když ho máš)

P.S. - nejsem si teď tak úplně jistej jestli to opravdu byly srdce, ale určitě víš, kterou hand mám na mysli ;-)
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      crazyfish89 původně napsal
      TedG82 původně napsal
      twinn1 původně napsal
      +1 ... souhlas se vším ... Duncan by mohl zvážit jestli Mikogo nepoužívat taky, je to s tím super :)
      Aj pre mna to vyznam ma...GJ :)
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      Ahoj,

dnešní coaching (27.6.) bude probíhat "starým" způsobem. Přes mikogo proběhly jen ty dva coachingy, kdy jsem byl na koleji.

Jediná možnost jak coaching udělat opět přes mikogo: nějaká dobrá duše s nadupaným internetem by byla ochotná coaching re-streamovat.

Když se někdo takový najde, tak mi napiště na skype: twinnieee.

Ad T8s handa

Na flopu jsem nechtěl raisovat, protože villain je unknown. Když mu přiřadím range QT, QJ, KQ, AQ, 22,TT,QQ, Ahxh, Khxh, tak jsem trochu behind. Na druhou stranu, když raisnu, tak si připravím situaci pro push turn a na blank turnu by mě mohli vyfoldovat lepší flush draw a možná QJ. Jak jsem ale psal, villain je behind a nevím, co od něj očekávat, tak jsem se rozhodl pouze pro call, protože mám pozici a dává mi dobré odds na call.
      Na turnu hituji a myslím si, že když raisnu, tak mi často může foldnout Qx, tak se rozhoduji pouze pro call. Na riveru pak soupeř nemá téměř nikdy na tomto limitu lepší flush a betuji slabě, aby mě callnul s Qx/setem.

Jestli si myslíte, že je lepší raise/broke na flopu, tak jsem otevřen každé diskuzi :)

SB ($10.28)
      BB ($11.66)
      UTG ($13.58)
      Hero ($10.22)
      BTN ($10.51)

Dealt to Hero 8:heart: T:heart:

fold, Hero raises to $0.35, fold, SB calls $0.30, fold

FLOP ($0.80) T:spade: Q:heart: 2:heart:

SB bets $0.50, Hero calls $0.50

TURN ($1.80) T:spade: Q:heart: 2:heart: 7:heart:

SB bets $1, Hero calls $1

RIVER ($3.80) T:spade: Q:heart: 2:heart: 7:heart: 9:heart:

SB checks, Hero bets $1.10,
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      :diamond: 27.6.2011 :diamond:

Trošku opožděně dodám pár hand z tohoto coachingu.

1. Handa
      Villain je 60/8 po 74 handách, 3bet 8.0

Aby ten call pro mě byl breakeven, tak potřebuji 45% equity. Tu mám proti range 88+, AJ+, KQ. Myslím si ale, že by mohl pushnout i trochu weak Ax kombinace.

SB ($3.69)
      BB ($6)
      UTG ($10)
      UTG+1 ($16.35)
      CO ($11.14)
      Hero ($10.98)

Dealt to Hero 9:diamond: 9:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.35, SB raises to $3.69 (AI), fold, Hero calls $3.34

2. Handa
      Villain 41/22 po 25 handách.

Preflop možná trochu loose open raise, ale stůl by dost tight. Na flopu betuji, abych dostal value z flush draw a možná 8x. Turn chci hrát check/call s tím, že villain bude v případě, že nebude mít flush, checkovat behind river. Na riveru hraji bet/fold půlku potu. Fish mi často nezahodí Tx a flush bude raisovat. Možná mě callne i s nějakým nesmyslem.

