Herny

• LHopper
      LHopper
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 118
      Uz se mi nekolikrat stalo, ze jsem se regnul do herny, se kterou PS nespolupracovala a za par dni ci mesicu tomu bylo jinak...

Muj dotaz zni - neslo by davat vedet dopredu (predpokladam ze to nejaky mesic zabere nez se PS s hernou dohodne) ze se s tou a tou hernou jedna o spolupraci. Clovek by si mnohdy rad pockal - aby byl regnuty pres PS.

Ted konkretne me zajima, jestli se chysta spoluprace s PokerStars.fr a hlavne FullTilt.fr
  • 6 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

to je dobrá a trochu delikátní otázka. Na ohlášení případné spolupráce se dá koukat z několika pohledů

- z pohledu uživatele byste rádi znali, jestli se o něčem jedná, což chápu
      - na druhou stranu tyhle strategické spolupráce se řeší interně a jedná se o důvěrně informace, které nemůžeme dávat na veřejnost.
      - zveřejněním těch informací bychom mohli poškodit daného partnera například když připravují velký vstup na trh nebo partnerství s námi a chtějí ho vyhlásit v nějaký daný moment (i z pohledu konkurence atd) a mají strategický plán který bychom jim tímto narušili
      - podobně pokud bychom vyhlásili, že bude brzy partnerství s nějakou hernou a potom by se to nepovedlo, tak by to jednak zklamalo uživatele a mohlo poškodit jak hernu tak nás

Proto nemůžeme sami aktivně vyhlašovat věci, které jsou teprve v jednání. Což je asi pochopitelné.

Jiná věc je, že se nás můžete vždycky zeptat, jestli se s danou hernou něco neplánuje nebo můžete projevit zájem o nějakou hernu.

Ohledně .fr heren se Hucas zeptal na centrálu jak to tam funguje s affiliation pro nefrancouzské hráče. Podle mých informací to zatím nejde (a možná je to i z legislativních důvodů) - na druhou stranu PokerStrategy.com ve Francii působí a máme velkou francouzskou komunitu, která se trackuje přes náš affiliation. Až nám kolegové řeknou, jak je to s možnostmi pro naše hráče na .fr hernách, tak dáme vědět víc.

Doufám, že jsem ti pomohl? čau
      Cornie
    • LHopper
      LHopper
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 118
      dik Cornie za bleskovou reakci, co rikas dava smysl a myslel jsem si, ze to tak je...
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj
      ještě teda zpětně info k PokerStars.fr:

tracknout se na Pokerstars.fr přes nás se teoreticky dá, ale obecně to nedoporučujeme. PokerStars.fr je určena hlavně pro rezidenty Francie a vznikla hlavně z důvodů regulace na zdejším trhu. Proto taky není herna viditelná z české verze stránek, ale je viditelná jenom pro Francouze.

Obecně, ale nedoporučuju hrát na PokerStars.fr. Sice jsem taky slyšel, že je tam soft rybník plný fishí, ale prý to tak ve skutečnosti taky není. Zároveň tam je o hodně větší rake. Myslím, že je obecně lepší soustředit svůj roll a snahu na přístupné herny pro Čechy, nemusíš složitě vymýšlet, jak se registrovat a zároveň budeš mít standartní rake na trzích bez regulace ;)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      když jsi zmínil ten rake....o kolik konkrétně je tam vyšší rake? zajímají mě hlavně CG....
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Je tam rake €0,01 z každých €0,15 do výšky až €3. Může se to zdát jako nepatrný zvýšení, ale ve velkým objemu se jedná o poměrně zásadní čísla ;)
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Hucas původně napsal
      Obecně, ale nedoporučuju hrát na PokerStars.fr. Sice jsem taky slyšel, že je tam soft rybník plný fishí, ale prý to tak ve skutečnosti taky není. Zároveň tam je o hodně větší rake. Myslím, že je obecně lepší soustředit svůj roll a snahu na přístupné herny pro Čechy, nemusíš složitě vymýšlet, jak se registrovat a zároveň budeš mít standartní rake na trzích bez regulace ;)
      Osobně nechápu, co by si chtěl složitě vymýšlet. Je to herna jako každá jiná a registrace na ní nepředstavuje žádnej problém. :)