Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: Bartyx FR Cash Game NL2

• Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,782
      Takže si si len upravil BRM, to som robil tiež na Full Tilte, akurát tam to bolo ešte viac regulované než na party, plus ma nebavilo furt vstávať od stolov, takže som prešiel na BSS.
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Tak ten freeroll jsem projel KK proti AA, ale nevadí. Tak snad vyhraju ten balíček na WSOP :D

Mažu něco uvařit k večeři a otevřít láhev vína.
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Tak za včerejšek si musím dát velký černý puntík, protože jsem nesplnil nic, jelikož jsem se vůbec nedostal k PC celej den.

Takže nic jsem neodehrál, nic jsem nenačet, neanalyzoval jsem a navíc jsem ani nestihl coaching s twinnem. Projetej den, dneska to snad napravím a zkusím nahrát víc, než 200 hand.
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      Bartyx původně napsal
      Tak za včerejšek si musím dát velký černý puntík, protože jsem nesplnil nic, jelikož jsem se vůbec nedostal k PC celej den.

Takže nic jsem neodehrál, nic jsem nenačet, neanalyzoval jsem a navíc jsem ani nestihl coaching s twinnem. Projetej den, dneska to snad napravím a zkusím nahrát víc, než 200 hand.
      nejsi sám mě už přesla nemoc a mám v plánu zas začít zitra hrát.

Jinak za poslední 4 dny jsem tolik prochlastal co jsem,neudělal přes 3 měsice:D

takže já mam karma -1 :f_frown:
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Tak včera jsem se opět nedostal skoro k PC, takže zase na poker nezbyl čas.

Dneska to napravím a pořádně si zahraju, když mám celý den volno.
      Musím taky zjsitit, zda neztrácím koncentraci třeba po 2 hodinách hraní. Předevčírem mi to tak přišlo, tak to dneska ověřím a budu si muset případně zkrátit session s tím, že pravděpodobně dvě za den nezvládnu, takže budu muset snížit svůj cíl 200h za den na třeba jen 100, což je opravdu málo. Uvidíme, jak to bude.

Dneska i threadsaver:

• Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Tak dnešní session ukončil stop loss limit dříve, než na 200 handách, ale zkusím večer ještě jednu session, když bude čas. Jelikož mám už aspoň 1000 hand, tak postnu můj první graf.
      Celkově jsem dneska docela spokojenej a pokud tu večerní session nestihnu, ani mi to nebude vadit. Mám označeno pár hand, který hodlám zítra postnout na forum.

Graf:

A nakonec ještě jednu handu pro zasmání, která přímo reaguje na téma River zabiják

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      SB:
      $1.54
      BB (Hero):
      $0.60
      UTG2:
      $1.02
      MP1:
      $1.11
      MP2:
      $2.25
      MP3:
      $2.09
      CO:
      $2.21
      BU:
      $0.54

Preflop: Hero is BB with Q, Q.
      UTG2 raises to $0.06, MP1 raises to $1.11(All-In), 5 folds, Hero calls $0.58(All-In), UTG2 folds.

Flop: ($1.78) 2, 2, K (2 players)

Turn: ($1.78) 6 (2 players)

River: ($1.78) A (2 players)

Final Pot: $1.78.
      Results follow:

MP1 shows two pairs, aces and twos(A Q).
      Hero shows two pairs, queens and twos(Q Q).

MP1 wins with two pairs, aces and twos(A Q).

• Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Dneska jsem měl dobrou náladu, tak jsem prubnul NL4 shot. BR na to mám docela safe (45bi), takže pohoda. Hra mi tam přišla o dost víc tight, než na NL2, ale je to pořád dost fishy. Odehrál jsem tam něco kolem 400 hand a udělal na tom cca 30bb, což není moc, ale aspoň nejsem v mínusu.

Každopádně tam neplánuju zůstat a vrátím se zpět na NL2, kde se budu soustředit na přidávání stolů (momentálně jsem schopen hrát v pohodě 2 stoly). Zítra tedy zkusím NL2 3 stoly a uvidíme, co to udělá.