SB ($13.41)
      BB ($10.74)
      Hero ($11.43)
      UTG+1 ($6.94)
      CO ($10.98)
      BTN ($10)

Dealt to Hero J:heart: T:heart:

Hero raises to $0.45, UTG+1 calls $0.45, fold, fold, fold, fold

FLOP ($1.05) 8:club: 3:spade: T:spade:

Hero bets $0.80, UTG+1 calls $0.80

TURN ($2.65) 8:club: 3:spade: T:spade: 6:spade:

Hero checks, UTG+1 checks

RIVER ($2.65) 8:club: 3:spade: T:spade: 6:spade: J:club:

Hero bets $1.30, UTG+1 calls $1.30

3. handa
      Villain 17/11, AF: 18.0, SB steal: 73%, Fold-To-3bet 2/7, po 226 handách.

Preflop 3betuji, protože jeho range ze SB je hrozně široká a snažím se ho dostat pod tlak. Na flopu nebeteji, protože mám nějakou showdown value proti pocket pairům 99-JJ, z kterých bych mohl dostat ještě nějakou value na turnu. Soupeř ovšem na turnu leaduje a já jen calluji s tím, že river bych si rád chechnul behind. Ikdyž je hodně agresivní post-flop, tak si myslím, že river musím foldnout.

SB ($10.51)
      Hero ($21.51)
      UTG ($5.90)
      CO ($10)
      BTN ($10.69)

Dealt to Hero Q:club: 2:club:

fold, fold, fold, SB raises to $0.35, Hero raises to $0.90, SB calls $0.55

FLOP ($1.80) Q:diamond: K:heart: 6:spade:

SB checks, Hero checks

TURN ($1.80) Q:diamond: K:heart: 6:spade: 8:spade:

SB bets $1.20, Hero calls $1.20

RIVER ($4.20) Q:diamond: K:heart: 6:spade: 8:spade: K:spade:

SB bets $2, Hero folds

SB wins $4

4. handa
      Villain stejný hráč jako v handě 3

Na flopu betuji abych dostal value z Ax a flush draw. Na turnu doufám, že má tu flush, ikdyž zde možná šlo checknout behind a nechat ho bluffovat river kvůli jeho agresi. Na druhou stranu by zde nemusel foldnou Ax a případnou kombianci s jedním :diamond: .

SB ($12.54)
      Hero ($10.42)
      UTG ($12.13)
      UTG+1 ($20.38)
      CO ($10.33)
      BTN ($17.86)

Dealt to Hero 4:club: A:heart:

fold, fold, fold, fold, SB raises to $0.35, Hero raises to $0.90, SB calls $0.55

FLOP ($1.80) 4:diamond: 4:spade: A:diamond:

SB checks, Hero bets $1.20, SB calls $1.20

TURN ($4.20) 4:diamond: 4:spade: A:diamond: Q:diamond:

SB checks, Hero bets $2.70, SB folds

Hero shows 4:club: A:heart:

Hero wins $4

5. handa

Villain je 60/8/74 hand, 0% Fold to CB (5).

Flop betuji poměrně slabě s OESD + backdoor flush draw, abych si dával dobré odds a zároveň budoval pot. Na turnu mám nějakou fold equity + pokračuji v budování potu. Soupeř po mém checknutí může betnout silně a tím bych měl špatné odds, takže si myslím, že pokračování v sázení je v pořádku.

SB ($10)
      BB ($16.35)
      UTG ($11.14)
      Hero ($10)
      CO ($7.25)
      BTN ($5.85)

Dealt to Hero 7:spade: 6:spade:

fold, Hero raises to $0.35, CO calls $0.35, fold, fold, fold

FLOP ($0.85) 9:club: 8:heart: 4:spade:

Hero bets $0.50, CO calls $0.50

TURN ($1.85) 9:club: 8:heart: 4:spade: Q:heart:

Hero bets $0.90, CO calls $0.90

RIVER ($3.65) 9:club: 8:heart: 4:spade: Q:heart: T:club:

Hero bets $2, CO folds

Hero shows 7:spade: 6:spade:

Hero wins $3.48

6. handa

Villain 44/13 po 63 handách.

