Macau - live poker na leto

• zloVkvetinaci
      zloVkvetinaci
      Bronz
      Registrace: 19.04.2008 Příspěvky: 155
      Jul-Sept 2012, Macau

Prenajat izbu v blizkosti kasina a grindit 3 mesiace live cash games. Hra sa hlavne 10/25 a 25/50 HKD, teda ~nl300 a ~nl600. Casto bezia aj 50/100, 100/200 a vyssie, ak na to mate roll. Hry su soft, regovia zly, waiting listy max hodina. Byvanie v hoteli je drahe, preto bude dobre nieco kratkodobo prenajat. Predbezny zaujem? :) Samemu sa mi tam nechce, idealne 3-4 ludia :)

todo:
      1. zistit dobre kasina (venezian, wynn, gl...)
      2. zistit ceny (najom, jedlo, etc)
      3. zostavit partiu
      4. naucit sa hrat live :)

ad 1/ z citania 2+2 vyzera najlepsie Venezian
      ad 2/ apartmany sa vraj daju prenajat od 2-3 tisic HKD, teda cca 250-400$.

viac:
      google
      +
      http://forumserver.twoplustwo.com/27/brick-mortar/poker-macau-488/
  • 8 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Příští rok, až na to budu mít roll :s_biggrin:
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      acceleration123 původně napsal
      Příští rok, až na to budu mít roll :s_biggrin:
      Asi tak, až ovládnu online scénu tak si rád zajedu zagrindit a naučit live ;)
    • ZhiCheng
      ZhiCheng
      Stříbro
      Registrace: 04.10.2008 Příspěvky: 2,294
      chystá se něco? kdyby ano, tak to nezapomente vzít přes Filipíny!;)
    • JuiceQuadre
      JuiceQuadre
      Bronz
      Registrace: 05.10.2008 Příspěvky: 2,688
      ZhiCheng původně napsal
      chystá se něco? kdyby ano, tak to nezapomente vzít přes Filipíny!;)
      Jul-Sept 2012
    • NymXXL
      NymXXL
      Bronz
      Registrace: 20.05.2008 Příspěvky: 295
      Trochu offtopic, ale kdyby si chtěl radši do Vegas, tak tam vyrážim od 17 srpna ;) Byl sem tam minulý rok a NL500 má nižší úroveň než NL50 online a pokoje jsou celkem levný.
    • jenkyn
      jenkyn
      Black Member
      Registrace: 05.03.2009 Příspěvky: 9
      na jak dlouho jedeš? jaký máš rozpočet?
    • NymXXL
      NymXXL
      Bronz
      Registrace: 20.05.2008 Příspěvky: 295
      Jestli sem ptal mě, tak letenka (zpáteční) s hotelem na stripu (Tropicana) stála 37 000...ale platil sem si dvojlůžkový pokoj a jsem tam sám tudíš to dělá tak 5-6 tisíc víc.... Jídlo stojí jako u nás v případě, že si budeš jídlo nakupovat v krámech či fastfoodech. Kluby jsou dražší než v Praze skoro 2krát ale tam chodit nemusíš. A pak peníze na hru, beru si cca 15 vkladů - menší variance a větší edge. A pak si nechávám větší obnos peněz na oblečení protože tam určitý značky stojeji až o 80 % méně než u nás, když víš kde nakupovat ;) Za necelej litr na den si pronajmeš cadillac kdyby si chtěl udělat vejlet třeba do LA...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      NymXXL původně napsal
      Jestli sem ptal mě, tak letenka (zpáteční) s hotelem na stripu (Tropicana) stála 37 000...ale platil sem si dvojlůžkový pokoj a jsem tam sám tudíš to dělá tak 5-6 tisíc víc.... Jídlo stojí jako u nás v případě, že si budeš jídlo nakupovat v krámech či fastfoodech. Kluby jsou dražší než v Praze skoro 2krát ale tam chodit nemusíš. A pak peníze na hru, beru si cca 15 vkladů - menší variance a větší edge. A pak si nechávám větší obnos peněz na oblečení protože tam určitý značky stojeji až o 80 % méně než u nás, když víš kde nakupovat ;) Za necelej litr na den si pronajmeš cadillac kdyby si chtěl udělat vejlet třeba do LA...
      Tohle zní jak sen, doufám, že i já jednou dosáhnu takové úrovně, abych si to mohl dovolit :(