Threadsaver:
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Jak jsem si včera určil, dnes jsem se vrátlil na NL2 a soustředil se na zvyšování volume. Hrál jsem střídavě 2-4 stoly s tím, že když sem nestíhal, jeden jsem ubral a naopak. Docela to šlo občas i se 4, ale ještě to pořád není ono.
      Problém byl ovšem v tom, že mě docela bolela hlava celý den a tak jsem okusil, že s jakoukoli zdravotní komplikací se hrát nevyplatí. Několikrát jsem se přistihl, že dělám chybu.
      Na dnešních 197 handách jsem prohrál 43bb, což není žádná katastrofa, takže aspoň že tak.

Co mě ovšem dnes pobavilo bylo tiltnutí jednoho pána.

Na CO mi přišly rakety. Standartně jsem raisoval 5bb za limpera. Limper mě reraisnul a já mu odpověděl allinem. Na turnu mi přišel set a on otočil netrefený KQs.
      Seberu žetony a že opustím stůl. V tom mi přišly kingové hned jako druhá handa. To přece neleavnu table, tak hraju. Opět stejnej limper, opět můj standartní raise. Limper tentokrát calluje, flop je celkem dry. Limper raisuje 2/3 potu, odpovídám all inem, kterej mi calluje. Na turnu mi přichází zase set :f_biggrin: River nic a on otáčí T4o :f_biggrin:
      Přesně ta situace, kdy tě tilt nutí dostat z něj ty prachy zpátky. Takže jsem odcházel od stolu s double dablem :D Trochu jsem se pousmál, pár dalších allinů projel a vypnul jsem to.

Dneska ani nedám threadsaver, protože vás podezírám, že můj blog otevíráte jen kvůli nim :D

Na zítřek si dávám úkol, že musím alespoň jednu handu postnout na fórum. Nějak to zanedbávám.

EDIT: Ještě doplním, jednoho super hráče, proti kterýmu jsem včera seděl. Sice to není nějak extra velkej vzorek, ale myslím, že si ho můžete poznamenat na Party NL2.

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,230
      čau Ondro,

jak se daří? dlouho jsi nepostoval update tak doufám že nejsi busto :f_biggrin: ;)
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Nene, nejsem, ale nějak jsem nedokázal splnit svoje plány na tenhle měsíc a mám čas hrát vpodstatě jen občas. Mám nahráno za červenec cca 3000 hand s tím, že jsem experimentoval s přechodem na BSS, kterej pro mě rozhodně ještě není ideální a dělám velké chyby postflop. Takže jsem se přešel o krok zpět na MSS (která je čerstvě přeložena) a válčím s ní, i když jsem měl teď menší downswing a dostal se vpodstatě zase zpět na nulu.

Poslední asi tři dny mi vůbec nechoděj karty, tak sem trochu vytiltovanej z toho. Ale docela to jde. Škoda jen, že jsem nedokázal v červenci dát stříbrný status (73 bodů nestačilo), ale tenhle měsíc se snad podaří.

Dál jsem taky absolutně zazdil World Domination promo, kde jsem získal jen dvě města a ani jedno nic nepřineslo.

No nic, snad se tenhle měsíc podaří líp a já konečně budu moct bezpečně přejít aspoň o limit výš.

A díky pokrovec se taky snažím přelouskat ten dokument od Vernera, což mi přijde jako exkluzivní čtení a spoustu věcí tam člověk pochytí, takže to bude snad zase o kousek lepší.

Příští týden už se zapojím do druhého levelu Učíme se vyhrávat, tak snad to trefim, protože by se mi to fakt náramně hodilo, mohl bych trochu zariskovat a trénovat tu BSS aniž bych měl strach o BR.

EDIT:

Ale narazil jsem na jeden leak a nějak nevím, jak to řešit, nebo jak je to vůbec možný, protože se mi to nějak nezdá.

Mohl by mi někdo poradit, čím to je? Z BB většinou hraju freeplay, kde vpodstatě check/folduju skoro všechno, kromě monsterů a když něco mám, tak otevírám raisem/3betem. Tohle prostě nemůže bejt náhoda :-( Teď mě to docela rozhodilo. Nebo je to prostě takhle vždycky? I když se mi nezdá, že by mě ty blindy takhle moc žraly.