Na flopu betuji, protože tam hrozí flush draw + villain mě může callnou s Qx, 8x nebo nějakým pocketpairem jako 99. Min-raise nechci callovat, protože může přijít :club: a zastavit akci proti tomuto hráči, který se na druhou stranu může se mnou stacknout s handou jako AQ/KQ.

SB ($16.08)
      BB ($7.68)
      UTG ($11.48)
      UTG+1 ($10)
      Hero ($14.41)
      BTN ($4.45)

Dealt to Hero 2:heart: 2:spade:

fold, fold, Hero raises to $0.35, fold, fold, BB calls $0.25

FLOP ($0.75) 8:spade: Q:club: 2:club:

BB checks, Hero bets $0.60, BB raises to $1.30, Hero raises to $3, BB folds

Hero shows 2:heart: 2:spade:

Hero wins $3.19

7. handa

BB 63/15, jeho druhý 3bet po 50 handách.
      BTN 36/24 po 70 handách.

V poslední handě coachingu jsem se chtěl po min-raise izolovat s BB ve hře. Tento hráč mě může dorovnat mimo pozici i s horšími Ax handami. Nelíbí se mi ovšem call od BTN a jelikož jsme 200BB+ deep a min-raise/push od BB vypadá hodně strong, tak volím fold.

SB ($10.38)
      BB ($7.71)
      UTG ($4.52)
      Hero ($21.37)
      CO ($5.45)
      BTN ($23.60)

Dealt to Hero K:club: A:heart:

fold, Hero raises to $0.35, fold, BTN calls $0.35, fold, BB raises to $0.60, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.15, BB raises to $7.71 (AI), Hero folds

:diamond: 4.7.2011 :diamond:

1. handa
      CO 28/22/114
      BB první handa (podle stacku fish)

Na flopu betuji, protože soupeře často board netrefí + mám flush draw. Callnout mě může pocket pair/nižší flush draw a samozřejmě Jx. To že mě callnuli oba, tak mě moc netěší. Očekávám nějaký raise na turnu od Jx, tak už nebetuji a handu chci vzdát. CO ovšem vsází tak málo a já mám nuts flush draw + gut shot, kdy můžu ze soupeře ještě něco pěkného na riveru dostat, tak se rozhodnu pro call. River betuji pro případ, že by se jeden hráč rozhodl callnout s pocket pairem, nechci, aby mi checknul behind. Jx bude točit do all-inu. V podstatě mě poráží jen 33 a možná 55, který si na flopu jeden z nich mohl callnout.

SB ($9.64)
      BB ($8)
      UTG ($16.96)
      Hero ($10.52)
      CO ($10.65)
      BTN ($23.92)

Dealt to Hero A:heart: 4:heart:

fold, Hero raises to $0.35, CO calls $0.35, fold, fold, BB calls $0.25

FLOP ($1.10) J:heart: J:diamond: 3:heart:

BB checks, Hero bets $0.70, CO calls $0.70, BB calls $0.70

TURN ($3.20) J:heart: J:diamond: 3:heart: 5:spade:

BB checks, Hero checks, CO bets $1, BB calls $1, Hero calls $1

RIVER ($6.20) J:heart: J:diamond: 3:heart: 5:spade: 2:spade:

BB checks, Hero bets $4, CO raises to $8, BB calls $5.95 (AI), Hero raises to $8.47 (AI), CO calls $0.47

2. handa
      UTG+1 16/10/100 hand
      SB 18/16/130 hand
      BB 22/19/230 hand

Na flopu nebetuji, protože všichni vypadají rozumě. Nečekám, že se se mnou nějak light stackne handa jako 99. Board není nebezpečný, callne mě jen set, 67, pocket pair (8x je nepravděpodobné). Na turnu už betuji, protože nechci zase handu procheckovat do showdownu + nějaké Tx kombinace soupeři ve své range mají. Na riveru bych měl mít nějčastěji nejsilnější handu.

SB ($16.60)
      BB ($11.99)
      Hero ($11.68)
      UTG+1 ($10)
      CO ($7.01)
      BTN ($10.60)

Dealt to Hero 8:spade: 8:club:

Hero raises to $0.40, UTG+1 calls $0.40, fold, fold, SB calls $0.35, BB calls $0.30

FLOP ($1.60) 5:spade: 8:heart: 3:club:

SB checks, BB checks, Hero checks, UTG+1 checks

TURN ($1.60) 5:spade: 8:heart: 3:club: T:diamond:

SB checks, BB checks, Hero bets $1.20, UTG+1 calls $1.20, SB folds, BB folds

RIVER ($4) 5:spade: 8:heart: 3:club: T:diamond: K:heart:

Hero bets $2.50, UTG+1 raises to $5.70, Hero raises to $9.50, UTG+1 calls $2.70 (AI)

3. handa
      Villain 27/15/70 hand

Preflop sice nerad 3betuji UTG, ale jelikož je to NL10 a viděl jsem hodně loose callu OOP, tak se rozhoduji pro 3bet pro value. Tento flop často na tomto limitu nebetuji, protože na něm nic nehrozí, ale rozhodl jsem se pro bet kvůli těm loose callům OOP, co jsem zatím viděl (AJ/AQ + nějaký pocket pair, protože betuji "slabě"). Na turnu se mi otevírá flush draw a nemám v plánu foldnou ani na check/raise. River nuts.

SB ($17.44)
      BB ($42.87)
      UTG ($8.22)
      UTG+1 ($10.40)
      CO ($13.65)
      Hero ($11.88)

Dealt to Hero A:diamond: K:diamond:

UTG raises to $0.30, fold, fold, Hero raises to $0.90, fold, fold, UTG calls $0.60

FLOP ($1.95) A:heart: 5:diamond: 9:spade:

UTG checks, Hero bets $1, UTG calls $1

TURN ($3.95) A:heart: 5:diamond: 9:spade: T:diamond:

UTG checks, Hero bets $2, UTG calls $2

RIVER ($7.95) A:heart: 5:diamond: 9:spade: T:diamond: Q:diamond:

UTG bets $4.32 (AI), Hero calls $4.32

4. handa
      Unknown soupeři.

Preflop klasický call na set. Flop hituji jako pro (ale radši bych viděl jen jednu 5 a spíš něco, co hitne soupeře), nemá smysl nikam spěchat, board je hodně dry. Na turnu už je možná nějaká straight draw + flush draw + s 9x by se soupeři také nemuseli pustit, takže raisuji, abych budoval pot, ikdyž teda soupeři nějak silně nevypadají (možná trochu větši raise?).

SB ($22.25)
      BB ($14.37)
      UTG ($5.14)
      UTG+1 ($9.36)
      Hero ($10.45)
      BTN ($11.59)

Dealt to Hero 5:spade: 5:diamond:

UTG raises to $0.20, UTG+1 calls $0.20, Hero calls $0.20, fold, fold, BB calls $0.10

FLOP ($0.85) 9:diamond: 5:heart: 5:club:

BB checks, UTG bets $0.20, UTG+1 calls $0.20, Hero calls $0.20, BB folds

TURN ($1.45) 9:diamond: 5:heart: 5:club: 6:heart:

UTG bets $0.20, UTG+1 calls $0.20, Hero raises to $0.80, UTG raises to $1.40, UTG+1 folds, Hero raises to $2.50, UTG raises to $3.60, Hero raises to $10.05 (AI), UTG calls $1.14 (AI)

RIVER ($11.13) 9:diamond: 5:heart: 5:club: 6:heart: T:diamond:

5. handa
      Villain unknown, zrovna přisedl.

Preflop ne3betuji, protože villain by mohl foldnou horší Ax/Qx kombinace. Flop a turn jen calluji, nevidím v raise nějakou extra value proti neznámému hráči. River check behind, protože si nemyslím, že mě zde callne moc horších hand.