EDIT2: Omylem jsem odřízl ty vysvětlivky.
      Je to:
      Pos|Hands|Winings|bb/100|vpip%|pfr%|flop cbet%|turn cbet%|3bet%|sqz%|4bet range|CC%|WTSD%|W$SD%|W$WSF|Agg|Agg%|FlopAgg%|TurnAgg%|RiverAgg%|River Call Efficiency
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      kolik máš tedka roll?

na poziční analýzu máš nejspíš malej sample ještě.. ale pro to hraní z BB doporučuju nakoukat videa od cashovkářů (zezačátku hlavně twinna a Porážáme nl50 od hasenbratena) kde se dozvíš dost věcí..

jinak BSS je ze začátku hodně náročná na studium, chce to mít poměr studium hraní aspon 3:1 a silnej mindset.. určitě nespěchej na to jít zase rychle nahoru protože bys akorát skončil busto.. a spíš se soustřed na studium hry, projdi učíme se vyhrávat a čti články + koukej videa..

za měsíc budeš za to vděčný a roll se ti odmění ;)
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Takže dneska jsem definitivně přešel na BSS. Pořád dělám nějaký chyby postflop, ale snad se to časem zlepší.

Dnes jsem odehrál jen něco kolem 100 hand (hrál jsem jen jeden stůl, abych se mohl soustředit) a skončil jsem asi 50 centů v plusu, což je fajn. Měl jsem trochu strach, že půjdu hodně dolů.

:club: Takže do konce měsíce bych chtěl odehrát co nejvíc hand.
      :club: Nebustnout.
      :club: Trochu zvýšit roll (na NL4 to tenhle měsíc asi ještě nebude)
      :club:P řihlásit se do 3. a 4. úrovně učíme se vyhrávat a případně to trefit :-)
      :club: A nedělat pořád ty stejný chyby dokola :-(
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ako to zatial vyzera s tebou a BSS? Blizis sa uz k NL4?

btw: vzhladom na to, ze pre prehladnost vo fore budeme odteraz vsetky blogy jednoznacne oznacovat, dovolil som si vlozit pred tvoj nazov prefix "BLOG:"
      Teraz tam vsak mas 2x blog, takze tu mame dilemu: chces to nechat takto, alebo to nejako zmenime? Mozes to upravit aj sam, ak kliknes na edit v prvom prispevku, no chcem ta poprosit aby novy nazov zacinal "BLOG:"
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Zatím ani z daleka. Poslední dobou mám takový card dead období a nějak se pořád nemůžu hnout z místa. Můj maximální profit je kolem dolaru za den, takže to jde pomalu. Ale pořád hodně studuju, takže se snad výsledek dostaví.

Akorát jsem odpálil kousek bankrollu na pár SnG (na odreagování) a dal jsem si taky dvě kvaldy na summer milion. Takže jsem teď na 30$, takže nejsem úplně safe, ale co se jen CG týče, tak zatím nejsem v mínusu a držím se pořád v plusu, takže pohoda.

Nějak mě ten pomalej postup netiltuje a jsem trpělivej. Časem se ten úspěch dostaví.

EDIT: Btw tenhle týden se budu snažit s Pokerstars vyjednat zrušení starého účtu (nikdy jsem tam neměl real peníze, tak snad svolej) a založím si novej přes pokerstrategy. Časem bych tam chtěl něco málo depositnout a zkusit hru taky tam, jak to pojede.
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Jak už jsem psal, posledních pár dní jsem byl fakt card dead, tak jsem si dal dneska od hraní volno a ten čas investoval spíš do studia. Shlédnul jsem 2 videa znovu přečetl hru po flopu: Iniciativa na vaší straně, což je pro mě teď asi nejdůležitější článek.

Zítra jsem celý den v práci a večer zábava, takže nestihnu asi nic.

Komunikace s pokerstars dopadla víceméně tak, jak jsem čekal. Rozhodl jsem se tedy, že nebudu vytvářet žádný podvody a pokerstars účet si nechám netracknutý a budu na něm hrát jen komunitní turnaje, případně občas pinknu nějakou cashku na udržení rollu (aby bylo na turnaje). Dost by bodlo trefit Učíme se vyhrávat, abych mohl pade poslat na PS.