SB ($10)
      Hero ($12.26)
      UTG ($9.74)
      UTG+1 ($16.17)
      CO ($3.25)
      BTN ($9.25)

Dealt to Hero A:club: Q:heart:

fold, fold, fold, fold, SB raises to $0.40, Hero calls $0.30

FLOP ($0.80) J:diamond: 7:diamond: Q:spade:

SB bets $0.70, Hero calls $0.70

TURN ($2.20) J:diamond: 7:diamond: Q:spade: 3:diamond:

SB bets $1.50, Hero calls $1.50

RIVER ($5.20) J:diamond: 7:diamond: Q:spade: 3:diamond: 3:spade:

SB checks, Hero checks

SB shows A:spade: A:diamond:
      (Pre 92%, Flop 91.6%, Turn 97.7%)

Hero shows A:club: Q:heart:
      (Pre 8%, Flop 8.4%, Turn 2.3%)

SB wins $4.95

6. handa

Villain 18/12/330 hand, AF: 5.6

Na flopu dostávám dobré odds s nuts flush draw + gutshot + 1 over karta. (Pot odds 28%, proti 44, 99, 33, 98, T9, A9 mám na turn equity 30%, jestli má ve své range další 9x kombinace nebo třeba TT, tak lépe pro mě. Na turnu beru s radostí free river a na kterém je to fold. Když by byl turn A, tak bych ho při rozumném betu callnul (pot bet ne) a na riveru přehodnotil.

SB ($11.09)
      BB ($10)
      UTG ($13.71)
      CO ($12.20)
      Hero ($10.94)

Dealt to Hero A:club: 2:club:

fold, fold, Hero raises to $0.35, SB calls $0.30, fold

FLOP ($0.80) 3:club: 4:diamond: 9:club:

SB checks, Hero bets $0.50, SB raises to $1.60, Hero calls $1.10

TURN ($4) 3:club: 4:diamond: 9:club: 8:heart:

SB checks, Hero checks

RIVER ($4) 3:club: 4:diamond: 9:club: 8:heart: 3:heart:

SB bets $2, Hero folds

SB wins $3.81

Z těch zajímavých hand by to mělo být vše. Jestli si někdo ještě něco vybaví, tak napište (asi bych měl psat hned v úterý). Přípomínky a dotazy jsou vítány.

Byl požadavek na postování grafů a statů, tak pojdmě na to. (prvních cca 50 hand před coachingem).

Aby mi na ten coaching někdo příště přišel :f_biggrin:

RESTREAMER
      Jelikož je mikogo lepší jak pro mě, tak hlavně pro Vás, bylo by dobré najít nějakého dobrovolníka, který by coaching restreamoval.

Požadavkem je kvalitní upload (neodhadnu, ale pod 10Mbit to nemá asi smysl) a ochota mít puštěný jen ten coaching a nic jiného (žádné komunikační programy, P apod.)

Co nabízím? Slávu a tajnou cenu.

• cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      A já jsem si myslel, že jsem vadnej, ze mám zdaleka nejziskovější early pozice a button, nelepší pozice na stole, sotva na pokovině toho co na early. potěšil jsi mě :)
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      4. ruka zo 4.7. (55)
      ak len callneme pot, tak sa nam imo bude dost tazko dostavat cely stack dnu, co tak nejaky maly raise, aby sme dvoma potsize betmi na turne a rivri vedeli pushnut cely stack? vyzera to sice celkom silno ale obaja nemaju fullstack, takze to budu asi skor ryby...

5. ruka (AQo)
      osobne by som asi valuebetoval ten river okolo pol potu, ale je to tesne. je to bvb a ludia zvyknu dost casto robit neprimerane loose adjusty podla mna.

6. ruka (A2s)
      nerozumiem, preco nebetujeme turn. ked check/raisol flop, tak repuje vlastne len sety + mozno TT-JJ, ale ziadnu silnu ruku by s velkou pravdepodobnostou nechcekol na turne, kedze je board velmi drawy a potrebuje protection. preto si myslim, ze sa tam velmi casto proste vzdava a nasa fold equity je vysoka.

inak GL s coachingom, uz by som sa tam rad isiel niekedy pozriet, keby som tak nezabudal na to stale :)
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      Ahoj, pridáš grafy a staty z posledneho coachingu ? Taktiež by ma zaujimalo či nemaš v pláne začať s NL20tkou
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      @Lolofon:

55 - Ten board je hrozně dry a oba mi přijdou dost weak, takže si myslím, že 90% případů tady budou foldovat i na raise 0.60. Přijde mi lěpší callnout flop, silně raisnout turn a pushnout river (jak jsem to zahrál, tak ten raise je fakt malý, a měl být určitě větší).

AQ - Mně se spíše líbí checknout behind, protože v tom spotu moc value nevidím. Z horších mě callne KQ, možná hodně loose AJ/KJ, ale nemyslím si, že by zde byl bet nějak více +EV než check behind (teď jsem si všiml, že jsem nesmazal handu soupeře :/)

A2s - Myslím si, že když bych chtěl betovat turn, tak musím pushnout river, protože mě na tomto limitu podle mě na flopu raisnee s 9x a check/callne turn. Abych ho přinutil fold, tak musím pushnout river (a to bych ještě mohl dostat nějaký sick call). Jelikož jde o coaching micro stakes, tak se spíše snažím hrát jednoduše a ukazovat, že by měl být dostatek value v hitnutých spotech, a že není nutné nějak extra bluffovat. Ale máš pravdu, že villain vypadá weak.

@Cimpercamper:

Jde o vzorek hand. Z long runu by měl být BU nejziskovější a blindy nejprodělečnější. Za BU by měl být CO, MP a EP :) Teda je to můj názor.

@bellagiolc25: Přemýšlel jsem, že bych zkusil jeden coaching vyšší a jeden nižší limit, ať je alespoň nějaká změna. V pondělí si to promyslím a je dám vedět, na jakém limitu coaching bude.
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      :diamond: 11.7.2011 :diamond:

Jelikož mám momentálně plno starostí v běžném životě - rodiče pryč a do toho si bratr zlomil ruku, takže celý barák jsem musel oblítat sám + vypravit bratra do Ameriky + oslava kamarádových narozenin + nějaká ta příprava stánku a zásob (= alkohol) na Hip Hop Jam, tak postuji handy až teď.

1. handa

Na villaina mám cca 20 hand, ale jeví se fishy.

Preflop 3betuji pro value (hodně lidí na tomto limitu calluje 3bety s handami, které dominuji) a zároveň nechci hrát post flop mimo pozici proti dvěma hráčům. Flop checkuji, protože by mě řada horších hand mohla foldnout nebo z nich nedostanu víc jak call na flopu. Tím, že checknu, tak můžu dostat call na dvou streets od nějakých pocket pairů + dávám soupeřovi prostor pro bluff. Villain pot betuje a nemyslím si, že takto bude hrát se setem/dvěma páry. Proti jeho range AJ+ je to víceméně flip, když k tomu přidám nějaké bluffy + možná horší Ax, tak je to pro mě snadný check/call a check/raise.

Hero ($12.85)
      BB ($10.48)
      CO ($12.51)
      BTN ($32)

Dealt to Hero Q:club: A:club:

fold, BTN raises to $0.20, Hero raises to $1.10, fold, BTN calls $0.90

FLOP ($2.30) 4:club: A:heart: 6:spade:

Hero checks, BTN bets $2.20, Hero calls $2.20

TURN ($6.70) 4:club: A:heart: 6:spade: 6:diamond:

Hero checks, BTN bets $9.20, Hero raises to $9.55 (AI), BTN calls $0.35

:diamond: 2. handa :diamond:
      Opět soupeř, který je témeř neznámý, ale jeví se fishy.