Threadsaver nakonec:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čau,

supr rozhodnutí dát si pauzu a nepokerovat, maximálně přečíst článek =) Já kdybych nebyl nemocnej tak bych dneska taky spíš ležel tedka někde na pláži :f_grin:

btw ohledně PokerStars - je tam nejtěžší cashovka ze všech poker roomů, co znám. Druhej nejtěžší byl (a doufám že zase bude) Full Tilt. No a na všech ostatních poker roomech je cashovka podstatně jednodušší. Mimo jiné i proto, že tam choděj ryby z casína si zatočit :f_biggrin: Proto jsem třeba taky dal svoji challenge na Party Poker.

Tak jestli chceš sbírat StrategyPoints a mít solidní winrate, tak se nabízí varianta převést svůj roll na některou z dalších heren z naší nabídky. A ještě navíc dostaneš slušnej deposit bonus na úvod. Opět je to příjemnější než VIP struktura na větších hernách která je dobrá spíš pro high-volume hráče.

A další důvod proč hrát tracknutý přes PokerStrategy je, že část raku který vyprodukuješ se ti vrátí zpátky prostřednictvím PokerStrategy akcí, freerollů pro komunitu atd.
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Takže zase menší update. Dal jsem si po card dead období studijní pauzu, něco načetl a včera se vrátil do hry. Bohužel na 199 handách jsem skončil skoro 2BI v mínusu díky dvěma neskutečně dementním chybám. Prostě jsem nebyl schopnej zahodit. Dovedlo mě k tomu asi to, že jsem během relativně krátké chvíle dvakrát splitoval allin esa. Trochu mě to vytiltovalo.
      Za tohle si dávám velkou ránu klackem.

Dneska jsem měl čas jen na kratší session cca 80 hand, kde jsem vyhrál asi 1,5$. Prostě jsem hrál mnohem lépe, než včera. Ale stejně můj BR dostal zabrat za poslední dny a tak se motám kolem 30$. Ale cítím, že hraju čím dál lépe, i když mě badbeaty provázejí stále.

Pořád přemýšlím o přechod na Stáry, kde jsem u kámoše chvíli zahrál NL2. Pole mi přijde stejně soft jako na Party, ale na Stárech se mi perfektně tableselectuje. Na Party je to tak nepohodlné, že jsem dokonce už rezignoval na značení hráčů v herně a značím jen v HUDu. Podívat se na barvy hráčů u stolu je tak nepohodlné a pomalé, že mě to prostě deptá.
      Ovšem velká nevýhoda je, že nebudu moct sbírat strategy pointy.
      Nabízí se alternativa (silver budu mít už snad zítra nebo pozítří, až se zpracují body), že si všechny silver články vytisknu (abych stihl nastudovat, než mi spadne status) a případný gold při dalším postupu potom nagrindim zase na party na vyšším limitu, pokud bude skill a roll.

Threadsaver na konec, jelikož v té změti nových blogů Corniemánie se jich moc nedostává:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Bartyx původně napsal

Threadsaver na konec, jelikož v té změti nových blogů Corniemánie se jich moc nedostává:
      pravda, měl bych se na to taky zaměřit na svém blogu - dávám si za to velkou ránu klackem že jsem ještě nenapsal do zásad mindsetu postnout každý týden aspon jeden thread saver =)

ohledně té tracknuté herny - přečtení silver článků je krátkodobě řešení.. ale do budoucna budeš potřebovat přístup na stříbrnou HJ sekci, z hodnocení hand v silver a gold sekci teprve rostou hráči, máme super silver a gold videa na cashovku.. nesbírat strategypoints je dlouhodobě EV- protože tím omezíš svůj rozvoj, jde pak hlavně o posun mezi NL25-NL100 a pak obv dál na NL200+ kde je obrovský skill posun.. ale chápu, že stary mají velmi příjemnější soft, to je lákavá věc..
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      Registrace: 03.09.2009 Příspěvky: 190
      Zdarec
      Kokám že se docela trápíš, mám jednu otázku kolik hraješ stolů???
      měl jsem to samé jak jsem začínal. hrál jsem FR ale potom jsem přišel na to že to je pro mě ztráta času a nesedí mi. Málo akce a jak něco dolezlo tak to bylo mimo pozici a tlupa hráčů za mnou.

Stary jsou Stary ale nepřecházel bych. taky mám trackovanou jinou hernu a dělám to přesně jak jsi psal když potřebuji naklikám body a pak čtu
      hráče jsi znač myslím že nejdůležitější co můžeš udělat.

ať se daří :f_cool:
    • 1
    • 2