Preflop calluji, snažím se vytvořit tlak na soupeře. Handa se slušnou post-flop equity + můžu využít pozice. Vs. missed CB na flopu semi-bluffuji a min-raise s gut shotem + flush draw musím kvůli odds callnout.

SB ($5.05)
      Hero ($26.54)
      UTG ($10)
      UTG+1 ($10.10)
      CO ($10)
      BTN ($6.94)

Dealt to Hero 5:spade: 3:spade:

fold, fold, fold, fold, SB raises to $0.30, Hero calls $0.20

FLOP ($0.60) 2:heart: 2:spade: 6:spade:

SB checks, Hero bets $0.45, SB raises to $0.90, Hero calls $0.45

TURN ($2.40) 2:heart: 2:spade: 6:spade: 4:spade:

SB bets $2.30, Hero raises to $4.60, SB calls $1.55 (AI)

RIVER ($10.10) 2:heart: 2:spade: 6:spade: 4:spade: 7:heart:

:diamond: 3. handa :diamond:

Villain super fish, 92/46/25 hand

Flop a turn betuji pro value z horších Ax. Nejsem si jistý, jestli ten turn callovat, ale já tyto situace zahazuji. Soupeř má ve své range kromě horších Ax i flush a 8x, takže si myslím, že +EV call to zde není.

Hero ($10)
      BB ($11.76)
      UTG ($12.32)
      UTG+1 ($6.94)
      CO ($15.24)
      BTN ($8.07)

Dealt to Hero A:spade: Q:heart:

fold, UTG+1 calls $0.10, fold, fold, Hero raises to $0.60, fold, UTG+1 calls $0.50

FLOP ($1.30) 6:club: 8:diamond: A:club:

Hero bets $1, UTG+1 calls $1

TURN ($3.30) 6:club: 8:diamond: A:club: 8:club:

Hero bets $1.80, UTG+1 raises to $5.34 (AI), Hero folds

UTG+1 wins $6.57

:diamond: 4. handa :diamond:

Villain 13/13/121 hand

Flop calluji, protože soupeře tento board často netrefí a bude check/foldovat turn. Na turnu mi přijde villain slabý a dávám mu prostor hitnout. Na riveru si nemyslím, že villain bude mít nějakou strong handu, tak neraisuji moc. Měl bych raisnout víc? Co dělat, když villain pushne?

SB ($41.69)
      BB ($25.29)
      UTG ($10.41)
      UTG+1 ($10)
      Hero ($10)
      BTN ($10.87)

Dealt to Hero 6:diamond: 7:diamond:

UTG raises to $0.30, fold, Hero calls $0.30, fold, fold, fold

FLOP ($0.75) 6:club: 2:spade: 8:diamond:

UTG bets $0.50, Hero calls $0.50

TURN ($1.75) 6:club: 2:spade: 8:diamond: 6:heart:

UTG checks, Hero checks

RIVER ($1.75) 6:club: 2:spade: 8:diamond: 6:heart: 5:diamond:

UTG bets $1.16, Hero raises to $2.50, UTG calls $1.34

:diamond: 5. handa :diamond:
      Villain 29/22/48 hand

Turn je snad nejhorší možný. Porážím jen horší pocket pairy a z nich už pravděpodobně nic nedostanu. Na riveru betovat pro value z horších pocket pairu/ze "splitu"?

Hero ($10.31)
      BB ($10.15)
      UTG ($23.62)
      UTG+1 ($25)
      CO ($10.41)
      BTN ($17.81)

Dealt to Hero K:spade: K:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.30, Hero raises to $1.20, fold, BTN calls $0.90

FLOP ($2.50) J:club: 9:diamond: J:heart:

Hero bets $1.30, BTN calls $1.30

TURN ($5.10) J:club: 9:diamond: J:heart: 9:heart:

Hero checks, BTN checks

RIVER ($5.10) J:club: 9:diamond: J:heart: 9:heart: 9:club:

Hero checks, BTN checks

:diamond: Graph and stats :diamond: